Doggi-game

[s]In . .. ja znowu wejść nie mogę  😀iabeł:[/s]
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
29 maja 2012 20:19
JARA, czyli się wyjaśniło, czasem trzeba poodświeżać żeby zaliczało 😉
gdzieś czytałam że jak suka skończy 10 lat, to nie może mieć już szczeniąt, czy to prawda?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
29 maja 2012 20:45
No odświeżam od kilku dni i dopiero teraz coś ruszyło. Mam nadzieję, że już pójdzie z górki.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
29 maja 2012 20:49
Watrusia, tez tak czytałam ale moja suczka nie doszła jeszcze do tego wieku więc nie sprawdzę, zdaję się że In miała już psa po tym wieku ale nie wiem czy sunię czy psa 👀
Misskiedis, dzięki, moja właśnie ma 10 lat, więc nie wiem czy z nią już tylko "jesień życia" Muszę w takim razie popytac sie na forum gry.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
29 maja 2012 21:29
Hahaha, niektóre zawirowania genetyczne w tej grze sa po prostu... No zobaczcie co za mieszankę znalazłam:


😂
Misskiedis, według mnie takie mieszanki są okropne. Mają strasznie nieproporcjonalne łapy.
A ten to już wyjątkowo nieładny
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
29 maja 2012 22:08
Wystawiłam swoją sukę [url=http://www.doggi-game.pl/show/category/RNF/page:7]KLIK[/url]
Otwarta, suki rasowe, strona 7 Nobody
In.   tęczowy kucyk <3
29 maja 2012 22:28
Mi wszystkie strasznie pędzą, większość właśnie dobiła albo w ciągu najbliższych kilku godzin dobije do 10 lat... A jedno już na cmentarzu siedzi.

Tak, po 10 roku życia pies już nie nadaje się do rozrodu. Psy w grze mogą się rozmnażać od 3go do 10go roku życia.
skasowane
In.   tęczowy kucyk <3
29 maja 2012 22:38
Naut, jak jest pierwszy na pierwszej stronie to na 100% zadanie zaliczysz 😉
Ale brzydki pies   🤣 😂
Szkoda ,że mój.  😁
mitery0322, a mi się ten bez ogonka bardzo podoba, jak uzbieram trochę kasy bo wydałam na akcesoria, to sobie takiego śmisznego jak będzie na giełdzie zafunduję  🙂. Może mi ktoś podpowiedzieć bo nie pamiętam , czy nauka chodzenia przy nodze, wlicza sie do tych trzech umiejętności które trzeba zaliczyć do 2,5 roku życia psa?
Wlicza się.  🙂
Watrusia, według mnie to totalnie nieudana krzyżówka, ale ja bardzo wybredna jestem 🙂
mitery, co ty wiesz o nieudanych krzyżówkach.  😎 😉
Dzięki. a co do psiaka, mi sie podoba , ale każdy ma inny gust 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
30 maja 2012 19:15
Mi tam krótkołapki się podobają, szczególnie te długowłose 😀
Wam też dziś tak straaaaasznie doggi muli? Mi zajęcie się jednym psem zajmuje co najmniej 10 minut, tak wolno wszystko działa  😵
W ogóle ta gra mi się #$%& 🤬
Nie mogę wejść w wykonywanie zadań, czyli: głaskanie, zabawa itd.
Taka fajna gra a ...  😀iabeł:
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
30 maja 2012 19:45
Gra muli bo znów serwer nie daje rady, zapewne za ok. tydzień- półtora zmiana na nowy serwer, mam nadzieję juz odpowiednio wydajny 😅
Proszę głosować na paskudę : kategoria mieszańce pieski juniorzy!!!

Śnieg - strona pierwsza
rumka   niezbadane są wyroki boskie
30 maja 2012 21:16
Prosiłabym o głosy na Szyszka kategoria : Psy rasowe - kategoria otwarta , suczki   owczarek podhalański ( głosy bardzo potrzebne ) :kwiatek:
jak wchodzę w moją hodowlę, to nie widzę nic po za zakładką "moje psy".. "moje rangi" nie wyświetlają mi się, nawet "moje konto" nie chodzi..
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
31 maja 2012 08:23
odswiez kilka razy, wroc za 3 minuty i znowu odswiez. Powinno pomoc.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
31 maja 2012 09:10
Zagłosowałam na obydwa psiaki 😉
Za to ja proszę o głosy na psa Apokalips, Mieszańce - kategoria otwarta, pieski, strona 1  :kwiatek:
A ja proszę o głosy na Radara i Raisę i Rastę..
http://www.doggi-game.pl/dogs/view/11287
Zapraszam do kupna! 😉 wyrośnie na zapewne ciekawej budowy psa - matka wyżeł węgierski, ojciec mieszaniec (pies Malto); matka owczarek niemiecki, ojciec mieszaniec po matce i ojcu NN.
Ja również proponuję sprzedaż : http://www.doggi-game.pl/players/view/180 - szczeniaczki na sprzedaż. Pogo, Pink i Pestka mogą być twoje.
Za 5 dni sprzedaję !
http://www.doggi-game.pl/dogs/mydog/10300 Tanio! śliczna suczka 🙂 zapraszam do zobaczenia! 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się