Doggi-game

In.   tęczowy kucyk <3
03 czerwca 2012 20:34
Czy któraś z Was nie planuje usunięcia/zrestartowania konta? 😁 potrzebuję 10cioletniego psa zaadoptować :P a takich oczywiście w schronisku teraz brak...


edit:
Może komuś pomoże - moje dzisiejsze podsumowanie z loterii.
Losów kupionych: 50
Kasa na początku: $45028
Kasa po 50 losach: $43123
Wartość wygranych nagród (nie liczę wygranych $!): $2,045 + dwa kotki, które bym wyceniła na $200 każdego, więc *$2,445
Jestem więc na plusie $140/*$540

Czy się opłaca? W tym wypadku ciężko powiedzieć. Ale na pewno trzeba wydać dużo na raz, żeby się zwróciło, kupowanie po 1 losie dziennie raczej marnie wyjdzie.
mianowicie mam taki problem, że poszłam do sklepu kupiłam pare rzeczy i pieniądze znikły a rzeczy nie ma.. ;/ i pisze mi nadal żebym kupiła obroże?
In.   tęczowy kucyk <3
03 czerwca 2012 23:04
Tak, da się.


edit: po edycji posta borowskiej mój nie ma już sensu, więc proszę o skasowanie.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
04 czerwca 2012 08:48
Od 3 dni próbuję pokryć sukę... chyba już z 300dgl na to wydałam, a pokrycia biorę za 10-15 dgl...  😵 Wskaźniki ma wszystkie powyżej 80%, nie wiem o co chodzi  🤔wirek: Może krótkołapek nie da się pokryć dużym psem?  🤔
In. w jakim wieku twój pies zdechł?
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
04 czerwca 2012 11:29
Jea, udało się  😅 Jeszcze miesiąc i będą pierwsze szczeniaki 😀

flygirl nie wiem czy pomogę, ale moje obydwie suki zdechły w wieku 15 lat i 3 miesięcy.
Pomogłaś, bo już nie mogę się doczekać aż moja zdechnie, bo chcę zaliczyć zadanie. 😀

A w ogóle teraz żałuję, że wzięłam rasowce. Gdybym miała jakiegoś ciekawego mieszańca to może bym zdobyła te 10 głosów na wystawie i miała kolejną rangę. 🙄
jak zmienić avatar w profilu? xD
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
04 czerwca 2012 13:39
flygirl cieszę się 😀 No ja na początku też wzięłam ON, ale po jakimś czasie kupiłam sobie mieszańca na giełdzie i uskuteczniam "nielegalny rozród"  😁 Mieszańce są jakieś takie... ciekawsze 😉

borowska Moja hodowla -> Moje konto -> Ołówek pod napisem "Awatar" 😉
dzięki wielkie!
dziewczyny help me!  🙄
Mam na sprzedaż sunię, geny 204.1+10. Mieszaniec ONka, będzie przenosiła ciekawe maści!
Mam na myśli tą sunie, muszę ją sprzedać do zadania.  😉 Chce za nią 500 $dgl. Mało ❗
http://www.doggi-game.pl/dogs/view/12828

W jej rodzinie wystąpiły maści typu 1, 2
Jak będzie ktoś chętny to ją wystawie na sprzedaż- szkoda mi teraz tracić dgl, skoro nie wiem czy ktoś ją będzie chciał.
Pagotta, mam dokładnie tak samo wyglądającego szczeniaczka pieska ;P
kujka   new better life mode: on
04 czerwca 2012 16:11
nie wiem czemu nie moge otworzyc zadnego waszego linku. odsyla mnie zawsze do strony logowania (nawet jesli na karcie obok jestem juz zalogowana :/)

u mnie sie urodzilo za to takie cudo:


w ogole obiektywnie uwazam ze fajna ta moja hodowla :P
kujka, zaraz spróbuje naprawić ten pierwszy link. 2 ostatnie mi działają.
faktycznie cudo.  😜
Ja chcę kupić!  😀
serio?  😉
Tak, muszę zadanie zaliczyć i potrzebuję mieszańca. 😉
No to wystawiam.  😅
edit: wystawiona  🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
04 czerwca 2012 16:39
Z tymi linkami jest niestety tak, że trzeba się normalnie zalogować, a potem skopiować końcówkę linku i wkleić. Na razie innego sposobu nie znalazłam 😉
Och, dopiero weszłam i zobaczyłam to cudo 😍, ma ktoś do sprzedania jakąś psinkę , najlepiej mieszańca  sunię , bez zdzierania?
kujka   new better life mode: on
04 czerwca 2012 17:25
Watrusia, ja mam sporo szczeniakow do sprzedania, mozemy sie jakos dogadac 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
04 czerwca 2012 17:26
Będę miała pewnie jutro albo jeszcze dziś wieczorem 3 psiak do sprzedania, niestety wszystkie pieski 😉 Jak tylko je oddzielę, to pokażę :P
Ja mam mieszanki : mieszaniec+dalmatyńczyk i mieszaniec+owczarek niemiecki 🙂 Pewnie w granicach 500 dgl 🙂
http://www.doggi-game.pl/players/view/83
kujka, za ile i ile punktów maja charakterki?  🙂 bo szukam takich które maja wyższe niż te startowe.
mitery0322, fajnie muszą wyglądać te twoje mieszanki. mieszanki jak widać robią furorę 😀
Watrusia, szału może nie ma, ale brzydkie też nie są 😉
kujka   new better life mode: on
04 czerwca 2012 17:39
Watrusia, te, ktore obecnie sprzedaje maja od 209.34  do 212.11
Pieski maja wiecej, bo nawet ponad 216.
(i jak na taki charakter sa IMO w miare tanie)
No i zostałam właścicielką fajnej suni, biała z czekoladowymi łapkami i chyba kawałkiem pyszczka, zobaczymy co wyrośnie  🙂
Dzisiaj założyłam konto 🙂

nick: aga020596
U mnie jest jakiś boom na suki. 😤
Na 3 mioty, jeden piesek (!), oszaleć można...
Teraz wielbię mojego Tadeuszka całym sercem.  😁 Nie mogę doczekać się aż dorośnie, ale w kolejce jest przed nim Daykiri.

edit: aga, przeoczyłam- witamy!  😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
04 czerwca 2012 20:38
Przedstawiam swój pierwszy miot: http://www.doggi-game.pl/players/view/145

Wszystkie szczeniaki wyszły inne  😜 Ktoś chętny na pieski?  👀 Suczkę sobie zostawiam 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się