Końska rewia mody cz.VI (2012)

palemka a ja nie cierpię yorka. Zawsze ich czapraki mi się szybko rozwalały,puszczały nitki,robiły dziury. Mały szajs jak dla mnie. Z resztą ja nic nie lubię z yorka, ochraniaczy też, rzepy od razu się rozciągają i w ogóle.  🤔
wątek zamknięty
Czy wie ktoś czy dostanę gdzieś ten czaprak http://rewiamody.konskieforum.pl/m/all/k/all/f/14/s/1/z/850 ?  👀
zdjęcie pożyczone z rewii mody  :kwiatek:
wątek zamknięty
apricot i  kare




wszystkie zdjecia za duze
wątek zamknięty
Naciau w dobrym koniu masz czerwone kantary es i bodajże bordowy tez jest, popatrz na stronie 🙂
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
18 czerwca 2012 22:24
karusioowa: kolorystycznie ładnie pasuje do tej maści ; ) Moge zadać niedyskretne pytanie ... ? czy ten koń jest źrebny ; o ? Ma okropnie duży brzuszek.
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
18 czerwca 2012 22:30
Na szybko Brandy w półcieniu na gniadej
średnio mi sie podoba 🙄
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
18 czerwca 2012 22:35
Zairka: szalu nie ma , może z owijkami by lepiej wyglądało ; ) ?
wątek zamknięty
zairka w słońcu pewnie byłoby duuużo fajniej
wątek zamknięty
Zairka szału brak. jak bedziesz  chciała sprzedać to ja sie chetnie zaopiekuje nim  😁
wątek zamknięty
Zairka, a mi się bardzo podoba!
wątek zamknięty
Zairka mnie sie podoba, tak brdzo stonowanie, są w nim wszystkie kolory konia 😉 tylko ta twoja bluzka troche psuje obrazek 😁
zalcia97 ja jestem trochę zaskoczona, bo nasze stajenne rekreacyjne yorki naprawdę mają się bardzo dobrze. Nie wiem ,może mam takie wrażenie bo jest cieniutki, mój hkm z kolei jest jednak bardziej zbity i stad wrażenie bardziej porządnego. No nic, jak przeżyje wakacje (słońce i pot) to znaczy że to tylko takie wrażenie.
wątek zamknięty
Muszę się pochwalić 🙂 Przyszedł do mnie wczoraj piękny pad z Jarpolu, o ten:

i jest naprawdę przepiękny! Mięciutki, ładnie i dokładnie uszyty... Dla mnie jednak jak pady to tylko ES albo Jarpol 🙂
wątek zamknięty
Dzionka przeglądając strone jarpola to akurat ten pad wzbudził moje zainteresowanie, pieknie będzie na gniadym 🙂 jakbym miała gniadka to tez bym sobie taki sprawiła. Jak tylko dopadne ujeżdżeniowe siodło to tez sobie taki model kupie..tylko może coś z fioletem. Dobrze wiedzieć, że jakościowo też dobre. Daj znać jak się sprawuje po praniu.
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
19 czerwca 2012 09:41
Dzionka, czekamy na fotki na Dzionku :🙂
kociarnia, mój prany już z 10 razy nadal wygląda dobrze i bardzo fajnie się dopiera. Po hubertusie był tak zmęczony ze nie wierzyłam ze jeszcze odzyska swój kolor. zaprałam szczoteczką przebarwienia wrzuciłam do pralki na 40 stopni i jest jak nowy
wątek zamknięty
Nigna nie , nie jest zrebna😉 tez mylalam, wezwalam weta, zbadal ją, ale okazalo się, że nie😉 po prostu siedzi na pastwisku od rana do wieczora i wpiernicza😉 po z atym to slazaczka, a slazaki maja tendecje do duzych brzuchow😉 ja popreg na nią musze miec 145 🤔
wątek zamknięty
karusioowa, popieram - ładnie pasuje do tej maści 🙂.
Zairka, mnie się podoba, ale tak "d... nie urywa" 🙂.
Dzionka, absolutnie obłędny!
Ja melduję, że w końcu doszedł do mnie mój komplecik, dzisiaj będzie już na Rudym i zrobię mu poglądowe fotki 🙂.
wątek zamknięty
kociarnia, to już mój któryś z kolei Jarpol i zawsze jakościowo były fajne, im nowsza kolekcja tym lepiej 🙂

deborah, zdjęcia będą robione w niedzielę, pochwalę się na pewno 🙂
wątek zamknięty
mnie się okropnie podobają te derki "paradne" z paskiem z przodu.

są FANTASTYCZNE! nijak jakieś paskudne kraciaste dralony (które wygladają jak obrus) nie umywają do eleganckiego wzoru tych derek.  jeszcze na zdjęciach wyglądają jakby były pokryte takim zamszykiem, jak je widzę to od razu kojarzy mi się z przecudownie miękkim kocykiem, więc jak w koncu sobie taką sprawię, to chyba stajni i konia nie zobaczy 😉

jak nie piałam z zachwytu widząc vski to dr są przecudne! bakłażan wygląda genialnie. chyba to taka hortensja będzie?
bakłażan
wątek zamknięty
bo one są przecudnie miękkie! mój koń tak dobrze się w niej czuje, że niestety kocha w niej spać  😁 ale to nic bo nawet jak się w niej wytarza w największym g..nie to wyjmuję z pralki nówkę sztukę  😀
wątek zamknięty
Dziewczyny pomóżcie! Brac ES'a Maxa Szmaragda na Nekana? 
Kolor mi się bardzo spodobał, ale nie wiem czy nie będzie za ciemny na gniadego... 🙂
wątek zamknięty
Ponia   Szefowa forever.
19 czerwca 2012 15:41
Dzionka, mam taki sam tylko z granatowym krzyżem,  bardzo bardzo go lubię 🙂
wątek zamknięty
Ponia, pięknie wygląda na rudym! Brąz jest za to kolorem Dzionka, myślę że będzie mu do pyska 🙂
wątek zamknięty
Gdzie można kupić pady Horse Guard ( Alca Pad) ?
Znalazłam w equiversum, ale tylko podstawowe kolory.
wątek zamknięty
To ja się nieśmiało z Jaworem wcisnę 🙂. Nic markowego, dość delikatny materiał, ale świetna sprawa na upalne dni - czaprak po 15 minutach suchutki. Zostawimy go sobie na zawody 🙂.
PS. Dżej zdecydowanie lubi fiolet - obłędnie dziś lataliśmy! 😀
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
19 czerwca 2012 18:40
Dzionka, czekam na zdjęcia na Dzionku, będzie super na pewno 🙂

Isabelle, bakłażan to nie Hortensia - on jest żywszy i bardziej intensywny, Hortensia jest ciemniejsza, bardziej zgaszona.

Nekanowa, moim zdaniem będzie trochę za ciemno w Szmaragdzie...
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
19 czerwca 2012 19:36
Zrobiło mi sie ostatnio za dużo czapraków i zastanawiałam sie który sprzedać wypadło na tego Esa :

Dobry wybór ? Być może po prostu mi sie "znudził" dlatego mi sie nie podoba , więc proszę o obiektywne opinie 😀
wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
19 czerwca 2012 19:52
Nigna napisz mi na priv ile byś za niego chciała  😜 Chyba na Segim będzie fajnie, co?
wątek zamknięty
Nigna, nie sprzedawaj, bo jest bardzo ładnie - klasycznie i elegancko.
wątek zamknięty
Nigna nie sprzedawaj ! 🙂
wątek zamknięty
Nigna, to go nie sprzedawaj, bo jest przepiękny! Schowaj go na dno paki z czaprakami, przeczekaj moment 'znudzenia' 😉 natomiast lizzy, Seganowi w czerniach i szarościach jest brzydkooo strasznie, przynajmniej moim zdaniem.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.