NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

katija, banuj na wszystko, poza IP masz jeszcze numer samego komputera (nie pamiętam jak to się tam nazywało), poza tym mail i nick chyba?
Co prawda ip zmienne, kompa też można zmieniać, ale pole do popisu mniejsze.
Dworcika, banuje na wszystko 😉 tylko ona daje innego maila, nick, ip i hosta.
W końcu skończą się możliwości 😉
Mam pytanie do osób, które padły ofiarami Moniki Bednarz:
Odzyskaliście swoje pieniądz lub rzeczy?
Właśnie się dowiedziałam, że mnie oszukała... 🙁
Pursat   Абсолют чистой крови
19 czerwca 2012 13:57
ostrzegam przed użytkowniczką impossiblehorse miałyśmy się wymienić kantarem za maść na strzałki i umówiłyśmy się na wysyłkę na piątek 8.06 kantar do niej doszedł bo dostałam pocztą potwierdzenie odbioru przesyłki a maść nie pisałam do niej w tej sprawie w piątek czyli tydzień od dnia w którym paczka miała pójść i twierdziła że paczkę wysłała potem zero odzewu na żadne moje wiadomości....

Pożyczyć ci trochę przecinków? Litości, nie da się tego czytać...
Apokalipsa - mi brakło nerwów - za stara jestem na chamskie pyskówki z gówniarą, dałam sobie na luz. Demonek coś wskórała 😉
Nigna   Warto mieć marzenia...
19 czerwca 2012 16:15
monika12053 to monika bednarz oszustka ja z nią to dopiero miałam przeboje


Łoo ; o T o mam szczęście. Zamówiłam u niej rzeczy ale nie miałam kasy żeby je wpłacić więc zrezygnowałam...
ja odzyskałam to co nie zostało mi wysłane 😉 troche czasu mi to zajęło, ale ja jestem uparta i nie dam sie oszukać
ja nikogo na kase nie oszukałam to nikt nie bedzie mnie oszukiwał i robił w bambuko
Przepraszam, czy miał już ktoś styczność z użytkowniczką Fabiane.
Od 24 maja kupuje ode mnie oficerki, ze trzy albo cztery razy nadawała już do mnie przelew - oczywiście żaden nie doszedł. Atakuje ją wiadomościami na PW, mailu, GG i drogą SMS - bez większych rezultatów.
Miał ktoś z nią problemy, czy tylko ja mam takiego pecha?
Ja bym już dawno sobie ją odpuściła.  😉
Na forum ŚK nasza monisia nadal aktywna:
http://www.swiatkoni.pl/forum/topic/12015-pilna-wyprzedaz/
zielona_stajnia- dokładnie, nadal szuka jeleni żeby ich oszukać, teraz nawet nick zmieniła

edit: nawet emaila ma innego :marysia12053@wp.pl
Nigna   Warto mieć marzenia...
19 czerwca 2012 22:07
Może warto uprzedzić użytkowników pisząc w tematach które zakłada, że robią z nią transakcje na własne ryzyko... ?
zwlaszcza, ze latentpony juz sie na cos tam czai.
Nigna   Warto mieć marzenia...
19 czerwca 2012 22:27
Napisałam maila tej latentpony na razie. Nie chce robić zadymy na świecie-koni. Może warto do administratora tamtego forum napisać ?
majeczka   Galopem przez życie!
19 czerwca 2012 23:20
Ja też miałam z tą panną przeboje a właściwie mam nadal, kupiła ode mnie bryczesy na allegro, po miesiącu zapłaciła, to jej napisałam że poczeka na nie tyle co ja na wpłate i zaczeła mnie straszyć policją, sądem, prokuraturą itd.
Napisała że jest prawnikiem, założyła mi spór na allegro, potem go zakończyła i mimo że bryczesy odebrała co więcej wystawiła je na aukcje jako nowe (były używane) napisała do allegro że nie dostała paczki...oczywiście są dowody na odebranie, co niezwłocznie przesłałam do allegro, konto już zawieszone
http://allegro.pl/show_user.php?uid=25232028
A jak tam sprawy z Dancer, DDance? Czy też mankaa69?
Pieniądze odzyskane?
cieciorka   kocioł bałkański
20 czerwca 2012 09:34
to jej napisałam że poczeka na nie tyle co ja na wpłate

Abstrahując od całej sytuacji, nie jest to chyba dojrzałe zachowanie, którym warto się chwalić, nie?
BASZNIA   mleczna i deserowa
20 czerwca 2012 09:55
majeczka, poczytalam komentarze na allegro, kurde, zawsze mi sie wydawalo, ze tam jest naprawde bezpiecznie, dżissssss.
majeczka może jesteś z tych co nie umią czytać  😜 Trzeba mieć tupet, żeby samej sobie wystawiać pozytywne komentarze  😵
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
20 czerwca 2012 10:13
[quote author=majeczka link=topic=5367.msg1435773#msg1435773 date=1340144459]
to jej napisałam że poczeka na nie tyle co ja na wpłate

Abstrahując od całej sytuacji, nie jest to chyba dojrzałe zachowanie, którym warto się chwalić, nie?
[/quote]
Dojrzałe, niedojrzałe- chyba sprawiedliwe, nie?
Ja jak mam obsuwę we wpłacie, to biorę to pod uwagę, że jak ktoś mógł poczekać na wpłatę to i ja mogę na towar.
majeczka   Galopem przez życie!
20 czerwca 2012 11:43
cieciorka, nie osłabiaj mnie proszę... akurat tak jak ja szybko wysyłam rzeczy to na prawdę mało kto wysyła, często nawet przed wpłatą... ja czekam miesiąc na pieniądze a panienka wpłaca w końcu łaskawie oszukując wcześniej że wpłaciła już dawno na poczcie a tak na prawde robi przelew z banku i wysyła do mnie maila że mam jej podać nr paczki bo ona wpłaciła...
co byś napisała??? tak o wielmożna zrywam się i pędzę na poczte wysłać tobie bryczesy.... weź pomyśl...
bryczesy wysłałam jej dzień po wpłacie bo akurat na poczte jechałam ale to co ona mi wypisywała i jej groźby - straszenie jest poniżej wszystkiego...
moze nie nieucziciwa ale nie polecam Julia1999
chciała ode mnie kupic czaprak z owijkami, zaproponowała cenę, ja na nią przystałam i cisza... dzis pisze do niej co i jak czy w końcu bierze czy nie - wiadomo kazdy moze sie rozmyslic tylko wypadałoby o tym poinformowac
a dziewczyna zakrecona nie wie o co chodzi, nie wie jaki komplet i nawet nie pamieta ze cene proponowała, i jeszcze pretensja...
wystarczy przejrzec wpisy ten uzytkowniczki, zeby wiedziec, ze powazna osoba to nie jest 😉
Z przykrością zgłaszam chudapigi, przelałam kasę w zeszłą niedzielę (doszło pewnie w poniedziałek) i od tamtej pory nie dostałam ani bryczesów ani choćby wiadomości czy zostały w ogóle wysłane :/
Można zrozumieć poślizg typu 2-3 dni z wysłaniem paczki, ale jeśli ktoś ma totalnie wszystko gdzieś i nawet nie raczy odpisać na @, to niech się nie bierze za sprzedawanie...
No ja też padłam ofiarą sławnej Moniki Bednarz  😤
http://motoallegro.pl/show_user.php?uid=19211756
a tutaj drugie konto na allegro panny bednarz które też zostało zawieszone za oszustwa
majeczka   Galopem przez życie!
20 czerwca 2012 21:10
no to elegancko... ale to podobno ja jestem jak to było nie dojrzała...
ivett, a co u Ciebie sie wydarzyło?
kupiłam transportery w stanie bardzo dobrym, których stan określiłabym na dostateczny z minusem


rewelacja !
napisałam do jaśnie Moniki maila, że chcę zwrotu pieniędzy, bo transportery są zniszczone, a umawiałyśmy się na stan b.dobry. Napisała, że nie jest sklepem i że to ja zniszczyłam, ochraniacze.
Spytałam się grzecznie czy jest upośledzona? to dostałam taką odpowiedź:

"Mam świadków w jakim stane były Eskadrony.

Skoro tak Pani stawia sprawę, zrobimy inaczej.W obecnym momencie dopuszcza się Pani  pomówień i oszczerstw pod adresem mojej osoby, informuję Panią, iż popełniła Pani tym samym przęstępstwo . Już pare osób mnie obrażało i sprawa kończyła się w sądzie w dobrym wynikiem dla mnie. Na Pani nieszczęście jestem prawnikiem, więc zaistniała sytuacja zostanie zgłoszona niezwłocznie na allegro, policję i do prokuratury wraz z materiałem dowodowym w postaci wiadomości mailowych, oraz kopii ogłoszeń w serwisach allegro.pl oraz re-volta.pl. Oraz ze zdjęciem ochraniacze i wtedy sprawa bedzie jasna. Pani dostarycz zdjęcia w jakim stanie znajdują się teraz i zobaczymy. Nikt tu nikogo nie straszy tylko informuje. A ochraniacze sprzedawałam Ja ,a nie moja córka Monika Bednarz wiec wszelkie obraży pisane z Pani strony bedą zgłoszone."

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się