produkty ANKY

Nigna   Warto mieć marzenia...
10 czerwca 2012 13:55
dommaz: dorwać same owijki jest strasznie ciężko. Też tak myślałam , ale oglądałam ten padzik na siwej ze wszystkich stron , z owijkami różnymi ,bez , w ochraniaczach . Totalnie nie pasuje mi do niej ten kolor ;/
Ruda77 hot pink to przepiękny odcień różu. Myślę, że do Twojego stwora, będzie bardzo dobrze pasował 🙂
ChingisChan   Always a step ahead! :)
10 czerwca 2012 15:31
Ruda pewnie, że będzie 😀.
Ruda77, koń zjawiskowy  💘 ale dla mnie nie będzie mega szału.
a ja dzisiaj pierwszy raz wypralam anke. towarzyszyl mi mega stres, ale udalo sie, wszystkie literki są, nitki nie popuszczaly, kolor taki jaki byl, więc coraz bardziej przekonuje sie do kupna kolejnej 🙂
Burza, właśnie wiem, że jakoś cudnie nie będzie. Ten kolor trochę przypomina mi alt rose, na którą już poluję X czasu i tracę nadzieję więc teraz do tego trochę mnie ciągnie...
Ruda77, mnie z tego samego powodu ciągnie do tego Hot Pink'a, ale obawiam się, że na Pielgrzymie fajnie nie będzie 🙁
a ja coraz poważniej myślę nad kupnem kolejnej anki 🙂 dzisiaj petrol wyprany i nic się nie stało a się stresowalam niezle  😁 nawet "delikatne wirowanie" zaliczyl z mojego lenistwa  😀iabeł:
emptyline   Big Milk Straciatella
10 czerwca 2012 16:27
Moje Anki wirują się na 600 obrotów i nic im nie odpada. Pink przyfarbował metkę, ale kolor nie ucieka, więc się nie martwię.

Ruda77, mniej więcej tak będzie. Mi się podoba. 🙂
emptyline, dzięki :kwiatek:  Kurcze też mi się podoba, czas obrobić bank 😁
A mnie się nie podoba, zbyt "poważny" koń na takie cukierki.
Livia   ...z innego świata
10 czerwca 2012 17:13
Ruda, moim zdaniem będzie zbyt słodko, szczerze mówiąc jeśli już chcesz róż koniecznie, to lepsza chyba byłaby Sangria 🙂
Livia, sangria nie podoba mi się  😡  Muszę zastanowić się nad tym hot pinkiem albo modlić się o alt rose 🙂
Anderia   Całe życie gniade
10 czerwca 2012 17:17
Albo zapolować na ESa Candy - IMO to identyczny kolor jak Alt Rosa.
Livia   ...z innego świata
10 czerwca 2012 17:18
O, to jest dobry pomysł, ten ES jest chyba trochę łatwiejszy do dostania 🙂 A porównanie kolorystyczne chyba miała gdzieś na zdjęciu Azbuka 🙂
Też już polowałam ale nigdzie nie znalazłam DL 😕
Co to może myć za kolor określany jako SLIP PLUM ?
Cobrinha, wygląda jak pink lilac 🙂
Livia   ...z innego świata
10 czerwca 2012 19:48
Cobrinha, w zależności od światła to może być albo Pink lilac, albo Alt rosa 😉 Ale nazwę ktoś niezłą wymyślił 🙂
wielkie dzięki  🙂
fin, ejmen sistah! 😀

Ruda77, nie bierz, założysz i sprzedasz 😉
Cobrinha Chyba raczej to jest, tak jak mówi Livia, pink liliac 🙂
Anky orchidea na koniu jak i na mnie (polo również Anky orchidea)
Livia   ...z innego świata
12 czerwca 2012 08:01
Dziewczyny, pozwolę sobie ponowić pytanie - czy do Olympii pasuje coś poza Ankowymi owijkami? Dopasowałyście może jakieś inne? 🙂
Livia, Ochraniacze professionl choice. Ale dokladnie jak sie nazywa kolor nie pamietam
Livia, http://www.gnl.pl/komplet-ochraniaczy-p-2592.html te nie beda pewnie pasowały? granatowe?
Livia   ...z innego świata
12 czerwca 2012 14:28
Nadżafowa, Isabelle, dziękuję 🙂 Te HKMy wydają się być jednak za jasne, ale zobaczę Professionale. A owijki jakieś widziałyście może w takiej kolorystyce?
Livia, a może poczekaj do następnej kolekcji, bo jeśli rzeczywiście będzie chabrowy, to może będzie pasował do olimpii.
A jak nie to może jeszcze te, tyle, że to elastyki:
http://www.arpav.sklep.pl/index.php?m=ass&s=e7l8554d10qiojy0x5zmg72h8j99t9hd&id_ass=75226
Livia,  jedyna opcja to poprosić sklep na miejscu  o ściągnięcie kilku firm niebieskich i pomaszerowanie tam z padem w łapkach i porównanie na żywo, bo zawsze zdjecie może przekłamac ociupkę kolor, a wnioskuję, że chcesz ton w ton 😉
Livia   ...z innego świata
12 czerwca 2012 15:07
Isabelle, no tak by było najfajniej, pokombinuję jeszcze. Ton w ton nie muszą być, byle wizualnie wyglądały razem w miarę 🙂

kittajka, o, właśnie 🙂 A chabrowy pad i tak pewnie kupię, więc może będzie 2 w 1 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się