Kącik Małolata...:D

bdhxhshd nie wiem czy wstawać jutro o 6:40, zdychać cały dzień ale być od 9 w gdańsku, co z resztą bardzo lubię, czy pospać do 8 i być dopiero o 10:20 a potem szybko latać po sklepach żeby zdążyć do znajomych. Opcja pierwsza ma miliardy plusów, ale spaaaaać 🙁
Intryga dokładnie. 200 postów o tym, że wiedzieli, że tak będzie i opinie o tym, co trener powinien zrobić i co piłkarze poiwnni robić żeby strzelić. Aż się rzygać chce już  🤬

swoją drogą denerwują mnie ludzie, którzy kupują sobie jakiś tam dobry aparat i już sie czują fotografami a ich zdjęcia niewiele odbiegają od zwykłych fotek z imprezy itp. A na fb roi się od stron typu "ktoś tam ktoś tam photography" i już myślą, że są niewiadomo kim. Haha jeszcze najlepsze komentarze takich FOTOGRAFÓW pod jakimiś zwykłymi zdjęciami pełne mądrych opinii (moja znajoma wstawiła zdjęcia z jakiegoś pleneru, takie niby arystyczne ale bardziej śmieszne a wielka pani fotograf pisze, że źle wykadrowane, że takie i srakie. Ja rozumiem, że się interesować i dawać rady ok ale czasem ton, w którym piszą sprawia, że mam ochotę takim ludziom coś powiedzieć.)
Wiem, że dopiero co była dyskusja o tym na tle zdjęć z zawodów ale się zdenerwowałam i chciałam się podzielić przemyśleniami 🙂
znowu leje 🙄 już widzę te nasze jutrzejsze siedzenie na plaży, hm, w burzy. chyba aż wezmę aparat, nie wiem jak się zmieszczę do torby, ale morze może ładnie wyglądać 🤣
Za dużo emocji we mnie 🙁 kkfjsaaxfsaxcssx byle do poniedziałku

Chłopaaaaaki nie płaczcie!
Sezonowi kibice, no wkurzylam się! Duża część moich znajomych jeszcze przed meczem ich kochała i dałaby się zachlastać a teraz wyzywa ich od ciot, ściągają flagi z balkonów i nagle nienawidzą polskiej reprezentacji! Naród polski nie powinien się wstydzić za drogi, rząd czy jezusa w świebodzinie, ale za takie właśnie osoby, które swoim zachowaniem wyrabiają takie zdanie na temat polaków! No wkurzyłam się, no!  👿
O to to! Zgadzam sie!
Jest mi megasmutno, ale nie ma co w naszych chlopcow rzucac miesem. Robili, co mogli. Juz oni sie wystarczajaco smuca. 😫
maiiaF zazdroszczę 😉 też bym chciała mieszkać blisko morza.

Sisisa ja też sobie tego nie wyobrażam  😉
tylko nie wiem jak Ty sobie mnie wyobraziłaś. mam nadzieję, że nie za dziewczynę paradującą przez miasto z gołymi cyckami. Bo daleko mi od takiej  😉 wyglądałam jak zawsze, jak wracam ze stajni, załadowana rzeczami, brudna, włosy potargane, i słoma w butach (serio 😜 bo tonęłam w tych butach w sianie - kostki się nam skończyły  😉 )

Ale sądzę, że czas to zakończyć, bo nie chcę się tu z nikim sprzeczać.  😉 Kogoś to razi ok, ja to rozumiem, i uszanuję  😉  :kwiatek:

aż się boję zaglądnąć na fejsa  :/
Intryga u mnie podobnie, ja uważam, że kibiców mamy pro 🙂
moi pod blokiem nie dają za wygraną i od 20 minut bez przerwy śpiewają "polacy nic się nie stało"
aż żal mi naszych chłopaczków chyba im wiary brakuję, i nie do końca wierzyli, że jednak to mogli wygrać
Zawieziony. Będzie miał cudowne warunki - odpocznie od roboty, będzie chodził w tereny i na pastwiska (6 ha łącznie). Z ta jego gorąca głową przyda mu się taki reset. Szczerze powiem, że lepiej trafić nie mógł. Płakałam strasznie przy pożegnaniu, ale tak to już jest - człowiek się przywiązuje.

Co do meczu to moim zdaniem bardzo kiepski. Po spotkaniu z Rosją oczekiwałam wiele więcej i niestety się zawiodłam.
Mysza szkoda, że odchodzisz, ale szanujemy i rozumiemy twoją decyzję  :kwiatek:
patt tak jak moja mama ze znajomymi w salonie 🙂 Cieszyli się, bo chłopaki dali z siebie wszystko i cała ulica słyszała "NIC SIE NIE STAŁO, POLACY NIC SIĘ NIE STAAAAŁO!" albo "MNIEJ NIŻ ZEROOOO, MNIEJ NIŻ ZEROOOO..", ale i tak dawali rade 🙂
Do zobaczenia małolaty! 😅 😅
Intryga, to prawda. Dla mnie to głupie uczucie, kiedy wszyscy nagle się chwalą jakiego to meczu nie obejrzeli, kiedy ja oglądam mecze ligowe przez cały rok. I oni tacy wielcy kibice, bo obejrzą euro, póki jeszcze Polacy sobie radzą. Ciekawe kto z tych, jak określiłaś, "sezonowych kibiców" obejrzy chociaż półfinały i finał. A teraz jeszcze obrażają, jaka to reprezentacja słaba (chociaż przed chwilą był taki wspaniały Lewandowski czy Tytoń, no błagam 🙄 )

Patt, blisko jak blisko, do morza mam ok 1,5 godziny, za to w 20 minut da radę podjechać nad zalew, który czasem fajnie to morze zastępuje, tylko tyle, że brzeg z drugiej strony widać i latarnię w Krynicy 🤣

Nope, najważniejsze, że będzie miał dobrze. Jeśli miałaś okazję sprawdzić warunki, to ciesz się, że trafił aż tak dobrze. Wiadomo, że się przywiązałaś, nie da się nie przywiązać... WsZystko kiedyś minie...

Fly, szczęśliwej podróży 💃


nooo, a mi dzisiaj rano mama powiedziała, że ona wyraźnie mówiła, że nie zgadza się żebym jechała. I że się z nikim nie liczę, i że jak pojadę, to mam wracać do taty, nie do domu. Phi, zobaczymy. ja przynajmniej jestem konsekwentna w tym co mówię, a nie jak ona 🙄

edit: morza i moża mi się pomyliły 😁
maiiaF, Intryga, haj fajf, mnie też wkurzają tacy goście.
A za dwa miesiące eliminacje do mistrzostw świata. Myślę, że jeśli Polakom będzie dalej tak szło, to mają szansę się zakwalifikować i to bynajmniej nie dlatego, że byliby gospodarzami turnieju 😉.
Uważam, że mamy naprawdę dobrą obsadę, na dodatek bardzo młodą (najmłodszą na Euro) więckwestia tkwi w ich wyrzeźbieniu, poprawieniu kondycji, dograniu jako zespół no i przede wszystkim utwierdzeniu ich, że SĄ dobrzy 🙂 kocham tych naszych chłopaków od dawna, a teraz to wniknęli we mnie tak, że się śnią i myślę przeważnie o nich, choć milion rzeczy do zrobienia 😁 na następne mecze, choćby towarzyskie, JADĘ!
niemilek, zolwiczek.  😜

Dziewuszki, gra tu ktoras w tenisa?
Krupnik, a co? Koleżanka trenowała długo i brat czasem gra, ja tylko jestem zapatrzona 😍 😁
Bo chce zaczac.  😁 Ale sie naczytalam, ze juz za stara jestem na gre taka zawodowa i mi przeszlo nieco.  😕
Kurupnik jak byłam mniejsza to sporo grałam. Potem zrezygnowałam nie wiem czemu tak naprawdę 😉
maiiaF a co ja mam powiedzieć mieszkając na śląsku?  😀
fly wracaj szybko  😀
ojej, co za dzień. nielegalne rzeczy na plaży, latanie do toitoiów, zamawienie pizzy na plaży 😁

wydałam fortunę na spodnie i portfel, ale ładne przynajmniej 🤣
Cześć Małolaty. Przywiało mnie tu z rozpaczy najzwyczajniej. Z nudów zaraz kucnę w kącie i zacznę się bujać  😁
ja chce do luudzi! Powracam  więc niczym marnotrawny 😀
Again Uuu witamy z powrotem !!  🏇
Melduję się z Holandii, z ciepłego łóżka z lapkiem na kolanach. 😀 Jutro idę gadać o pracy. 🙂
flygirl a gdzie konkretnie jesteś?😀
flygirl pokazuj jakieś zdjęcia  😀
Facella   Dawna re-volto wróć!
18 czerwca 2012 13:38
flygirl nie mow mi o cieplym lozku bo mnie szlag trafi, ja chce do chlodni jakiejs czy cus, jest ponad 30*C  😵

mam 6 z matmy na koniec  🤔zczeka:
ja sie balam ze skoncze z czworka  😂
Facella Że co?  😲  😲  😲 ja mam 3  😵
fly, właśnie, gdzie dokładnie? 🙂

5 z matmy i z niemca, 4 z bio, angielskiego, fizyki, wosu, historii, 3z chemii i wfu (trzeba było wcześniej wziąć się za ćwiczenie 😁 ), reszty chyba nie znam 💃

z matmy jestem szczególnie zadowolona, bo pani powiedziała, że mam czystą sytuację i pewna, bardzo mocna piątka 😎
Facella   Dawna re-volto wróć!
18 czerwca 2012 14:50
Facella Że co?  😲  😲  😲 ja mam 3  😵

zeskanuje Ci swiadectwa kawalek jak nie wierzysz  😁 tzn jak je dostane

btw okazalo sie ze chemiczka jest czlowiekiem a nie bezdusznym nauczycielem  👀
Facella nie no co ty! wierzę !  😀 ale byłam zszokowana 😉
Jestem w Alphen coś tam, nie wiem dokładnie jak to się nazywa. 🤣 Jeśli dobrze pójdzie od środy idę do roboty, szaszłyki robić. 🥂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się