Kobitki... (antykoncepcja)

Ale Biały Jeleń to dość dobre mydło jest, więc akurat tego bym się nie bała użyć do higieny intymnej
Po użyciu mydła to ja mam z .... jesień średniowiecza. Pomaga tylko zakwaszanie  - odczyn zasadowy czyni zaś rzeź. Po zaleceniach ginekologa  😤 - przez 2 tygodnie musiałam nosić o rozmiar większe bawełniane majty, tak mnie wszystko piekło  😡
Także szare mydło (a w moim przypadku naturalne czteroskładnikowe mydło oliwkowe) nie każdemu przyjacielem...
Mnie piecze po umyciu lactacydem 🙁
Może akurat ja go nie toleruję
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
13 czerwca 2012 22:35
Żel intymny stosowałam jakiś czas, ale również nie bardzo mi pomagał. W sumie odkąd pamiętam działam tylko na zwykłym mydle, ostatnio zaczęłam używać zwykłego żelu pod prysznic i... jest ok 🤔 Zero problemów, zero kłopotów, wszystko w porządku i w normie.
bajaderka-zorro   But who to fuck am I to dare to accept?
14 czerwca 2012 10:06
mam pytanie, jeżeli mój cholesterol przekroczył normę to czy lekarz zabroni mi używania tabletek anty? (badania robiłam specjalnie dla gin ale dopiero za 2 tyg ide i mam stresa)
Jest jeszcze opcja intymno-higieniczna: to, co (przynajmniej potencjalnie) ofutrzone, tym samym, co resztę ciała. To co nieofutrzone - dużą ilością ciepłej wody.
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
14 czerwca 2012 10:29
Ja jakis czas temu zanabylam kremowy zel intymny Ziai - jakis taki lagodzacy podraznienia, z kwasem mlekowym chyba. dla mnie rewelacja.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
14 czerwca 2012 10:45
zaczęłam używać zwykłego żelu pod prysznic i... jest ok
Ja po pierwszym spotkaniu z żelem pod prysznic skończyłam z zapaleniem cewki moczowej, sikałam krwią i dostałam mocny antybiotyk (nie żadne tam Furigny).


Ja używam żeli intymnych właśnie Białego Jelenia czy jakiegoś z kory dębu, czasem trafi mi się jakiś Ziaji. Po mydle czuję się czysta i przesuszona.
Ziaja jest najlepsza, odkąd jej używam nie mam żadnych przebojów (a mam tendencje)
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
14 czerwca 2012 11:45
JARA ja stosuję już dobrych kilka miesięcy i jest ok. Zapewne kwestia organizmu, jak dziewczyny piszą 😉
Ja lactacyd piłuję odkąd zaczęłi produkować, mój chłop też używa i jest super. Po mydle to bym chyba na ostry dyżur leciała  😀iabeł:
Teli   Koń to zwierzak. Animal.
Rży i wierzga. Patrzy w dal.
Konstanty Ildefons Gałczyński

14 czerwca 2012 13:00
Teodora, ofutrzone!!  😂 śmieję się do monitora. Świetny tekst.

Dla mnie środki do higieny intymnej, w tym wszelkie chusteczki są zbawieniem. Mam zawsze w torebce. Ale widać co kraj, to obyczaj.

bajaderka-zorro, kurczę, nie wiem.
a ja właśnie mam teraz taki problem, że szok. piecze jak jasna cholera, myłam szarym mydłem i chyba ją przesuszyłam bo jest masakra. przemywam tantum rosą, i tak rozmyślam czy sudocrem byłby dobry?
sudocrem akurat zasusza. ja mam provag femina bodajze w zelu, bardzo fajny🙂
Dzisiaj dostałam receptę na Daylette niby ma ten sam skład to YAZ tylko tańszy.

tylko te skutki uboczne mnie martwią

Możliwe skutki uboczne: Często: chwiejność emocjonalna, bóle głowy, nudności, ból piersi, nieregularne krwawienia, brak miesiączki.

Odkąd przerwałam YAZ głowa mnie boli  🤔
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
14 czerwca 2012 19:05
Wszystkie tablety mają skutki uboczne, sztuka w tym, żeby dopasować pod swój organizm.

Ja zaczynałam od yasminelle i miałam skutki uboczne które olałam, bo nie wiedziałam w sumie czy to skutki uboczne czy jak?

Otóż, bolała mnie ciągle lewa pierś(szczególnie przy dotyku), miałam nadwrażliwe sutki, spadło mi libido, lekkie huśtawki nastrojów...

Czemu olałam? Bo lewa pierś często mnie bolała i wcześniej - na okres, sutki zawsze miałam wrażliwe, chociaż nie aż tak jak wtedy, może złą bieliznę noszę, a huśtawka nastrojów - w sumie zawsze byłam rozchwiana emocjonalnie ;p...

Potem byłam zmuszona przenieść się na novynette (skończyło mi się opakowanie i miałam problem z zapisaniem się do ginekologa, więc odkupiłam od koleżanki, bo to ta sama półka co yasmi tyle że tańsze) i  czuję się o niebo lepiej, nic mnie nie boli, nie mam huśtawek, za to mam wrażenie że lekko przytyłam i jak gromem strzelił - pojawił mi się cellulit

nie wiem czy po prostu wcześniej nie zauważyłam, czy to już czas, czy to po prostu mozolny pogłębiający się proces niezwiązany z konkretną marką tabletek
a z przytyciem to też nie wiem czy nie jest kwestia powolnie narastającego tłuszczu z tytułu wydłużającego się okresu bez sportu...

Może jak zrobię sobie przerwę to stwierdzę co jest co...
exploited, a nie lepiej kupić poprostu maść nagietkową? Żadnej chemii, a naprawdę bardzo dobra, no i kosztuje chyba jakieś 3zł...

Tylko po użyciu maści trzeba bardzo dokładnie umyć ręcę, bo skórki przy paznokciach zafarbują na żółto (tylko skórki przy paznokciach  😉 )
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
14 czerwca 2012 22:15
exploited, ziaia intima (ta biala z niebieskim napisem) -lagodzi podraznienia,wszelkie pieczenia, otarcia itp. polecam bardzo!
Ja również polecam Ziaję Intima.Są w róznych wersjach,na rózne problemy intymne.
Dla mnie rewelka i niedrogo  😉
aleqsandra Mi bez pigułek puchnie brzuch  😡
dziewczyny, ktore stosujecie nuvaring - czy krawienie z odstawienia tez Was tak strasznie boli?
Jezu, chyba umre zaraz. Wzielam juz poltram, ale chwile minie, zanim zacznie dzialac.  😕
nie boli prawie w ogole. tzn mam skurcze ale mikro.
poltram nie pomogl.  🤔wirek: masakra jakas.
Gillian   four letter word
19 czerwca 2012 14:30
wistra, ile tego Tramalu wzięłaś? weź sobie coś rozkurczowego jeszcze,
jedną tabletkę, nie biorę więcej, bo zawsze mi pomagał (tzn na bóle głowy, czy stawów)

wzięłam jeszcze apap extra i jestem w stanie siedzieć w pracy.
rozkurczowych muszę poszukać czegoś, bo no-spa też na mnie nei działa
Gillian   four letter word
19 czerwca 2012 15:35
miałam na myśli raczej coś z stylu Buscolizyny, ale nie orientuję się czy jest na receptę czy nie
Buscopan jest bez recepty, także wersja forte - na mnie no-spa nie działa w ogóle, Buscopan za to znakomicie.
Będąc na krążkach krwawienia miałam tak jak na pigułkach, praktycznie bezbolesne.
Jeżeli chodzi o higienę intymną to ja także mogę jak najbardziej polecić Ziaję, tą w białych opakowaniach.

Lactacyd bardzo mnie podrażniał. Żel pod prysznic, mydło? o matulu, umarłabym.
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
20 czerwca 2012 15:38

rozkurczowych muszę poszukać czegoś, bo no-spa też na mnie nei działa


a na mnie nospa działa nie tak jak bym chciała, rozkurcza, jak najbardziej, ale WSZYSTKO
jak biorę nospę to jak coś zjem to nie jestem w stanie strawić, tylko leży mi na żołądku i leży i leży i inne atrakcje z przewodu pokarmowego

więc za rozkurczanie podziękuję

generalnie jak biorę jakieś leki to mnie siekają z każdej strony i mam dużo skutków ubocznych, prawie zawsze...

aleqsandra ja mam podobnie. Stosuje od 2 miesięcy nuvaring ring ze względu na nieregularnisc cyklu... Nigdy nie miała problemu z cellulitem a tu sie pojawił i to w stopniu przerazajacym jak dla mnie... Już wcześniej było nie tak coś z hormonami u mnie bo cerę miałam jak 16 latka... Teraz jeszcze ten oblesny cellulit :/ idę w pon do ginekologa i może dostanę jakaś odpowiedz na to co sie dzieje z moim ciałem... Sama z siebie zrobiłbym badania poziomu hormonow, bo o zgrozo nigdy nie miałam robionych nawet poleconych prze gina... Czy ktoś miał tez podobny problem z cellulitem po anty?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się