Sesja/Studia i t d ;)

ash   Sukces jest koloru blond....
19 czerwca 2012 11:09
Trzymam kciuki! POWODZENIA!!
W niedzielę mam ostatni egzamin. Kończę studia.
Trzeba skończyć pisać pracę mgr i obrona we wrześniu!
Zielnik zaliczony 🙂 Tylko dalej czekam na nieszczęsne wyniki z wczorajszego egz.
Averis   Czarny charakter
19 czerwca 2012 15:54
Zdane! 💃
Ja 2 egzaminy z prawa przenoszę na wrzesień. 2 kolejne zdaję w połowie lipca (ooo kochany pan doktor  :kwiatek🙂
Za to teraz kuję informacje z trzech lat na egzamin licencjacki na ratownictwie medycznym.
AAAAAAAAAAAAA to już w poniedziałek AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Averis, gratuluję! Ja od dzisiaj mam za sobą etap pt. "Gramatyka historyczna" - rany, jak się cieszę!  😅
Terenówki z ogrodów zoologicznych zaliczone  😀 biofizyka mi (i chyba wiekszosci u mnie na roku) nie poszła także wrzesień wita...

Jutro histologia, zaraz siadam do ksiażki i próbuje jeszcze raz wszystko powtórzyć.  Bardzo ślicznie proszę o voltopirowe kciuki od 12  😉
Prooooooszę  o kciuki dzisiaj o 13 ^^ Ostatni egzamin - histologia. Ojej. A właśnie powtarzam, położyłam się o 2 i do kawy zabrakło mleka;p
Po miesiącu nieobecności przyszłam tu się pożalić. Co z tego, że miałam bana na voltę przez cały czas zaliczeń i sesji, kiedy wymyśliłam sobie, że zacznę pracować. Miała szukać nowej pracy już po sesji, ale zadzwonił do mnie szef z miejsca, w którym skończył się sezon w październiku, że znowu otwieramy i mnie chętnie znowu przyjmą. Ja mówię, że ok, tylko przez pierwszy miesiąc mogę najwyżej raz w tyg, bo walczę o stypendium itd. Skończyło się na tym, że byłam w pracy każdy wolny dzień, plus ew. wolne popołudnia (a pełna zmiana trwa do 12h), ale się upierałam, że sobie poradzę, aż doprowadziłam do sytuacji, że dwa dni przed sesją miałam do ogarnięcia 6 kolosów w ciągu dnia... Dzięki temu nie zostałam dopuszczona do pierwszego terminu biochemii (która do tej pory była dla mnie lajtowa), nie zaliczyłam banalnego egzaminu z mikrobiologii (napisałam odpowiedzi na wszystko, widocznie mam za drobne pismo i ilość nie wyglądała imponująco dla profesora :/ ), a do tego nie umiem na zaliczenie, które mam jeszcze dzisiaj... A wszystkie drugie terminy we wrześniu :/ Jedyne z czego się wywinęłam, to egzamin z genetyki, bo dostałam zwolnienie, ale za to stypendium głośno pierdnęło i uciekło  🙄
Rzygam już tym miesiącem, a to wszystko na własne życzenie...
Po długich bojach udało się dzisiaj uzyskać podpis pod magisterką, którą jutro zanoszę do dziekanatu do oddania.  W końcu  😀
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
20 czerwca 2012 13:54
gratuluje
ja za 8 min wyniki i wieść o której mam się pojawić  w piąteczek  💃
Zdałam test z patofizjologii. Tzn. nastrzelałam. W poniedziałek(25) ustny u prof. W środę(27) praktyczny z diagnostyki, w czwartek(28) teoria u prof z diagny(jak zdam praktyczny). Poproszę w te dni o trzymanie kciuk na wszystkich możliwych kończynach 😁  :kwiatek:
Mam tendencję spadkową.
Na 1. roku 3 egz. we wrześniu.
Na 2. roku 2 egz. we wrześniu.
Czy na 3 roku uda mi się zostać z jednym egz. we wrześniu(farmakologią, którą już wiem że oblałam). Zobaczymy już za tydzień  😁
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
20 czerwca 2012 15:03
Proszę o kciuki w pt na 13.30 :P Mówiłam - piąteczek
A ja na 99% witam warunek z histologii. Myślałam że wszystko umiem do czasu kiedy spojrzałam na pytania 😵
Niewielka szansa że będzie termin wrześniowy. Ehhh...
U mnie też dzisiaj nie najlepiej. Miałam do wypisania rośliny do fitoremediacji z rodziny Poaceae, wypisałam - ale z Rosaceae  😵 Na "szczęscie" pytań było 15, może z innych się uzbiera by zaliczyć.
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
20 czerwca 2012 17:56
Averis, natip, Horsiaa - gratulacje dziewczyny!

Mi został jeszcze jeden egzamin, w piątek o 12 😉

Wczorajszy? Sama nie wiem. Nie sprawdzam odpowiedzi, ani nic - co ma być to będzie, łatwo nie było, ale może to 15 punktów niezbędnych do zdania się uzbiera. A jak nie, to wrzesień. Prosiliśmy faceta o ewentualną poprawkę do końca czerwca, ale nieee... po co. Lepiej przyjdźmy we wrześniu na uczelnię.

W każdym razie, wpadłam dziś tu z inną sprawą.

Czy mamy na sali socjologa?

Potrzebuję skonsultować 5 pytań z testu 😉
Kotlet, studiujesz w Lbn?:P
martva, chyba Ninevet skończyła socjologię.
Ostatnio wasze kciuki mi pomogły bardzo , więc proszę o kolejne 🙂 znowu  2 egzaminy na raz .. 😵 
Nesca92, nie, jestem na sggw na biologii 😉
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
21 czerwca 2012 09:37
karolinag4 - kciuki idealne! Wtorkowy egzamin zdaaaaaaaany!  💃 💃 💃 Dziękuję, dziękuję, dziękuję!  :kwiatek:

martva, chyba Ninevet skończyła socjologię.


Napisałam i jak się okazało "to jest to!", dziękuję za podpowiedź!  :kwiatek:

Jeszcze "tylko" jutrzejszy egzamin i jak dobrze pójdzie too... wakacje!  🏇

Więc jeśli mogłabym jeszcze raz (ostatni... w tym roku akademickim  😁 ) prosić o kciuki od godziny 12 to będę BARDZO zobowiązana! Nie od dziś wiadomo, że re-voltowe kciuki działają cuuuuuda!  :kwiatek:
Zdane! 😅 Botanika na 4 : )    Jeszcze oby chemie zaliczyć i może wrzesień będzie wolny.
Interbeta,  gratki  😀

od dziś do poniedziałku cisnę chemie bo nie mam ochoty mieć tego we wrześniu.. mam nadzieje tylko że cudowna pani profesor nie wymyśli jakichś rzeczy z kosmosu...
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
21 czerwca 2012 15:30
Ja trzymam za Was i proszę o siebie jutro o 13.00 !!
kotlet, a co wam dowalił na histo?
Standardowo nablonki - to umiałam, hormonalny i immunologiczny-moja zmora i ze 2 pytania z rozrodczego. Zupełnie nie pamietam tresci pytań wiec nie jestem w stanie napisac dokładnie pytań.
U mnie na histo też było z hormonalnego duuuuuużo i szczegółowo, ale wiedziałam, że tak będzie i się w miarę przygotowałam. Do wtorku czekam na wyniki z histo,a  tym czasem... wakacje i pakowanie xD
Praktyczny z chemii poprawiony, także jestem dopuszczona do teoretycznego 28 czerwca xD
Scottie   Cicha obserwatorka
21 czerwca 2012 18:43
Może ktoś z Was wie, jak to jest z tymi legitymacjami studenckimi po skończeniu studiów? Zbliżam się do finiuszu I stopnia, a w wytycznych co do dyplomu na moim wydziale było napisane, że student nie musi oddawać legitymacji, więc zakodowałam na niej kartę miejską (skoro legitymacja ważna do 31 października, to czemu nie- zakodowałam więc do 20-któregoś września). Po czym w dziekanacie okazało się, że owszem, legitymacji nie muszę składać razem z pracą licencjacką i pozostałymi dokumentami, ale muszę ją złożyć przy odebraniu dyplomu- czyli w lipcu! Trochę mnie podłamała możliwość straty zniżek i tej nieszczęsnej karty... Mój chłopak wysłał mi jakąś poprawkę do ustawy o szkolnictwie wyższym (?) która mówi o tym, że student nie musi oddawać legitymacji, dopóki ta nie straci terminu ważności- prawda to? Jak to u Was wyglądało?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
21 czerwca 2012 20:05
Scottie piszesz pismo do dziekanatu, że zgubiłaś legitymację i po sprawie 😉
Scottie, Masz obronę w lipcu? Nam powiedziano, że legitymację oddajemy przy odebraniu dyplomu... który można odebrać we wrześniu. 😉 I chyba u nas wszyscy tak zrobią. Dane do irk dostaniemy tuż po obronie.
Wspominałam, że uwielbiam swój dziekanat? 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się