NutriHorse

Czy ktoś używa tych produktów ?
Przymierzam się do zakupów - poproszę o opinie
Używam Biotin H i Biotin H plus - nie pyli, słodkie w smaku - próbowałam osobiście 😉, na początku konie kombinowały (niektóre) - po wymieszaniu z musli wpierdzielają do czysta. Efekty - jeszcze muszę poczekać, bo podaję ok 3 tygodnie. Przymierzam się do zakupu MSM - korzystny cenowo. Nie wiem gdzie chcesz kupować, ja kupowałam w sklepie obiegły - bardzo miła obsługa, szybka wysyłka.
fajne czeskie suplementy, bardzo korzystne cenowo.
A jak z cenami np. muesli?
np. bezowsowe Perf. Control?
kinia992   Kon- symbol nieposkromionej wolnosci:)
04 czerwca 2012 17:49
Podbijam 😉
Mam zamiar kupic z tego suplementy ale jakos bardzo tanie sa i nie wiem czy sie skusic ;p Podzielcie sie opiniami 😀 🤣
Mój koń zjadł po opakowaniu witamin, oraz magnezu (faktycznie, uspokoił się, aczkolwiek nie wiem czy to jest też kwestia magnezu, czy czegoś innego). Wcina od Torwaru MSM, czeka na niego Gel. Fajnie - miłe ceny.  😉
Ja swojemu od tygodnia podaje biotyne Nutri Horse. Podobno jest swietna i juz po jednym opakowaniu widac efekty, a ze tania - to kupilam 😉 Zobaczymy 😉
Podobno magnez tez jest super.
ja daję chwilowo STABIL i chyba na dłuższy czas BIOMAG.

Ogólnie bardzo cenię sobie czeskie suplementy, bo ORLING to też ich firma, a biotyne mają bijącą wszystkie inne na głowę. Kowal zadowolony z efektów po rozkuciu. A ja mam błyszczącego się konia - jak lusterko

P.S. Drugi koń świeci się ładnie po podkowie

sorry na OT
z nutri sa bardzo dobre biotyny, biomag jest rewelacyjny, swietne jest tez msm.
Nirv, zamiast gel lepiej podac chondro- zobacz na opakowaniu jakie jest dawkowanie i na ile ci wystarczy 😉
katija,  http://www.mksklep.pl/nutri-horse-chondro-plus-1000-p-5948.html mówisz o tym? wg dawki 7 g to starcza na prawie 5 miesięcy. tylko czy daje cokolwiek? bo ludzie kupują chyba górnopołkowe preparaty tego typu z jakimś zalożeniem, i gdyby to było równie dobre, to po co wydawać 300 zł /mies skoro można to podawać? nie podawałam nigdy nic tego typu, nie miałam uzasadnionej potrzeby i ciekawi mnie, czy działanie jest naprawdę, i czy w dawce nie jest zbyt mało "dobroci"?

my konczymy pierwsze wiadro mieszanki od podkowy(wziełam mieszankę, zachęcona przez p. Marcina, że oprócz takiej samej dawki biotyny co w biotynie kompleks, jest tam też masa innych pierdółek, a cena zbliżona), i szczerze mówiąc, efektów po 3 miesiącach nie widzę zbyt powalających na kolana, no koń się świeci, ale na samej trawie też się świecił... więc może bym wypróbowała biotyny nutri horse, jeśli tak zachwalacie 😉
ja uzywam tych suplementow i jestem z nich zadowolona.
moje futra od roku są na nutri horse (biotyna) i szybko było widać efekty na kopytach. Róg rósł lepszej jakości, sierść jedwabista. Rudy wygląda jak marzenie- świeci się przecudnie, no i ten głęboki kolor.... nie płowieje jak to miał zazwyczaj o tej porze roku 😉 Zaschnięte błoto łatwiej się usuwa i nie pozostaje  kurz.
Siwy dostawał magnez- też było ok ale ze względów ekonomicznych zamieniliśmy na ten od Podkowy.
Mój  od prawie roku na NutriHorse H 50 Plus. Sierść się błyszczy, kopyta bardzo poprawiły. Ale to drugie to również (albo przedewszystkim) zasługa zmiany werkowania w tym czasie.
Cena też bardzo przyjemna
A jak  biotyna tej firmy wpływa na włosie? Rośnie lepiej i szybciej? Bo mam  zamiar kupi jakąś biotynę na  wypadającą i lichą  grzywę. Myślałam by kupić u podkowy ale skoro tak zachwalacie to się zastanowię jeszcze.


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się