Końska rewia mody cz.VI (2012)

Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
20 czerwca 2012 12:02
Dla tych co nie kojarza to ten kon
http://szmatoholicy.konskieforum.pl/zobacz/89/466#i
brązy to moja słabośc wiec zostaną tym bardziej że osprzęt brązowy tez zostaje puki co 😉
Jeszcze leci do mnie ten strip in szmaragd/white i jego sobie kompletnie na swiym nie wyobrazam 😁
wątek zamknięty
Zairka jakbyś chciala się fioletów pozbyć to ja chętnie odkupie  😀

Isabelle niestety kon na pierwsze pare minut musi miec te wypiecia 😕 ale pozniej je sciagam😉 a siodlo moze lezy tak dziwnie przez podkladke, ale moze przez ten czaprak, bo jest dziwnie uszyty, na prostu, zero wyprofilowania do klebu, zeby go wgl zalozyc to sie nameczylam sporo, bo ciagle siedziwnie przesywal, albo pad spod tybinek uciekal;/
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
20 czerwca 2012 12:05
A jak myslicie z tym maxem creme? sprzedawać czy zostawiać? 👀
wątek zamknięty
Ja bym wywaliła maxa creama, cottona greena i aque. Koniecznie zostaw Melange'a i Mouse/Terra, będzię szałowo ! 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
20 czerwca 2012 12:08
Zairka, ja bym Creme wywaliła 😉
wątek zamknięty
Zairka jakbyś się green pozbywała to ja baardzo chętnie się nim zaopiekuje  😍
a maxa creme bym się pozbyła  😉
wątek zamknięty
Zairka, wywal aque, creme, moon, green, żółty pad, toffee,
a w szmaragd/white będzie fajnie jak będziesz miała owijki szmaragdowe
wątek zamknięty
Zairka, ja z górnego rzędu wywalilabym te zaznaczone, szału nie będzie na siwym zadnego 🙂 A green jakbyś sie pozbywała to sie odezwij, bo jest to obecnie jedna ze szmat, których poszukuje 😍 😜
wątek zamknięty
Zairka  a ja bym zostawiła wszystko, przymierzyła na siwego i wtedy zdecydowała  😎

Jak wam się widzi gniady w hazelu?
wątek zamknięty
Mąka, ładnie ale nie zabija 😉
wątek zamknięty
Mąka pięknie  😍
też na niego polowałam ,ale mi go sprzątneli  😕
wątek zamknięty
Mąka całkiem ładnie, chociaz mnie te różne odcienie brązów i beżów na gniadych nie do końca prezkonują, wolę bardziej kontrastowo 😉
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
20 czerwca 2012 13:32
Zairka: ja brązów na siwych nie lubie strasznie : D Więc faktycznie ich bym sie pozbyła a jak nie brązy to nad resztą bym sie nie mogła chyba zdecydować co sprzedaż: D
Mąka:  Mi sie bardzo podoba *.*
wątek zamknięty
Zairka kobieto brązów nie wywalaj za żadne skarby! siwy w brązie miodzioooooooo, wgóle mam słabość do brązów więc Cie namawiam, hehe!!!! co to jest ta pierwsza strzałka u góry? całkiem fajny. Poczekaj aż przyjedzie to po przymierzasz! Ale super, że wraca
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
20 czerwca 2012 14:08
zalcia97 Bloom na Cypku fajnie, ale Niciak na Landziu już za słitaśnie jednak  🙂
Czy mi się dobrze kojarzy i miałaś cottona Pinki? Czemu nie było szmatofot! Chyba że to ja przeoczyłam  😡
Mąka a ja tam jestem fanką Hazela na rudych i gniadych, byłam głupia że sprzedałam  🤬
Zairka rzeczywiście, jeśli Zair jest siwy-siwy to biały pad nie będzie najlepszym pomysłem, ale tego Nightblue-Moon bym nie wywalała! W szarościach już może być IMO ładnie  😀
wątek zamknięty
Zairka creme bym wywaliła, ale greena zostawiła. Siwki fajnie wyglądają w zieleniach. Jeszcze ewentualnie do odstrzału ten granat pierwszy od lewej u góry, bo taki nijaki może być na Zairze 🙂
Mąka mi się bardzo podoba!
wątek zamknięty
ChingisChan   Always a step ahead! :)
20 czerwca 2012 15:51
Boże drogi!  😍 Uważam, że za niepowodzenie z kantarem nici i dobre oceny w szkole los mi zesłał dłuuuugo oczekiwany czaprak! 💃
Jest jeden problem, to DL 😵. A mój koń w DL wygląda tak

Tylko teraz mamy inne siodło, skokowe. Co myślicie o tym żeby siodłając czaprak przesunąć do przodu? Da radę? :kwiatek:
Zairka a wywalasz róże jeśli takowe masz? 😀
Zalcia nieładnie tak nękać kantarami 🤦.
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
20 czerwca 2012 15:56
Chingis, jak przeszyjesz szlufkę od popręgu do tyłu, to będzie ok. Mam na myśli, że wtedy da się przesunąć do przodu.
wątek zamknięty
Zairka - ja bym nic nie wywalała tylko przymierzyła i potem zdecydowała

Zostaw róże, błękity, zielony jeden też może być, szary.

W ogóle to doczytałam, że Zair wraca do Ciebie, Ty szczęściaro nawet nie wiesz jak się cieszę :*  😅 😅
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
20 czerwca 2012 17:46
cos sprzedać musze bo musze dozbierac szybko do nowego siodła 😁
Ale kurcze co człwoeik to opinia i juz sama nie wiem 😂
wątek zamknięty
Zgadzam się z Burzą wywaliłabym wszystko w czym Zair będzie mniej siwy a bardziej żółty/brunatny/kremowy (jak to siwek), czyli: żółcie, kremy, jasne brązy, pomarańcze. Zostawiałabym same granaty, błękity, fiolety. Zwłaszcza te ciemne, intensywne fiolety.
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
20 czerwca 2012 18:55
Zgadzam się z Burzą wywaliłabym wszystko w czym Zair będzie mniej siwy a bardziej żółty/brunatny/kremowy (jak to siwek), czyli: żółcie, kremy, jasne brązy, pomarańcze. Zostawiałabym same granaty, błękity, fiolety. Zwłaszcza te ciemne, intensywne fiolety.


Zgadzam się. ! Jasne do jasnego zwyczajnie nie pasuje.Tak swoją drogą miałam ten jasno-zielony czaprak. Nie wiem jak na twoim ale na Nigerii nie wyglądał szałowo.
wątek zamknięty
Isabelle Tak właśnie ten. Można je upić tylko w w equiversum?

Zairka takjak powiedziaała Burza, sprzedaj brązy i żółcie, pomarańcze, to są kolory dla gniedych, kasztanów.
Ja bym sprzedała z pierwszego rzędu od lewej: 3, 4, 8, 14
z drugiego rzedu od lewej: ewentualnie 1 (bo 2podobna i o wiele ładniejsza), 10 (bo nie lubię zielonego), 11, 12, 13- te na pewno, zupełnie nie dla siwego moim zdaniem.
wątek zamknięty
Zairka brązy zostaw, green też bym zostawiła ;D ale wszelkie kremowe, szare bym "wyrzuciła"
wątek zamknięty
Siwa953   przyszłość zaczyna się dziś, nie jutro.. :)
20 czerwca 2012 20:45
moje siwe
w czerwieni - stary czaprak kavalkade


w eskadronowych niebieskościach ,które jest na sprzedaż ( z racji ,że przerzucam się z uj. na wszech.)


w fiolecie






Rude


w zieleni z waldhausen z  koleżanką



w czerwieni kavalkade


wątek zamknięty
Siwa953 zamiast pakować kasę w czapraczki kup ty lepiej normalne siodło  🙄
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
20 czerwca 2012 20:53
Siwa953 🤔iwe mi sie w tym niebieskim podoba : D Reszta jakoś dziwnie wygląda : D Może prze to że nie wiadomo czy to siwe czy kasztanowate : D Rude mi sie tylko w zieleni nie podoba ale ja mam fobie na punkcie jaskrawych czapraków : D
wątek zamknięty
Zairka,  pozbądz się wszystkiego co pasuje na rude. NAMAWIAM :P

Petit.,  szczerze mówiąc nie mam pojecia, wygoglałam😉

wątek zamknięty
A mnie się w niczym nie podoba. Takie troche nieszczęśliwe wybory.
wątek zamknięty
Sierra, Nigna, Petit., 😀

Widzisz Zairka? Lud przemówił :P
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.