Olsztyńscy voltowicze

A może ktoś szuka konia do kompletu i załapiemy się z kimś na transport na towarzyskie w Dercu w ten weekend. Mamy w zasadzie bardzo blisko, i głupio nie jechać.  :kwiatek:
604605215  Marta wyjechała wczoraj do Niemiec na praktyki, wraca za 2 tyg  😉

Czy pani Marta już wróciła? Wiecie coś na ten temat?
Wróciła
ircia2   KARULA ZOŁZULA:)
05 czerwca 2012 17:00
figaro2046 super fotki  😉 a młody po prostu cacuszko 🙂
Czy ktos z Olsztyna lub okolicy jest zainteresowany wizyta dr Piekalkiewicza, zeby rozlozyc koszty dojazdu ??
Czy ktoś z Olsztyna lub okolic robi wzorki na zadach?🙂
blackmare   ,,Pracuj nad sobą a z koniem się baw"
10 czerwca 2012 16:30
Zmieniłyśmy nasz adres zamieszkania i od dzisiaj stacjonujemy w Kieźlinach.  🏇   😀
maleństwo   I'll love you till the end of time...
10 czerwca 2012 16:48
blackmare, będziecie baaaardzo zadowolone 🙂
a ja mam psrwe...poszukuje do zakupu konia - takiego na ktorym szef pojedzie sobie i w teren i mozna by z tym koniejm popracowac na codzien. nie chcialabym kupowac od nikogo obcego wiec szukam po znajomych 😉  jakby ktos cos z was wiedzial dajdzie znac  :kwiatek:
czy ktoś wybiera się może na zawody do Rzecznej ❓
kiedy sa?
w stadninie koni Liski będą "wyprzedawane" konie celem zmniejszenia stada
Czy w Olsztynie znajdę gdzieś dobrego rymarza ?
Który mi zamki wymieni w oficerkach ? 

Żaden szewc nie chce mi tego zrobić, bo gruba skóra i nie przebiją się przez nią...
kiedy sa?



23.06. zawody połączone z obchodem 65-lecia stadniny  🏇
jaaaa 😀
mnie szewc zmieniał zawsze zamki w butach skorzanych, ale fakt nie wszędzie wezmą. Ja wymieniałam u szewca za Kościołem Serca Jezusowego, to chyba nadal jest ul. Mickiewicza, tam gdzie piekarnia, zawsze ktoś z owocami stał, tam też jest szewc z tyłu.
ja w tym czasie jade do mierek na zawody ;p
jaaaa 😀

Agaleon jedziecie??

Czy ktoś z Was zna kowala Michała Wieteskę? Robi komuś z forum kopyta?


Umieść cytat
w stadninie koni Liski będą "wyprzedawane" konie celem zmniejszenia stada



hej panterka-23, możesz zdradzić kiedy? dzięki 🙂
ircia2   KARULA ZOŁZULA:)
14 czerwca 2012 09:50
Texas tutaj masz info na ten temat http://trakeny.info/?cat=43  😉
***Ola*** napisz do Jacka 😉
**Ola**  ja Wieteske odradzam nie wiem jak inni może są zadowoleni, ale ja nie polecam... koń po jego robocie nie mógł zejść sam z pastwiska tak go podciął...
A ja Michała Witeskę polecam i to bardzo- chłopak solidny, uczciwy, ma świetne podejście i w ogóle został moim ulubionym wetem- wyprowadza mi kobyłę po ochwacie. Same superlatywy. POLECAM Ola! 🙂
Dzięki dziewczyny za opinię! Zastanawiam się tylko czy sobie poradzi z moim kapiącym i niedobrym koniem 😁
***allexandra*** - i co z tym Piekalkiem ? Mialas sie odezwac do mnie jak z nim bedziesz gadac.


Michala Wieteski ZDECYDOWANIE nie polecam. Czlowiek zupelnie nieodpowiedzialny.
przepraszam Angeel!!! mam tyle na głowie że doby brakuje mi na ogarnięcie kilki spraw 😉 obiecuje że dzisiaj do niego zadzwonie i dam znaka wieczorem  :kwiatek:
Nie wiem czego chcecie od Michała Wieteski. CHŁOPAK JEST SUPER!!!!!!!!!!! mam konia patologicznego. Gryzł, kopał i miał różne problemy zdrowotne.
Ogólnie ukłon wielki bo do niego podszedł dwóch wet i kowal wymiękli bo ich zaatakował. ups 🙂 Nie lubi facetów. Wyprowadził go na prostą. Koń jest spokojny i sam daje nogi (oczywiście współpracujemy już 2.5 roku). Robi mu wszystkie zabiegi od odrobaczania przez tarnikowanie zębów po kopyta. Pomógł mi nawet założyć go do bryczki.  Koń śmiga pod siodłem i w bryczce. Pozostałymi końmi też on się opiekuje.  WIELKI POZYTYW TO PASJONAT, Polecam z pełną odpowiedzialnością.  A TAK NAWIASEM DZISIAJ U MNIE BĘDZIE. Nie wiedziałam o istnieniu tego forum on pewnie też nie wie. Na pewno chętnie przeczyta o sobie te negatywne opinie. Nie wierze że zostawi to bez odpowiedzi!!!! Powątpiewam w popełnienie przez niego błędu. Chociaż człowiek jest tylko człowiekiem, ale wiadomo że pracując w takim zawodzie spotyka się różnych ludzi. Niektórym po prostu nie da się dogodzić 🙂.
T.W.M, Bardzo fajnie przeczytać Twoją opinię ponieważ właśnie takiego kowala szukam, z dobrym podejściem, bo mój koń też do łatwych nie należy, a do tego jest weterynarzem to już w ogóle układ idealny. Umówiłam się na jutro i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i w końcu znajdę osobę kompetentną i która zechciałaby do nas przyjeżdżać regularnie 🙂 Zdam relacje po wizycie 🙂 Aczkolwiek bardziej boję się o zachowanie mojego konia niż o kompetencje Michała 🙂 Oby sobie z nim poradził bez problemu, bo zawsze mam stresa, że Barto coś nabroi  🙁
T.W.M. - niech czyta, na zdrowie 😉 Nie pisze tego, zeby kogos oczernic, bo go nie lubie czy cos takiego. Po prostu spotkalam sie ostatnio z bardzo nieprzyjemna sytuacja z jego udzialem (a moze wlasnie brakiem udzialu...). Nie bede pisac dokladnie, poniewaz wlascicielka konia moze sobie tego nie zyczyc 😉 Mowie tylko, jak bylo, ze zachowal sie skrajnie nieodpowiedzialnie. Poniewaz padlo pytanie o opinie, to wyrazam swoja - chyba mi wolno? 😉 Ty oceniasz go dobrze, ja nie. I sadze, ze wolno mi sie ta opinia tutaj podzielic. Odradzam tego weterynarza kazdemu.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się