Oferta Lidla, Netto i innych niekońskich marketów

Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
29 maja 2012 19:46
magija, kilka stron temu ksiaceq pisała że u niej były komplety owijek po 1 zł (i wrzucała zdjęcie owijek) więc już się cenom nie dziwię ale akurat te pojedyncze sztuki kilku rzeczy i ten kantar+UWIONZ po 7 zł u Julii to trochę dziwne 😉
To z Netto co wysłała Hana to chyba te resztki, o których ciągle mowa. Dość dawno one były więc tam gdzie jeszcze coś zostało robią wyprzedaże.
magija21   6 lat + vat :))
29 maja 2012 21:07
Misskiedis, Sonkowa  - a faktycznie, w Netto później bardzo lecieli w dół z cenami żeby resztki wyprzedać.
Czapraka nie kupiłam bo na poniaka  😉 -- a palcaty jak pisze na metce z 8 zł przecenione na 5zł -- nie jest to jakis super bacik ale takiej jakości mniej wiecej jak za 15 zł w zwykłym konskim sklepie .  z dużą łapką na koncu by narobic duzo hałasu. Dla kogos kto bez przerwy gubi baciki --idealny

Widze że Ruda Ślaska jakaś uprzywilejowana bo to u nas były w lidlu te owijki za 1 zł -- tyle że w innej dzielnicy i nie udało mi sie kupić .(a tych owijek to nie były resztki -chyba że z całego Śląska  bo z tego co słyszałam to ludzie kupowali po 10-20 paczek , czemu sie nie dziwie bo za ta cene --a słyszałam jeszcze żę jedna babcia wzieła dla siebie nie wiedząc co to jest bo na tych owijkach pisało bandaże )
szkoda, że nie mam netto w Warszawie 🙁 brakuje mi kilku rzeczy, bo mi pies ostatnio się dostał do siodlarni i zeżarł kilka rzeczy 🙁((
w łódzkim netto zrobili przecenę rzeczy końskich 🙂

ja kupiłam granatowy palcat za 8 zł 😎
HappyHorse,  a co jeszcze jest?
był kantar złoto- zielony full i szary full , cienki uwiąz czerwono-czarny, gruby uwiąz szaro-czarny

sorki ale cen nie pamiętam ale wiem że przecena  🙂
U mnie ciągle leży czaprak czarny VS full za 22,50zł 🙂
U mnie ciągle leży czaprak czarny VS full za 22,50zł 🙂



a jaki kolor ? 😀
czarny, przecież jest napisane :P
sory, nie ma to jak mieć gorączkę i siedzieć przed komputerem.

chyba jestem ślepa  🙁

a gdzie dokladnie jest to netto? sa jeszce jakies rzeczy?
Jeżeli chodzi Ci o mnie, to w Świebodzinie. Z tego co wypatrzyłam to tylko ten czaprak.
Kurcze fajnie macie u nas w Żywcu raz w lidlu były podobno jakieś końskie rzeczy, ale to się nie sprzedawało ech...
Dziewczyny, a jak z Zieloną Górą? Wiecie coś może o jakichś końskich rzeczach? 🙂
W Lidlu w Zielonej nic a nic niestety :/
a grrr! tyle fajnych ofert, a nigdy u nas ;(
kurczę, mam pod nosem dwa Lidly i w każdym nic  🙁 ehhh
Wiecie może w którym lidlu w okolicach Gdańska są końskie rzeczy?  :kwiatek:
grala, w żadnym.
Jak ma być to powinno być we wszystkich ;/
Kori, ALE OBECNIE W ŻADNYM LIDLU NIE MA I NIE BĘDZIE KOŃSKICH RZECZY.

Z góry przepraszam za użycie wielkich liter, ale denerwuje mnie pytanie co stronę o to samo.
kurczę, mam pod nosem dwa Lidly

a swoją drogą, to Lidle, nie Lidly
Aż jutro zrobię najazd na Netto, jakiś msc temu były uwiązy, czaprak full czarny za 7 dych o.O, szczotki i palcaty. Niestety, kiedy ja przyszłam były tylko 1 kantar, 2 uwiązy i czaprak...
w Tesco w Lublinie ciekawa oferta dla koniarzy

- plastikowe pudełka 24l (pomarańczowe z przezroczystym wieczkiem) 9,99
- koszulki polo 21 zł

🙂
Słyszałyście może, czy szykują się  w najbliższych tygodniach jakieś jeździeckie oferty w niemieckich Lidlach, Netto itd?
Dopiero co w netto była, więc na pewno szybko się nie pokaże.
z tego co się orientuje to dopiero na jesień mogą być jeździeckie rzeczy w netto
Mam znajomego co jest kierownikiem w Lidlu, na razie nic nie ma końskiego u nas, ale czasami się zdarzają pojedyncze sztuki, jak coś będzie to da mi znać.
Na artykuły jeździeckie u nas, w Polsce, w sklepach typu Netto, czy Lidl, to ja już dawno przestałam liczyć.. 🙄 Ale nie słyszałyście nic o niemieckich?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się