Doggi-game

In.   tęczowy kucyk <3
09 czerwca 2012 22:52
Zaraz mnie szlag trafi z tymi konkursami. Poroniony pomysł, ale będą się upierać, że jest dobrze :/ Bez sensu  👿
In., bo tak mówiąc szczerze, ludzie nie maja kasy, gdzie do kogo wejdę to posucha, a  teraz z powodu zmiany serwera, nie ma wystaw, czyli dzisiaj 200 dgl w plecy, mam wystawione  szczeniaki mieszańce, i nie idą. Ja od 3 dni stoję i prawie nic nie robię, tylko próbuję  coś uzbierać. Sama z przyjemnością bym kupiła takiego twojego piesia, bo masz naprawdę dobre, ale chyba mnie nie stać.  🤔
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
09 czerwca 2012 23:01
Od początku mówiłam, że z kasą jest coś nie tak  😎 Albo więcej możliwości zarobku, albo mniejsze ceny- innego wyjścia nie widzę. A kasy realnej nie mam zamiaru pchać w grę internetową...  😵
No to witaj w klubie, ja o tym piszę na forum i nie tylko ale przeminęło z wiatrem.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
09 czerwca 2012 23:05
Na forum doggi nawet nie ma co pisać, tam się skarżą ludzie od dawna, ale każdy argument jest zbywany tym, żeby gra "nie była za łatwa". No i udało im się, gra nie jest łatwa. Ale niestety w ten przykry sposób, że robi się po prostu nudna po jakimś czasie.
tak, bo bez kasy nie da rady grać, za drogie są akcesoria, żeby wyposażyć jednego psa, potrzeba ok 2000 dgl, i to załatwia sprawę. Nie pisze już o innych codziennych wydatkach. Gra fajna ale nie do końca jest tak,  żeby się rozwijała.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
09 czerwca 2012 23:15
Dokładnie. Mam teraz 2 psy, z którymi chciałabym pracować- a nie mogę. Bo nie stać mnie finansowo na wyposażenie  😎 Szczeniaki miałam, sprzedałam dwa po , kupiłam innego lepszego za 1600 i koniec. Jeszcze dziś odpadło mi 200dgl za wystawy, więc nawet na smaczki mnie nie stać. Ech... dwa szczeniaki dalej czekają na kupców, ale nie zanosi się na to, aby ktoś się połasił.
I trochę za mało się wygrywa w loterii.

Pokryłam dwie suczki, zobaczymy co z tego wyjdzie. 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
09 czerwca 2012 23:25
Był taki okres, kiedy wygrywałam takie rzeczy jak posłanie, obroża, karma "ADHD", zabawki czy smaczki, raz nawet udało mi się wygrać 500dgl. Ale to było jakiś czas temu... teraz wydaję dziennie(jak mnie stać) 200-300dgl na loterię i w najlepszym wypadku wygrywam 100dgl, które i tak znów wydaję na loterię i przegrywam.
Co tu dużo mówić, jak już pisałam gra jest fajna , ale jednak założyciele gry, powinni bardziej wsłuchiwać się co piszą gracze. Takie jest moje zdanie.
In.   tęczowy kucyk <3
10 czerwca 2012 00:55
tak, bo bez kasy nie da rady grać, za drogie są akcesoria, żeby wyposażyć jednego psa, potrzeba ok 2000 dgl, i to załatwia sprawę.

Pod warunkiem, że będzie spał na szmatach :P

Przy takich cenach dniówka powinna być co najmniej 600 wg mnie, a już ideałem by było, by dziennie można było zarabiać łącznie $1000. Gra by wtedy mocno ruszyła do przodu. Za bardzo się skupili na tym, żeby gra zarabiała, żebyśmy wkładali realną kasę w grę, niż na tym, by gra się ładnie rozwijała :/
Ja już gdzieś to napisałam, nie każdy chce albo może ładować realną kasę w grę, ja mam konia alergika, teraz jest okres letni, a ja od wiosny do jesieni  ładuję w realnego konia, a nie w grę. Gra u mnie na razie stoi, z 2600 dgl  daleko nie zajadę, więc stoję w miejscu, ranking spada i zamiast dobrze się bawić , to się zniechęcam.   🤔
In.   tęczowy kucyk <3
10 czerwca 2012 13:46
Watrusia, na forum doggi napisałam dokładne wyliczenia ile kasy idzie na jednego psa i że na jego wyszkolenie potrzeba 10-13 dni (na jednego! psa). Jak ktoś ma ochotę przeczytać moje wypociny to albo na 50 albo 51 stronie w Propozycjach w "Sprawach gry" na forum, albo tu wrzucę. Doggi twierdzi, że tak właśnie ma być. A to, że gra staje się nudna dla graczy, którzy muszą czekać... Cóż :/
In., poczytam sobie, w końcu i tak nic nie nie robię w grze 🤔
Czy tylko mi wyświetla się teraz ten komunikat:
TRYB OBSŁUGI

Gra została chwilowo wyłączona. Zapraszamy ponownie za kilka godzin!

?
In.   tęczowy kucyk <3
10 czerwca 2012 14:06
mitery0322, to Ci się chyba jeszcze nie odświeżyło po wczorajszych przenosinach :P
In, jak wchodziłam rano wszystko było dobrze, teraz nadal nie mogę włączyć, a na IE też nie działa. 👿
Mam na sprzedaż naprawdę fajne pieski:
http://www.doggi-game.pl/dogs/view/15900 <--- jeszcze nie widziałam psa tak umaszczonego.
http://www.doggi-game.pl/dogs/view/15899 <--- moim zdaniem naprawdę warto bo będzie to ciekawa maść.
http://www.doggi-game.pl/dogs/view/15898
http://www.doggi-game.pl/dogs/view/15897 <--- i odwrotność wyżej wymienionego.
http://www.doggi-game.pl/dogs/view/12693 <--- tani, czekoladowy psiak.
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
11 czerwca 2012 09:51
U mnie szykuje się wysyp szczeniąt w nadprogramowej ilości, dlatego wystawiłam na sprzedaż dobre szczeniaki siberian husky w znacznie niższej cenie.  😉
Ja sprzedaje dwie sunie, pół-darmo ;-)
Za szalowe 200 $dgl, geny ok.204+10

1) http://www.doggi-game.pl/dogs/view/14268

2) http://www.doggi-game.pl/dogs/view/10154
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
12 czerwca 2012 11:25
Jea, udało mi się pokryć tę sukę:

Tym psem:

Już za pierwszym razem!  😅
dlacyego nie zmieniła mi się ranga z młodszego pomocnika hodowcy?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
12 czerwca 2012 12:46
bryziak, a wszystkie zadania wymagane masz w "zaliczone"?
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
12 czerwca 2012 12:47
bryziak masz zrobione zadania potrzebne do rangi? Nie spełnione wymagania, tylko fizycznie zrobione zadania? Jeśli tak to spróbuj odświeżyć stronę lub zalogować się ponownie, jak to nie pomoże to musisz napisać do moderacji.
In.   tęczowy kucyk <3
12 czerwca 2012 13:25
tajemnica korespondencji nie obowiązuje, jeżeli to pw z innego miejsca, prawda? No bo po prostu padłam dzisiaj  🤣
Witaj!
Mam kilka pytań w sprawie rang...
1)Jak zaliczyć rangi?
2)Jak osiągnąłeś/łaś tak daleko.
3) Jakie to jest uczycie być w rankingu!?

Przepraszam może to Ci się nie podoba, proszę odpisz że nie chcesz odpowiadać na pytania. Zrozumiem to!.
Jesteś moim idolem, choć nie mam takiej rangi jak ty...

... trudno może kiedyś.
Powodzenie w grze.!🙂


pogrubione to moje ulubione  😁 Normalnie czekam, aż mi fanklub założą  😅
mam wiecej niz 5 dni stażu, 2000 doglarów, dwa psy nauczyłam chodzić przy nodze i oba maja wiecej niż rok...
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
12 czerwca 2012 14:05
bryziak, ja nie pytam co zrobiłaś tylko czy zadania wyświetlają się w "zaliczonych" (w tej ostatniej grupce ramek z zadaniami) 😉

In., a rozdajesz autografy? 😍
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
12 czerwca 2012 14:06
Ok, ale czy masz zaliczone zadania:
- [12] Postarz psa do wieku 1 rok
- [25] Posiadaj fundusze w wysokości 2000 dgl
- [36] Naucz swojego psa chodzenia przy nodze
- [59] Osiągnij 5 dni stażu w grze

Bo nawet jeśli spełniasz wymagania, ale nie masz tych zadań w zaliczonych, to nie przyznają Ci nowej rangi.
Czarownica- prawie bliźniaczki z moją Daykiri.  😉


CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
12 czerwca 2012 14:10
Pagotta faktycznie 😀
Ale ciekawa jestem, jakie mi szczeniaki wyjdą  👀 Jeszcze 1 miesiąc do narodzin  😅
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się