Zdjęcia Naszych Koni cz.V (sezon 2012)

Nigna   Warto mieć marzenia...
18 czerwca 2012 22:31

Przeglądałam dzisiaj zdjęcia i zauważyłam ze po raz któryś z kolei siwa okropnie krzyżuje tylnie nogi. ( wyrzuca je prawie na drugą stronę ; o ) Wydaje mi się ze kiedyś tak nie miała... jest opcja że wada postawy przyszła z wiekiem ? ( dodam ze nie obija nogami o siebie - na pastwisku nigdy nie ma problemów)
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
18 czerwca 2012 23:40
Dzisiaj, aj, już w sumie wczoraj, minął rok odkąd mam Całka!  💘  Postępów może wielkich nie zrobiliśmy, ale mnie cieszy każda pierdoła i pięknie przysłania mi wszystkie mniej sympatyczne momenty.


PS: Burza, chciałaś z jazdy, proszę. :P Co prawda to jedyne gdzie wszystko jest w miarę na miejscu, reszta to śmiech na sali, zwłaszcza, że próbowaliśmy się dziś poruszać po ujeżdżalni bez cioci kujki.
wątek zamknięty
emptyline, właśnie podziwiałam na fb, JEDNO???? :P cudownie wyglądacie 🙂
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
18 czerwca 2012 23:50
Reszta siedzi u mojego Rafała, będą jutro, pojutrze 🙂 I naprawdę są takie do pośmiania, albo pokiwania głową z politowaniem, bo ja wyglądam jakbym mocno chciała, ale nie mogła, a koń jak skrzyżowanie velociraptora ze świnką. Ale jesteśmy o krok dalej, przynajmniej mamy dinozaura, a nie osła.
Dzięki wielkie, pomalutku pomalutku do przodu mam nadzieję. Szkoda, że systematyczności brak, ale tak się wszystko ułożyło 🙁
Ja i tak się najbardziej cieszę z tego, że dobrze nam się jeździ w tereny - bałam się, że się nie uda, a tu niespodzianka. Podziwiam pracę, jaką większość osób wkłada w swoje konie i siebie, przepiękne obrazki. Nam jeszcze daleko, zwłaszcza, że zakup Całka był troszkę 'na hura', biorąc pod uwagę moje umiejętności i jego poziom wyszkolenia. I gwoli jasności, nie czekam na żadne "ach co ty gadasz, jest super" i absolutnie nie zamieniłabym mojego kuca na innego konia. Jest cudowny i strasznie się cieszę, że stuknął nam już roczek - życzcie nam kolejnych 🙂
wątek zamknięty
emptyline Przesadzasz, bo bardzo fajnie wyglądacie! I w różowym Wam absolutnie pięknie  😍
wątek zamknięty
Emptyline Calus jest absolutnie rozczulający 🙂
wątek zamknięty
Atrakcja  🙂


wątek zamknięty
emptyline masz konika z marzen kazdej dziewczynki  💘
wątek zamknięty
Wrzucam mojego Wicherka  🤣
wątek zamknięty
mbalicka   Kucyk <3 / Figaro najwspanialszy :*
19 czerwca 2012 22:56
dawno Siwego nie było 🙂 wczoraj wyszorowany porządnie i można było fotki porobić 🙂😉)

wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
19 czerwca 2012 22:57
Tia, fajny ten Twój chłopak. Zadomowił się? Jak zniósł podróż?

faith, oj tak, zwłaszcza w stylizacji na Barbie. :P Ale nadrabia charakterem - kawał cholery.
Libella, domcia, Burza, dzięki 🙂

mbalicka, Pongo jest zdecydowanie moim ulubionym siwkiem RV.
wątek zamknięty
mbalicka   Kucyk <3 / Figaro najwspanialszy :*
19 czerwca 2012 22:59
mbalicka, Pongo jest zdecydowanie moim ulubionym siwkiem RV.



a dziękujemy  :kwiatek:
wątek zamknięty
Już z rok nie wstawialam zdjec swoich koni (nie umiem i nie robię zdjęc). Dzieki uprzejmosci koleżanki mam pare nowych fotek, niestety tylko częśc stadka











wątek zamknięty
Faza, śliczne stadko pączków 😉 ...fryzia jedynie trzyma linie hehe ale czuję że nie za długo  😁
wątek zamknięty
Aguś Ty naprawdę nie wiesz ile ja już sił tracę aby np odchudzic Hultaja. 😀iabeł: No poprostu się nie da. Kurcze obciałam mu całkowicie paszę , jest tylko na pastwisku. Chyba kaganiec mu kupię. Nie mogłam go w zeszłym roku "ruszać" bo mielismy kłopoty z nogami (do dzis nie wiadomo co to było). Kulał, pozniej nie kulał, wziety do roboty znó kulał. Zdjecia rtg nic nie pokazały, był nawet na obserwacji ponad 4 tygodnie w szpitalu na Słuzewcu. Odstawiony całkowicie od pracy przestał kulec i tak "przebimbał" cały rok. Teraz pomalutku, pomalutku wdrazany do pracy, odpukac narazie nic złego się nie dzieje.
wątek zamknięty
Faza, super stadko 🙂 Ile ja bym dała żeby moja siwa była taka chętna do jedzenia 😁
wątek zamknięty
Faza, bo on symuluje hehe
wątek zamknięty
Faza fryz obłędny!!!! 💘 😍 Nie mogę się napatrzeć i zazdroszczę takiego cuda w stadzie 😉
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
20 czerwca 2012 10:05
Faza, a mi się najbardziej podoba gniado-srokaty (?) pączek. 🙂 W każdym razie ten z wielkimi skarpetami. Fajne stadko.
wątek zamknięty
he , he czyli moja kochana Bajeczka. Nasza pogrubiana Baja. Jak rozplotę jej grzywę to dopiero jest cuuudo , niech się grzywy fryzów chowają.



postaram sie o następne zdjecia z grzywą.

a tu znów Fryzia

wątek zamknięty
Faza - super, bardzo się cieszę że Fryzia do Ciebie trafiła, widać że ma się wyśmienicie 🙂
wątek zamknięty
Tamtam, pewnie ,że ma sie dobrze. Jak mogłoby być inaczej? I my ją bardzo polubilismy i stado ją zaakceptowało.
wątek zamknięty
Faza, aaaaa też miałam pytać o Bajkę! Boska!
wątek zamknięty
😉 tak naprawdę nie wiem nic o Bajeczce. Trafiła , kupiona od handlarza do naszego stajennego. Miala pracowac w polu, ponoc wszystko umiała. Ehhh  handlarze zawsze wcisną kit. Ponieważ rozwaliła wóz chłopski, przeciągnęła paru rolników po polach to chcieli ją odsprzedac i tak trafiła do nas. Jest z nami już ponad 2 lata.
wątek zamknięty
Moja złota dziewczynka:







Troche nam wypłowiała od słońca bo teraz całymi dniami koniska po łąkach chodzą.


I mały rozrabiaka, ur 28.04.2012 (od gniadej matki) i wciaz mam dylemat co do imienia - ogierek na 'U'
wątek zamknięty
Kurcze jakie obłędne umaszcznie.
A maluszek...no istne cudeńko.
wątek zamknięty
Condina   Charakter, Charisma, Klasse.
20 czerwca 2012 11:12
amazonka naprawde piekna ta zlota dziewczynka  😍 i super team tworzycie
wątek zamknięty
amazonka* a planujesz jakieś stary na niej w przyszłości? kobyłka na prawdę pięknie umaszczona i ma bardzo ładną głowę 🙂
wątek zamknięty
Faza
Zdjęcia z rozpuszczoną grzywą Bajki będą, obiecuję!  😍
Fryzia jest strasznie fotogeniczna głównym "problemem" jest to, że ona na każdym zdjęciu wygląda bardzo dobrze  😜
Hultaj jak widać nawet na lonżę musi zabrać ze sobą prowiant, ach(!) te myszaki 😉
wątek zamknięty
:kwiatek: Tuch dziekuję Ci za wszystkie zdjęcia i...trzymam za słowo. Czekam na zdjecia Bajeczki z piękną rozwianą grzywą.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.