Euro 2012

u nas też mało słychać o igrzyskach i tylko mały wstępniak był o jubileuszu 😉
Wróciliśmy z meczu Hiszp-Włochy. Trochę w Gdańsku nie wyszło z komunikacją miejską. Pociąg że stadionu odjeżdżał co 12 minut, co oznaczało olbrzymi zator. Zamiast czekać, poszliśmy więc na piechotę - ok. 25 min marszu do tramwaju. Natomiast sama atmosfera na stadionie super. Mecz  😍 , no i towarzystwo w vipach ciekawe 🙂
Szkoda tylko, że Hiszpanie nie wygrali 🙁
new.day to chyba tak sobie nawzajem dokuczamy mala iloscia informacji 😉
co sie stało z "jarzębinami"?
new.day to chyba tak sobie nawzajem dokuczamy mala iloscia informacji 😉



każdy zyję swoimi 'zawodami'  😁
[[a]]http://pl.wikipedia.org/wiki/Przemys%C5%82aw_Tyto%C5%84[[a]]
Przemysław Tytoń jest z Zamościa.  😅
I był uczniem mojej siostry.
No, proszę jaki świat jest mały.
Podobał mi się hiszpański następca tronu z przepiękną małżonką.
I w ogóle jakoś powoli zapominam, że turniej jest w Polsce i cieszę się fajnymi meczami.
p.s
O, żesz.... ale wstyd.

Obrażam się.
Chcecie poogladac, jak czlowieczek sobie marudzi o EURO?  😉
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=JTLcer5PpHE


To Dakann, on ma tak zawsze, zwykła prowokacja, właśnie po to aby pośmiać sie z ludzi narzekających na Euro 🙂
a ja Wam powiem tyle że mnie to wszystko nie interesuje,kto z kim gra,kto wygra i tak dalej ale... MAMY PRZE ŁADNYCH PIŁKARZY  😜 huhuhuhu i jestem nimi pozytywnie zaskoczona
aachhh Lewandowski  😍  🍴
asds   Life goes on...
11 czerwca 2012 15:24
a ja Wam powiem tyle że mnie to wszystko nie interesuje,kto z kim gra,kto wygra i tak dalej ale... MAMY PRZE ŁADNYCH PIŁKARZY  😜 huhuhuhu i jestem nimi pozytywnie zaskoczona
aachhh Lewandowski  😍  🍴



A jakie fukacze z niektórych... 😉
Ja na poczatku tez sie zachwycalam naszymi chlopakami, ale juz mi chyba przeszlo. Znaczy, denerwuje mnie juz ten natlok gifow i innych obrazeczkow, pod ktorymi oczywiscie tuzin haselek w stylu "kto wam pozwolil wstawic zdjecie mojego meza?''.  🙄
Krupnik.- lubie to!  🙄 😵
No, Irlandczykom sie wczoraj nie udało, mam nadzieję ze Anglia się dziś lepiej zaprezentuje i wygra.

Welbeck w podstawowym składzie 🙂 
cieciorka   kocioł bałkański
11 czerwca 2012 18:38
rtk, jakiego masz psa?

Dodofon, rozdziela się sektory ze względu na nacje kibiców?

Mama oglądała w barze mecz PL-GR. Mówi, że duch w narodzie nie ginie. W całym mieście, zwłaszcza w metrze super pozytywna atmosfera. Ja włączałam telewizor jak słyszałam wrzaski przez okno 😉. Ale trochę mnie wzięło, następny polski mecz będę oglądać i na jakiś neutralny planuje się wybrać do strafy kibica 🙂
[quote author=horse_art link=topic=55271.msg1426219#msg1426219 date=1339361459]
co sie stało z "jarzębinami"?

[/quote]

heh też się nad tym samym zastanawiam, moi znajomi również. Ktoś za słabo posmarował, albo ktoś inny  posmarował za grubo. Jest grobowa cisza i nikt o tym nie mówi, pewnie po euro zaczną gadać  :/
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
11 czerwca 2012 19:04
Ja jutro jadę zakupić koszulkę i maszeruję do strefy kibica 😀
Mama oglądała w barze mecz PL-GR. Mówi, że duch w narodzie nie ginie. W całym mieście, zwłaszcza w metrze super pozytywna atmosfera


Cieciorka musiałabyś zobaczyć co się w Poznaniu działo  😀 przez te 3 dni byłyśmy w strefie kibica i na Starym Rynku. Coś niesamowitego.Polacy, Irlandczycy, Chorwaci - razem się bawią, śpiewają. Wszyscy do siebie przyjaźnie nastawieni. Atmosfera nieziemska  😀
Jeśli chodzi o Koko Euro Spoko- czy czasem to nieokazało się plagiatem?  👀

http://babol.pl/kat,1025465,title,Koko-Euro-Spoko-to-plagiat-Powazne-oskarzenie,wid,14461812,wiadomosc.html?ticaid=6e9cc
Tak, coś takiego było, że to plagiat.

Dodofon, rozdziela się sektory ze względu na nacje kibiców?


Pozwól, że odpowiem. Zawsze dwa narożniki są przeznaczone stricte dla kibiców grających zespołów. Kiedy odkupujesz bilet, lub masz go z drugiego losowania, możesz tam trafić. Ja np. w 2006 w finale Włochy-Francja siedziałam  w sektorze włoskim. Była moc 🙂 
dempsey   fiat voluntas Tua
11 czerwca 2012 20:56
a ja jutro na 18 się umowiłam w centrum na spotkanie służbowe  😵 i jadę kolejką przez wschodni i stadion
hmm ciekawe co to będzie  - mam nadzieję, że nic  👀
Tak, coś takiego było, że to plagiat.

No, jak z dziećmi, jak z dziećmi.
Koncerny medialne nie po to ładują kasę w jakichś popaprańców, żeby ich miejsce zajmowały poczciwe gospodynie.
To był wypadek przy pracy - a od "plagiatu" to oni mają ludzi, rozmowa wygląda tak:

"ty mi Zdzisiu, k.... znajdź coś na te wiejskie baby, bo k..., rozumiesz, że k.... się wszystko k... p...."

Nie po to wydaje się płytę jakiejś miernocie, żeby potem kilka stówek z budżetu poszło do przypadkowych gospodyń.

Plagiat, plagiat - a może te gospodynie woziły kokainę z Kolumbii - albo są przykrywką dla mafii samochodowej? 🙂
trzynastka   In love with the ordinary
11 czerwca 2012 21:45
Oglądaliście teraz? Szwecja - Ukraina ?
Bardzo ładny mecz, momentami zazdrościłam współorganizatorom drużyny i szczęścia 😉
Ładny, ale też trochę chaotyczny. A wyniku i serca do gry też im zazdroszczę, chociaż prawdopodobieństwo na wyjście z grupy mają znacznie mniejsze niż my.
trzynastka   In love with the ordinary
11 czerwca 2012 21:53
My wychodzimy kiedy ?

I.
Czechy ograją Grecje.
My dostaniemy z Rosją.
My ogrywamy Czechów.


II.
Wygramy z Czechami.
Remisujemy z Rosją.

Dobrze piszę?
fin, w tym momencie to mają większe, a jak wygrają z Anglią, to wcale się nie zdziwie 🙂
trzynastka   In love with the ordinary
11 czerwca 2012 21:57
Właśnie też mi się wydaje, że mają większe 🙂
Jakby na sprawę nie spojrzeć już mają te 2pkt więcej niż my 😉
Wydaje mi się, że nie wygrają ani z Anglią, ani z Francją.
trzynastka   In love with the ordinary
11 czerwca 2012 22:06
fin - dopisz sobie "nie", bo zdanie chwilowo nie ma sensu 😉

Ale My nawet jak wygramy z Czechami to musimy liczyć na przegraną Grecji, to już jest o jeden czynnik więcej niż "po prostu" wygrać.
Ewentualnie jak Grecja wygra z Czechami to musimy liczyć, ze z Rosją przegra więcej [dobrze mi świta, że to tak jest?] .

Podsumowując Ukraina musi coś wygrać, a My musimy jeszcze mieć szczęście 😉
nine, jeżeli jest tyle samo punktów, to liczą się strzelone gole.
Więęec... Grecja musi zremisować z Czechami albo wygrać nisko, Polacy zremisować z Rosją i wysoko ograć Czechów.

Haha, ktoś kiedyś się śmiał, że Hiszpanie, Włosi, Niemcy po meczu świętują, a Polacy... kalkulują 😉
trzynastka   In love with the ordinary
11 czerwca 2012 22:10
ankers - bo po meczu to my już byliśmy, teraz jesteśmy PRZED i czas coś policzyć 😉
Jezu ale ja jutro będę płakać i skakać, już się dzisiaj strasznie denerwuje za naszych !  👀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się