konie małopolskie

Można je było przyklajstrować, dobrze że trafiło na spokojnego konia.
Jak dla mnie po brak szacunku robiąc oficjalne pokazy w różowej koszulce zamiast we fraku i w owijkach ... 
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
12 czerwca 2012 09:04
Kasia Papajak od lat jeździ na różowo. To jej znak rozpoznawczy.
ludzie to mają problemy 😉
Jak kolor bluzki może wiązać się z  brakiem szacunku ❓
No tak, ale czymś innym jest trening/kros, a czymś innym pokaz. To moje zdanie.
galopada_   małoPolskie ;)
12 czerwca 2012 09:09
wie ktoś gdzie mogę w internecie dostać ,,listy startowe" z championatu? nie mam pod reka katalogu  🤔
[quote author=galopada_ link=topic=98.msg1427601#msg1427601 date=1339488575]
wie ktoś gdzie mogę w internecie dostać ,,listy startowe" z championatu? nie mam pod reka katalogu  🤔
[/quote]

Tu jest wiekszość koni z numerkami
http://www.bialka.arabians.pl/pl/pdf/2012_pokaz_malopolski_komplet.pdf
perlica w takim razie dziwie mnie fakt po co na zawodach wymagany jest stój oficjalny- Widocznie to tylko mi i dla komisji przeszkadzało  🤔wirek:
cieciorka   kocioł bałkański
12 czerwca 2012 11:50
no i jest coś takiego jak dress code. sytuacja jak najbardziej oficjalna. jeszcze gdyby z różu zrobić jakiś motyw przewodni, albo jaja- podkreślić do przesady... a tak ani wte, ani we wte. Jak w centku była klinika, też ludzie się degustowali amazonka w różowej bluzie.
Galopada- jeszcze raz dzięki za fotki, zazwyczaj ich nie mam jeśli kogoś nie poproszę, a tu niespodzianka 😉

Jeśli chodzi o pokaz ujeżdżeniowy to powtórzę co mówiłam na miejscu. Ten koń jest przekosmiczny, cudownie się rusza 🙂 ale faktycznie też się mocno zastanawialiśmy do samego końca czy dziewczyna się przebierze, bo mocno treningowy był ten strój. Impreza ogólnie była taka elegancka (więc czułam się jak świr ze wsi i to nie polskiej jeżdżąc w kapeluszu 😉 ) także popieram głosy, że na takie okazje wypada się ubrać bardziej "galowo". Nie mniej jednak fajną pracę wykonują i miło się na nich patrzyło 🙂

Karla- szczerze mówiąc myślałam, że Cię spotkam na championatach, bo ostatnio zazwyczaj na siebie wpadamy, a tu nie. Szkoda, bo miałam nadzieję, że ktoś ogarnięty wyjaśni mi jak to się ocenia, bo przez 2 dni do tego nie doszłam....😉
Szkoda, bo miałam nadzieję, że ktoś ogarnięty wyjaśni mi jak to się ocenia, bo przez 2 dni do tego nie doszłam....😉

Tego nbei wie nikt, to.. Białka  😂 😵
galopada_   małoPolskie ;)
13 czerwca 2012 11:15
a mnie najbardziej (jak co roku) rażą takie obrazki:






nie wiem czy to takie trudne przeczyscic spoconego konia przed wyjsciem przed komisję? chyba bym się ze wstydu spaliła jakby nasz koń wyszdł w takim stanie  🤔 i jak zwykle trudno dopasowac wędzidła i nachrapniki  😵 😵 😵


i nasze dzieciaczki  🙂





edit. róż Kasi mnie nie razi bo to jej ,,znak charakterystyczny"  😉

Hej 🙂

Może ktoś z Was mi pomoże. Szukam informacji o klaczy Galerka (http://www.bazakoni.pl/horse_159166.html). Prawdopodobnie to matka mojego Gaspara. Czy ktoś ma jakieś info o niej zdjęcia etc. Będę MEGA wdzięczna, bo bez powodzenia szukam jej od dłuższego czasu. Pozdrawiam 🙂
Róż wogóle mi nie przeszkadza... za to na złe siodłanie mam alergię... a tu ewidentnie głównie do tego można się przyczepić. Jak można jeździć na łopatkach konia, ja tego nigdy nie zrozumiem.
szukam zdjęć ogiera BLOODY RIDER zwycięzcy kl. IIa 2-latków oraz Bolo Łącznik z ogierków rocznych Ia . :kwiatek: :kwiatek:
galopada_   małoPolskie ;)
13 czerwca 2012 20:31
szuwar moja mała galeria ( na razie ogierki roczne i 2-letnie). Zaraz dodam jeszcze zdjecia z championatow ogierow z niedzieli.


https://www.facebook.com/media/set/?set=a.397731436930637.76471.100000813513188&type=1&l=63ce7a040c
Abigeil88 ta klacz już nie żyje , miała 159 cm w kłębie i tylko jednego źrebaka - twojego Gaspara
karesowa   Rude jest piękne!
14 czerwca 2012 09:24
galopada  Świetna galeria. Załapał się nawet nasz stadninowy roczniak Solar, który zresztą w Białce wypadł całkiem, całkiem...
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
14 czerwca 2012 09:36
Co do dopasowania sprzętu, to kilka miesięcy temu na okładce, bodajże KiR, było zdjęcie kuca w nachrapniku zapiętym na kółkach od wędzidła. Nawet mój mąż-laik stwierdził, że to wstyd, bo od razu widać, że coś nie gra.
Galopada, mi z Twojej galerii, to najbardziej przypadł do gustu, ten kasztanek po Emaksie
galopada_   małoPolskie ;)
14 czerwca 2012 10:30
karesowa Solar od razu przykuł moj wzrok! Piękny!



titina mi się bardzo podobał, ale jest mocno.... orientalny  😉 bardziej mi leży wstawiony wyżej Solar po Sentender
karesowa   Rude jest piękne!
14 czerwca 2012 11:11
galopada Solar rzeczywiście piękny i super charakter, na prezenterce traci jednak w ruchu. Puszczony swobodnie, luzem- zachwyca. Nie mniej jednak, super maluch z Solarka jest-bez dwóch zdań 😀
galopada_   małoPolskie ;)
14 czerwca 2012 11:13
do galerii powoli dodaje klaczki:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.397731436930637.76471.100000813513188&type=3

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.397731436930637.76471.100000813513188&type=3&l=63ce7a040c

edit. staram się podpisywać konie, ale jakby przy którymś była luka to dopisujcie 🙂
karesowa
Masz może jego fotki jako sysaka? Zastanawiam się czy on jest teraz w fazie brzydkiego kaczątka,  czy nie. Wypadł dobrze fakt, ale nie podoba mi się osobiscie dysproporcja między kłodą a "frontem". Jestem ciekawa bo Sentender zawsze mi się bardzo podobał 🙂
Popieram armarę, z fotek Solar wygląda, no..., bardzo niekorzystnie, nie proporcjonalnie, i ruchowo też nie zachwycił. Już dużo bardziej podoba mi się Jenot, to klasa konik. Ruchowo jak dla mnie najlepszy to Monte Christo, ładnie pcha się zadem ,nie odstawia do tyłu tylnych kończyn. Z drugiej strony, po mojemu , to roczniaków w ogóle nie powinno się oglądać, bo w tym wieku to są poczwarki, i różnie to z nimi może być potem....
Co myślicie o tym po Grey-u?
bardzo mi się podoba Kadiz, ale chyba jest mało małopolski, prawda?  🙂
Kadiz  😵  No cóż, prawie jak Ślązak. Rzeczywiście, mało małopolski.
Do zaprzegu idealny 😉
Dlaczego ten Kadiz wygrał? Czy tak ma wyglądać koń małopolski?
Prado po Grey wygląda na dość ciekawego konia, jak prezentował się na żywo?
No i Jetta - chyba najlepsza z Huzarów w Białce 🙂 Gratulacje!
karesowa   Rude jest piękne!
14 czerwca 2012 14:54
armara ja osobiście fotek młodego nie posiadam, ale ktoś w stajni na pewno-więc coś się znajdzie 😀 Ja znawcą nie jestem- oceniony został dobrze i tym się sugeruję, widuję go na co dzień i mnie się Solar podoba bardzo, a poza tym to przesympatyczny młodzieniec. W domu pokazuje się dużo lepiej-ale to pewnie jak każdy koń.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się