Speedway (Kraków Wanda)

Są żużlowi fani na forum? A Krakowscy?

Zwariowałam  🤣
Syn zabrał mnie na otwarcie sezonu,na stadion naszej Wandy.Fajna sprawa,nawet szalik już mam  😉
Żużel w Krakowie???? Łaaaa! nie wiedziałam😀 uwielbiam żuzel, chociaż jedyna moja przygoda to kibicowanie tarnowskim jaskołkom parę lat temu😉 Gdzie ten stadion, jak sie nazywa drużyna??🙂


edit - już znalazłam🙂 Speedway Wanda Kraków🙂 następna runda na wyjeździe:| ale kolejna będzie pewnie w Krakowie🙂😉
Breva  :emota200609316:

Stadion Wanda jest w Krakowie - Nowej Hucie.Legendarny.Istnieje od 1957 roku. Drużyna Speedway Wanda Kraków.
Już mój dziadek kibicował na tym stadionie  😉 pociągnę tradycję(wszak mieszkam tak blisko,że w domu słyszę jak warczą  🙂 )

Tu masz linka
http://www.speedwaywanda.pl/news.php

edit- już znalazłaś 😉
Może się kiedys spikniemy?
a wejścia na takie coś ile kosztuje? i jak często tam 'coś' jest?  😁
Bilety w zależności od rangi zawodów.
Średnio odbywają się raz na dwa tyg.
desire   Druhu nieoceniony...
19 czerwca 2012 18:59
a krakowski żużel to jaka liga??  🙂  ja kibicuje RKM ROW Rybnik - aktualnie 1sza liga, kiedyś tam nawet w ekstralidze byli,  😁 aczkolwiek wolę patrzeć na GP (może kiedyś uda mi się pojechać...  :emoty327🙂 - tam starują najlespsiejsi żużlowcy na świecie 🙂

jeśli krakowska drużyna bierze udział w meczach ligowych to raz są u siebie, a raz na wyjeździe więc na pewno mecze odbywają sie co dwa tygodnie 😉 (no chyba, że jakieś święto/żałoba narodowa się wydarzy.
desire aktualnie ROW Rybnik jest na 4 miejscu drugiej ligii.
Nasz Speedway Wanda Kraków na 1 miejscu drugiej ligii  😉
Wychowałam się na żużlu (mieszkalam blisko stadionu) 😁  Jako dziecko chodziłam na mecze jako kibic GTŻ Grudziądz (w zasadzie poza meczami to i masa treningów), później to się rozmyło. W 2008 roku kumpel wyciągnął mnie na Drużynowe Mistrzostwa Polski (Unia Leszno-Unibax Toruń). Pamiętny mecz, bo byl to ostatni rozgrywany jeszcze na starym stadionie w Toruniu. To, co się działo - nie do opisania 😍
Obecnie mieszkam koło nowej motoareny w Toruniu :P
a myślałam że na nowej hucie nic ciekawego się nie dzieje 😀
U nas się mówi w Nowej Hucie  😉
A dzieje się mnóstwo.. Choćby mecze piłkarskie,bo po drugiej stronie stadionu żużlowego mamy stadion Hutnik.
Anglicy trenowali na nim przed otwarciem Euro  🙂
Kilka klubików jeździecki tez jest rzut beretem.
Desire nie ma to jak kibicować zespołowi i nie wiedzieć w której lidze on jest  😎  a Wanda była u nas w niedziele i przerżneliśmy :P
A w ostatnią niedzielę był u nas ROW Rybnik i wygraliśmy 49:41  😅
Dziś rozegrana została pierwsza runda eliminacji Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski.
o wow, moze tez bym sie przeszla kiedys, bo kiedys chcialam zobaczyc z ciekawosci, ale mialam za daleko 😉
U nas regularnie mecze Startu Gniezno. Nie wiem, jaka to liga bo kompletnie się tym nie interesuję, ale część ludzi z miasta to jednak są kibice żużlu..  🙂
desire   Druhu nieoceniony...
19 czerwca 2012 22:13
Desire nie ma to jak kibicować zespołowi i nie wiedzieć w której lidze on jest  😎  a Wanda była u nas w niedziele i przerżneliśmy :P


jak sie nie jest na co dzień i nie mieszka to tak bywa  😁 😁 😎  chociaż przyznam szczerze, nie wiedzialam, wręcz nie sądziłam że spadną  🍴 😜  życie 😉  teraz czekam na GP 😉
Ja z kolei fanka Falubazu 😉 Aczkolwiek ostatnio częściej śledzę GP.
i ja również fanka Falubazu 🙂


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się