Doggi-game

CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
15 czerwca 2012 18:38
Bardzo możliwe, że coś przekombinowała. Cóż- przekonamy się pewnie niebawem 😉
Ogólnie podziwiam Was, że jesteście w stanie dziennie 3500dgl. Mi przy 3-5 psach idzie dziennie cała kasa(300dgl kieszonkowego + 200dgl z głosowania) i to na samo jedzenie, szczepienie i odrobaczanie, nie mówiąc już o smaczkach czy kryciu suk :/
Misskiedis, dzięki :kwiatek:
CzarownicaSaale ja mam tak samo, to 3500 to uzbieranie, które kurczy się w zastraszającym  tempie.
kujka   new better life mode: on
15 czerwca 2012 19:36
Misskiedis, byl blad w loterii. taki fart.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
15 czerwca 2012 19:48
Kujka, tylko w regulaminie jest że jak znajdziesz błąd i nie zgłosisz tylko wykorzystasz na swoją korzyść to może to zaowocować banem 😉

Juz zostało naprawione
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
15 czerwca 2012 20:04
Ale też z drugiej strony nie każdy się domyśli, że bardzo wysoka wygrana to błąd gry. Sama bym się cieszyła, zamiast doszukiwać się podstępu  😁
kujka   new better life mode: on
15 czerwca 2012 20:06
no to dziekujemy, ciekawe kto czyta regulamin 😉
Czarownica, dziekuje.  😍
Jutro ci ja oddam, a w ramach podziekowania dalam jej adresowke. ;-)
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
15 czerwca 2012 20:21
Czarownica, tam nie chodziło o dużą wygrana tylko że nie odejmowało kasy jak dgl wygrałaś. No sorki ale kto normalny natrzaska ponad 1400 losów na loterii i nie zbankrutuje? 😵
In.   tęczowy kucyk <3
15 czerwca 2012 20:38
Eee, czemu ja nie wiedziałam o błędzie :/ Zawsze jak są jakieś fajne błędy to mnie nie ma...
Watrusia, a mi kasa nie leci? Mam dziennie max $1000, 19 psów wiecznie łapiących kleszcze, które też trzeba wyposażyć, nakarmić i wyszkolić. Dogolary mi z nieba nie spadają.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
15 czerwca 2012 20:40
Misskiedis aaa, chyba, że tak.

Pagotta nie ma za co 🙂 Dziękuję za adresówkę ^^
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
16 czerwca 2012 10:15
Zmiana w sposobie wyświetlania zawodów 💃


Ach, i ogłoszenie nt. błędu loterii
[quote="Eledie"]W dniu dzisiejszym doszło do błędu w loterii- zamiast odejmować doglary, jedynie dodawało. Błąd jest aktualnie naprawiany.
Administracja pragnie przypomnieć iż w Regulaminie gry jest jasno napisane, iż:
§3. Wykorzystywanie błędów
Wykorzystywanie błędów w grze dla własnej korzyści, tzw. bug-using, jest zabronione. Każdy gracz jest zobowiązany bezzwłocznie zgłosić wszystkie znalezione błędy administracji. Wykorzystywanie błędów w celu zdobycia przewagi w grze może prowadzić od blokady do kasacji konta włącznie.

W związku z czym została podjęta decyzja (nieco łaskawsza niż w regulaminie), iż osobom, które wykorzystały błąd stan konta za karę zostanie wyzerowany, czyli będą one mieć 0dgl. Bez dochodzenia ile miały doglarów przed wykorzystaniem błędu. -> Dotyczy to wszystkich osób, które zostaną zidentyfikowane na tym, że postąpiły w taki sposób specjalnie.

Osoby, których stan konta osiągnie 0dgl, w dniu następnym otrzymają kieszonkowe w sposób normalny.[/quote]
Zadanie zaliczyłam już, a psa wystawiłam  ;-)
[sub]To do Czarownicy, rzecz jasna :P[/sub]
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
16 czerwca 2012 10:52
Ok 🙂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
16 czerwca 2012 12:11
Czy to ze mną jest coś nie tak czy to ta Kikyo tak wolno łapie? Bo jak ją czytam to juz wszystko co tylko mogło mi opadło i miałam ochotę zacząć walić głową w biurko 😵
Nie jestes sama. Z nia jest cos nie tak 🤔wirek:
In.   tęczowy kucyk <3
16 czerwca 2012 13:12
Misskiedis, czy ja się w ogóle muszę na ten temat wypowiadać? :P
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
16 czerwca 2012 13:26
Jak nie Kikyo to Lukresja... A wam jak się podoba pomysł w wątku o umieraniu? Bo mi juz witki opadają... Jedynie nana napisała jakiś przemyślany post 😁
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
16 czerwca 2012 13:41
Mi np. szybka umieralność psów pasuje, bo z takim staruszkiem 12-13 lat nie bardzo mam co robić 😉 A pomysł z dziedziczeniem rzeczy jest w ogóle genialny, zmniejszy zdecydowanie koszta opieki nad psem, bo będzie można wykorzystać dwa razy tę samą rzecz. Mi pasuje 😀
kujka   new better life mode: on
16 czerwca 2012 13:43
mi rowniez. nie wiem o co te idiotki sie rzucaja...
In.   tęczowy kucyk <3
16 czerwca 2012 13:57
Ja już tam napisałam moje zdanie w wątku. Pies po 10 roku życia tylko ciągnie kasę i jest niepotrzebny. A rzeczy się przydadzą. Skrócenie życia psa za zwrot rzeczy jest idealną opcją.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
16 czerwca 2012 14:03
No właśnie mi też się tak wydawało. A tu wojna 😵 A fakt że ktoś miałby dostać dgl za to że przytrzymał psa do 15 r. ż.  (i wykosztował się więcej np. na odrobaczenia czy szczepienia) a ktoś komu pies umrze wcześniej kasy nie dostanie... O rany, no armagedon, jak tak można, to dyskryminacja ludzi którzy zaniedbują swoje psy 🏇
In.   tęczowy kucyk <3
16 czerwca 2012 14:12
Jaka szkoda, że przez internet nie można porządnie w ryj przypi*...
Internet powinien być dostępny po zdaniu jakiegoś testu na inteligencję, serio...
In., powiesze to sobie nad łóżkiem.  🤣
Ajć, straciłam szczenięta po/od Rewira 🙄, wydałam majątek na krycie. Dlaczego?
Zostawiłam młodsze brata na pięć minut, sama poszłam po picie. A przecież on chciał tylko "nakalmic sunie". A sunia miała 95 pkt. energi (za cały dzień) a tej prawidłowej energi miała szalone 5% ...
Brawo ja!  👍
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
17 czerwca 2012 18:04
Mam do was pytanie, czy to by coś zmieniło w kwestii - na kogo głosować gdyby się wyświetlało np. co pies umie lub jakie ma wyposażenie? 👀
Moim zdaniem nie ;-)
Każdy głosuje na tego pierwszego psa, nawet jeśli wygląda jakby go tir przejechał.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
17 czerwca 2012 18:23
Ja głosuje na te co im do 5 brakuje lub mają 0 🤣
Czekam jeszcze na inne głosy 😉
In.   tęczowy kucyk <3
17 czerwca 2012 18:28
Nic to nie zmieni.
Miss, mnie najbardziej zadowoliłoby zmiany:
-gdyby był wyświetlany czas do cieczki, tj. za ile będzie
-po nieudanym kryciu zwrot chociaż połowy ceny
-Psie SPA- wysyłamy psa (max raz na tydzień) za opłatą psa, wraca następnego dnia z max. wskaźnikami  /  to byl  nawet moj pomysl ;-)  /
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
17 czerwca 2012 18:45
Hehe, zwłaszcza co do dwóch ostatnich zdania były podzielone 😉

Tak myślałam że ekwipunek i komendy nic nie zmienią. A suma charakteru?
In.   tęczowy kucyk <3
17 czerwca 2012 18:47
Pagotta, połóż sobie kartkę koło komputera i zapisuj kiedy miała cieczkę + 6m-cy.
Z jakiej paki miał by być zwrot połowy ceny po kryciu?
Psie SPA? Po co?

Misskiedis, pokazanie przy psie czegokolwiek nic nie zmieni 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się