Do podlasian STAJNIE, PENSJONATY, WECI

u Mnie konisko obrosło, dobrze wiedziało co sie szykuje :P
ja tez mialam zawalone oskrzela ;D
a kto był 28 w Gienkach na zawodach? Jak było? duzo zawodników? ;]
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
07 stycznia 2009 15:57
od nas agnieszka byla na colinie i mowila ze tylko ona z zewnatrz byla😉

ja jutro juz derke zdejmuje ( jak sie wykuruje a jak nie to poprosze kogos😉
Nom, ja byłam 😉 było chyba razem ze mna 5 osób z klubu po prostu 😉) bardziej Kami to były takie towarzyskie miedzy ludzmi z klubu ;] dziewczyny dwie z Ignatek przyjechały popatrzec to chyba kazda po jednym przejezdzie sobie tak o zaliczyła 😉 takze tak o  🙂
margaritka kogo? pewnie mnie jak zwykle. a ja mam nadzieje ze juz jutro sie pojawie u swego koniska bo mnie juz energia w domu rozpiera
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
07 stycznia 2009 17:50
oj oj a kogo innego hihi ALE moze i ja jutro dojade
no mam nadzieje bo sama raczej jutro bede  bo madziery nie bedzie
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
07 stycznia 2009 18:35
prymki moze beda

EOT!

szukam_szczescia pamietaj o naszych planach na ferie!
Proti   małymi kroczkami...
07 stycznia 2009 21:11
ale wy wszystkie chorowite. 😀 U nas też dziewczyny się pochorowały więc ja dziś się koninami zajmowałam.
długo się zastanawiałam czy jechać do stajni, bo na drogach mało ciekawa sytuacja, ale się zmobilizowałam i jakoś bezpiecznie dotarłam.
Ja nie derkuje, koń obrośnięty, a w stajni pomimo, że tylko 4 konie zimno nie jest.
Proti no nie wszystkie pochorowane, jedna zapracowana  😕 i nie mogła pryjechać
margaritka pamietam pamietam ;D i napewno sie zjawie ;D o to sie nie martw ;] szkoda, że Prymka wyjeździe myslałam, ze i z nią sie zobacze ;] ale was napewno wpadne ;] 
a co do zawodow to ja sie tak wybierałam wybierałam i wkoncu nie dojechalam :P
a teraz cos sie u nas na podlasiu szykuje?
słuchajcie a może wiecie co sie dzieje dokładnie ze Sprząslą? Ja nie wiem czy powinnam pytac, ale na moje zadupie :P to info dochodzi bardzo ogólne, a w plotki bawić sie nie chce ;]
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
08 stycznia 2009 06:24
ja nic nie slyszlama a co ma sie dziac?
szukam _szczescia napisz choć ogólnie bo aż mi się oczy z rana samego szerzej otworzyly czy los sprzasli sie ma zmienic? Bo jakoś tak mi się zrozumialo i cos tam wczesniej slyszalam, ale wole mieć pewność
sprząśla miała termin do kńca roku by zabrać konie gdzie indziej, oczywiście jak kazdy termin, tak i ten uległ przesunięciu, chyba do wiosny
k_cian ale jaki jest konkretny powod zabrania koni ? Czy spowodowany jest utratą gruntów?
grunty nie były ich, grunty są przyznane szkole i szkoła chce wybudować tam nowe stajnie, słyszałam o większej, lepszej hali chociaż to akurat jest niepotwierdzona informacja...

jakby nie było, tereny szkoły, sprząśla musi konie zabrać przynajmniej na czas budowy bo ponoć mają możliwość wstawić je ponownie - tyle że na zasadach pensjonatu chyba..

sprząśla się nie rozwijała, wegetowała a może wręcz bardziej zapadała w ruinę? natomiast szkoła działa i rozwija swoją stajnię, więc mimo iż ze sprząślą sama mam trochę sentymentów i wspomnień, to myślę że jest to szansa na rozwój podlasia pod kątem jeździectwa.. może w końcu naprawdę coś porządnie się ruszy? oby
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
08 stycznia 2009 08:36
a te wszystkie konie sa ich czy mieli jakies na pensjonacie?
pensjonatowe jakieś są .. CHYBA 😉 ponoć część już poszła ale ja wciąż widze ok 10 koni  na padokach
fixxxer12   "Try again. Fail again. Fail better."
08 stycznia 2009 11:28
pensjonatowe są NA PEWNO 🙂 i pewnie tu jest pies pogrzebany, bo wszyscy chyba wiedzą, że teraz nie tak łatwo znaleźć dobry pensjonat
oprócz stajni w pobliżu będzie budowany ośrodek wypoczynkowy ale nie w 2009 r bo dopiera są plany
mam nadzieje ze coś się w końcu na podlasiu ruszy - może objawią się tu instruktorzy/trenerzy z prawdziwego zdarzenia

a ja tak trochę z innej beczki
gdzie kupujecie siemię lniane
ostatnio kupowałam w centrovecie ale jakoś mi ono nie pasuje
wcześniej na Jurowieckiej była budka gdzie się zaopatrywałam - siemię było bardzo dobrej jakości i czyściutkie ale wiadomo - nie ma ryneczku a wiec gdzie ?
na giełdę za daleko i ponoć drogo
w zakładach nasiennych na octowej ponoć sa ale tego nie wiem na 100% no i za cholerę tam nie zdążę zajechać bo kończę o 15,30
fixxxer12   "Try again. Fail again. Fail better."
08 stycznia 2009 12:42
może Herbapol?
hehe a wiesz ze to nawet do głowy mi nie przyszło
trzeba będzie sprawdzić czy sprzedają po kilka kg
777 mówisz o centrali nasiennej? ona przypadkiem nie na handlowej?
ja w tych okolicach jestem codziennie, jesli zadzwonisz i będziesz na 100% wiedziała że jest, w jakiej cenie i będziesz zdecydowana to mogę zajechać

herbapol (chyba że macie na myśli jakiś mały sklepik) to też okolice octowej bo jest przy składowej ich budynek

co do ośrodka o którym piszesz - dyrektor widzi tu coś na kształt gospodarstwa agroturystycznego które ma ściągnąc i zachęcić ludzi do koni oraz naszych okolic - tyle powiedział nam w trakcie stajennej wigilii
dzwoniłam w centrali nasiennej jest po 4 zł / kg 🙂
dzięki za propozycję
może będę mogła wziąć choć jeden dzień wolnego w poniedziałek to kupie
a jak nie to pewnie jeszcze się uśmiechnę
4 zł to nie drogo
fixxxer12   "Try again. Fail again. Fail better."
08 stycznia 2009 13:25
k_cian czy ty masz jakieś nowe zdjęcia "naszej" nowej stajni ? bo tyle juz słyszałam, że mnie skręca 😉
Proti   małymi kroczkami...
08 stycznia 2009 13:31
w miejscu Sprząśli będą też przeniesione konie przeznaczone do hodowli/rekreacji, a w Victorii zostanie sport.
777 co do trenerów-my już kombinujemy i działamy żeby kogoś ściągnąć na konsultacje. na pewno jak będą konkrety damy Wam znać 😉

fixxxer dziś przyjedziesz to zobaczysz 😀 a pan Władzio wczoraj zamontował tablice do zamieszczenia kartek z danymi konia, więc k_cian nie zapomnij dziś zabrać tych, które wydrukowałaś 😀
na giełdzie tez po 4 zł
fixxxer12   "Try again. Fail again. Fail better."
10 stycznia 2009 21:24
tak na dzień dzisiejszy wygląda "nasza" prywatna stajnia w Supraślu
bym powiedziała - że jej jedna część 😉
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
10 stycznia 2009 21:41
dawajcie wiecej! ja cykne jutro naszych nowych boksow fotki😉
fixxxer12 a cos sie ma zmienić? Mowisz ze na dzien dzisiejszy.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się