Stajnie na Śląsku

Pensjonat w Stolarzowicach to naprawdę fajna sprawa 😉
to prawda 🙂
dziewczyny, zapraszamy do nas na zawody!
w linku propozycje do pobrania 🙂
http://www.stajniaaura.eu/archives/223
Wiecie może czy aktualne są towarzyskie skokówki na Czechowicach 17 czerwca?
Bo osoba, która tam się tym w biurze zajmuje jest na urlopie.  🙁
a gdzie w ogóle znajde propozycje do Czechowic ? 🙂
madziara1984 wrzuciła 12.04. Wybacz, że nie w linku, ale piszę z telefonu. 😉
Ktos z okolic Cieszyna wybiera sie do Jamny 16.06 ? chetnie sie zabiore z koniem 🙂
Może ktoś będzie chętny- w Jastrzebiu Zdroju będą zawody 30.06-01.07
Stajnia Equi Verso Pochwacie
Lwinka, Jedziesz/będziesz tam? :> 🙂
Livia   ...z innego świata
09 czerwca 2012 20:11
Melanie, wydaje mi się, że są aktualne, sama zresztą tam wpadnę jak dobrze pójdzie, pooglądać 🙂
hmm na dzien dzisiejszy niestety miasto wstrzymalo organizacje imprez sportowych z blizej nie znanych nam przyczyn wiec dopóki nic sie nie zmieni to niestety jest jak jest. w każdym bądź razie szykuje sie następne spotkanie weekendowe ujezdzeniowo-skokowe jak juz tylko będzie data i konkrety to dam znać.ostatnie które sie odbyło  bylo bardzo udane i odwiedziło nas sporo fajnych i ciekawych par miedzy innymi dlatego pomysl na nastepne spotkanie tego typu.
AleksandraAlicja   Naturalny pingwin w kowbojkach ;-)
12 czerwca 2012 07:05
Fotki z amatorskich zawodów zaprzęgowych w Pszowie.
Livia   ...z innego świata
12 czerwca 2012 08:04
madziara, o kurcze, szkoda - a chciałam się w końcu tam wybrać do was w odwiedziny 🙂
Czy ktoś mógłby mi przybliżyć tą stajnię?
http://www.stajniatabun.pl/
Może być na pw
Dziękuję
Lwinka a czy to beda towarzyskie zawody? gdzie mozna znalezc propozycje?
Sonabie, 26.05:

https://picasaweb.google.com/113921789007518350097/SONABA26Maja2012

Dziewczyna na siwku(zdjęcia od 192 ) miała niezłą jazdę prawdziwe ujeżdżanie zamiast ujeżdżenia  🏇 a zerknijcie na minę klaczy fotka 254  czy nie na imię jej czasem Szelma lub Chimera lub jakoś tak o podobnym znaczeniu    😵
I jak tam w Mikołowie? My nie dojechaliśmy. Koń zerwał podkowę przy ładowaniu, okulał i taki był radosny finał naszych zawodów 👿
Oj to miałaś naprawdę pecha :/

Z mojej perspektywy podobało się 🙂 Wieczorem wrzucę na stronę wyniki, a pierwsze zdjęcia już można zobaczyć na necie (http://www.photoblog.pl/martakaminska/125622098 link jest w treści).
Na stronę wrzucę więcej, jak tylko dostanę je od fotografa.
Koni było ciut więcej niż w zeszłym roku, a skargi żadne do mnie nie doszły 😉

Ale co najważniejsze, pogoda dopisała! 🙂

PS.: Tak przy okazji myślę, że wiele osób zwróciło uwagę na porządki na dolnej Jamnie 😉 Muszę powiedzieć,
właściciel bardzo się przykłada i wiele nam pomógł.
Teraz myślimy o zrobieniu wspólnie Hubertusa, ściśle opartego na starych tradycjach. 😉
kurcze widac że fajna zabawa była...ehh szkoda że nie dojechaliśmy 🙄
No, ale mam nadzieję, za rok się wam uda 🙂

A tak w ogóle to będę wdzięczny za wszystkie uwagi i sugestie, żeby za rok było jeszcze lepiej 🙂
no, nam też nie wyszło dojechanie . ehh
Tak btw to czy szykują sie jakieś amatorki w najblizszym czasie...?
W połowie lipca chyba będą w Arabce ZR i ZT-A 🙂
My tez nie dojechaliśmy 🙁
A w Stolarzowicach są jazdy rekreacyjne? Bo jak czytałam na necie to pisało tylko że można tam trzymać swojego konia  👀 Dowiedziałam się, że jedna dziewczyna prowadzi jazdy na swoim koniu, ale nie mam z nią kontaktu. Papierek podobno ma, więc chyba by było warto.
platka   Audere est facere
21 czerwca 2012 20:42
W Mikołowie było wspaniale, świetna organizacja, miła atmosfera i jak tylko będzie okazja na pewno ponownie się tam zjawię 🙂

PS: przy okazji znalazłam piękne zdjęcie jak kicamy z koniurem, bardzo dziękuję  😀
A w Stolarzowicach są jazdy rekreacyjne? Bo jak czytałam na necie to pisało tylko że można tam trzymać swojego konia  👀 Dowiedziałam się, że jedna dziewczyna prowadzi jazdy na swoim koniu, ale nie mam z nią kontaktu. Papierek podobno ma, więc chyba by było warto.



Nie prowadzą jazd. Odnośnie tego czy ktoś prywatnie daje lekcje chyba słyszałam, ale dawno mnie tam nie było, jeśli w niedzielę zajrzę to spytam kogoś 🙂
[quote author=Matuzaalem link=topic=1780.msg1437544#msg1437544 date=1340294367]
A w Stolarzowicach są jazdy rekreacyjne? Bo jak czytałam na necie to pisało tylko że można tam trzymać swojego konia  👀 Dowiedziałam się, że jedna dziewczyna prowadzi jazdy na swoim koniu, ale nie mam z nią kontaktu. Papierek podobno ma, więc chyba by było warto.



Nie prowadzą jazd. Odnośnie tego czy ktoś prywatnie daje lekcje chyba słyszałam, ale dawno mnie tam nie było, jeśli w niedzielę zajrzę to spytam kogoś 🙂
[/quote]

ja się pod tym podpiszę - rekreacji tam nie ma, można ewentualnie jeździć z kimś na jego koniu lub na innym prywatnym koniu, jeśli właściciel się zgodzi
Sankaritarina, Nie jadę, bo koń wraca do formy, ale będę i ja i koń, bo wlasnie w ev stoimy🙂
Napisane, że są to zawody międzynarodowe, ho, ho
No eno... Czesi zazwyczaj przyjeżdżają. 😉
Lwinka, Ooo. To się może zobaczymy 🙂 jak dojadę, bo ja to mam problem kosmiczny z dojeżdżaniem gdziekolwiek. 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się