Sesja/Studia i t d ;)

wróciłam do Was poubolewać nad hard sesja która mnie czeka 🙁((
Czy ktoś z was starał się o stypendia z tytułu prowadzenia własnych badań będąc jeszcze na studiach I czy II stopnia?
Wiem, że istnieje ta inicjatywa: http://www.nauka.gov.pl/ministerstwo/inicjatywy/dziewczyny-przyszlosci-sladami-marii-sklodowskiej-curie/ ale może jeszcze inne instytucje/fundacje lub Ministerstwo Nauki coś podobnego organizuje?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
05 czerwca 2012 19:50
a mi tylko jeden egzamin w poniedziałek został. choć mega zmartwiła mnie dzisiejsza trója, moje szanse na stypendium maleją =(
Mam wakacje  😅 😅
Powodzenia tym, którzy jeszcze się meczą  :kwiatek: :kwiatek:
Zazdroszczę Wam już skończonych sesji. Ja nawet jeszcze oficjalnie nie zaczęłam - dopiero od 18 mamy.

Zaliczyłam dziś rozpoznawanie płazów i gadów, ale nie najlepiej poszło mi zaliczenie teoretyczne wszystkich grup zwierząt  🤔
Jutro o 9 poprawa GISa, więc proszę o kciuki  :kwiatek:
Averis   Czarny charakter
05 czerwca 2012 20:49
Ja kończę 27. Wtedy mam obronę licencjatu- trzymajcie kciuki 🙂!
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
05 czerwca 2012 21:13
Dzisiejsze zaliczenie, jak się okazało, było całkiem spoczko. Liczę na co najmniej 4, a do tego magiczna lista, która podnosi ocenę wyżej tak więc... nie będzie źle 🙂

Natomiast właśnie się bardzo wkurzyłam... Dowiedziałam się, że 22 czerwca mam egzamin. A to była jedyna data, o którą modliłam się by nic nie wpadło uczelnianego, bo chciałam wtedy do Warszawy jechać. I co? I beznadzieja...  😕
Averis będą kciuki  🏇  Daj znać jeszcze o której  😉

Martva a nie możesz się dogadać z prowadzącym, żeby zdawać innego dnia? U nas większość (ale nie wszyscy  😉 ) poszliby na rękę  😀

Poprawiłam GISa na 85%  💃
A ze zwierząt (teorii) do poprawy ptaszyska. Nie jest źle, myślałam, że wszystko będzie do poprawy  😁
wakacje 💃
(jeszcze w przyszłą środę egzamin, ale prosty, tylko formalność)
aż nie wiem co ze sobą zrobić :p
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
06 czerwca 2012 19:10
Po całym dniu biegania i załatwiania spraw, nie mam siły wziąć się za naukę ...
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
08 czerwca 2012 14:59
Mocy, mocy,gdzie jesteś, bo nie w kawie ?!?!  😵 Dosłownie .. nie mam siiiłlyy juuż. Nie pamiętam kiedy od 2ch tyg. byłam u konia ...  😵 😵 😵 😵 Jutro jadę do konia, bo mózg mi się całkiem zlasował ...


Chyba się valkoverem poddaje na 2termin  😵
Masakra... w życiu nie myślałam, że bd się uczyć systematyki roślin na pamięć!! :/
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
08 czerwca 2012 17:53
Interbeta a ja ukłądu okresowego na pamięć, tablicy elektroujemności etc -.-
subaru, to co napisałaś też mnie czeka :/ Na 2 egzaminie. Ja rozumiem... Muszę jako przyszły farmaceuta wiedzieć, jakie roślina zawiera składniki wykorzystywane w leczeniu etc. , w której części rośliny tego szukać.
Ale znać wzory kwiatowe? Po KOLEI wszystkie rodziny? To chyba tylko po to dają, żeby egzamin utrudnić...
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
08 czerwca 2012 18:43
Jak ze wszystkim innym, a kiedy masz botanikę ?
16 czerwiec... wiem, czasu sporo. Ale po drodze mam jeszcze egz z chemii praktyczny no i na bote oprócz systematyki jest w uj dużo innych zagadnień :/
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
08 czerwca 2012 20:06
ja na 29 byczych pyt i cala systeatyke tydzien  😤 dlatego spuściłam z pary, jutro jadę do konia, pouczę się z grubsza reszty, w niedzielę liznę systematyke, w pon rano przelece jeszcze pyt i pójdę na I termin, a potem zawitam na II za tydzień.

edit dla zdesperowanych :
[img]http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2012/06/97fc20ab70e8f6a2fee2af2f0c8982e0.jpg?1339165438[/img]
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
10 czerwca 2012 14:45
Ktos sie jeszcze uczy? Ja juz ledwo daje rade 🙁 miedzynarodowe stosunki polityczne wychodza mi uszami.
Ja. Histologi. Jutro praktyczny, w czwaretk egz z biostatystyki, w piątek genetyki, a w nast środe teoretyczny z histologi. I już nie daję rady. Moja sesja trwa już z 2 miesiące;( Z każdym przeczytanym słowem łapie mnie tylko gorszy nerw. Najchętniej stałabym na balkonie, patrzyła jak jeżdżą samochody, bo mam już taką klaustrofobie od mojego pokoju🙁  A jeszcze  tematów ;( W tym gruczoły dokrewne;/
ja też właśnie się uczę ;/ jutro ustroje społeczno-polityczne i ontologia......
i niestety do końca czerwca cieżki okres na studiach;/;/

ale trzymam kciuki za wszystkich w trakcie sesji 🙂
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
10 czerwca 2012 15:15
A jednak nie tylko ja tu jeszcze kuję. Ja jutro I termin. 2 noce przemarkowane. Dzisiaj chyba 3cia będzie.
Przed chwilą podałam mój pierwszy zastrzyk domięśniowy. Pacjent jeszcze żyje to się chyba udało...  👀

A więc czas na chemię. Azotowce Tlenowce Fluorowce

a potem każdy dziad oddzielnie  🏇
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
10 czerwca 2012 15:23
Oj, ciezko widze jutrzejszy egzamin 🙁
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
10 czerwca 2012 15:26
Ja tak samo. Ale Strzyga znając Twoje szczęście i tak zdasz 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
10 czerwca 2012 15:30
Szczescia to ja akurat nie mam, zwlaszcza jesli o testy wielokrotnego wyboru chodzi...
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
10 czerwca 2012 15:38
Oj, ciezko widze jutrzejszy egzamin 🙁


Ja również, ja również.

Zatem trzymam kciuki za WSZYSTKICH walczących dalej i proszę o to samo 😉
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
10 czerwca 2012 15:45
Ja będę trzymać za Was, a Wy za mnie i może damy radę
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
10 czerwca 2012 15:50
Dokładnie, jakoś to być powinno. Do boju!  🏇  😁
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
10 czerwca 2012 15:55
Herbata i kolejne podrjscie do materialu 🙂
Nesca92, ja praktyczny z histologii bardzo miło wspominam 😀

Też dzisiaj walczę. Chirurgia ogólna... Powinnam zacząć farmakologię preparaty i recepty, ale nie wyrobie się... Chyba zostawiam to na wrzesień:/
Dodatkowo jestem wściekła, bo zabrakło mi 0,07 oceny do zwolnienia z egzaminu z diagnostyki:/ Co z tego, że chodziłam na wykłady, co z tego że powiedziano nam że jedną ocenę można poprawić, skoro pod koniec okazuje się że jednak nie można jej poprawić:/
A u mnie kawa xD ^^
Chciałabym umieć sobie robić dobrą, mocną kawę do nauki, a moja kafetierka jest taka malutka, że kawy jest może na 1/5 szklanki🙁 A mlekiem podobno nie można dopełniać, bo kofeine zabija. Ojej🙁

Ależ te notatki wydają się "ciężkie", aż się podnosić nie chce;p

Horsia. Napisałąm priv 🙂 Piszę tutaj, bo sama często nie zauważam wiadomości na skrzynce;p
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się