NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

W związku z milionem wcieleń tej osoby mam pytanie, czy dane do wpłaty zawsze podaje te same?
W sensie czy konto jest na nazwisko Bednarz czy i tutaj są machloje ?

odechciewa się zakupów..

edit:

znowu??

http://ogloszenia.re-volta.pl/sprzet/szczegoly/13186

monika12053wp.pl 
Nazwa wyświetlana:  monika12053wp.pl
Data rejestracji:    Dzisiaj o 10😲2:25
Ostatnio aktywny:  Dzisiaj o 11:19:40



ja dostałam dane do wpłaty na nazwisko Monika Bednarz.

Dostałam kolejnego maila od niej, że w ciągu 14 dni mogę spodziewać się wezwania w sprawie o zniesławienie.
a gdzie Ty ja zniesławiłas? zniesławinie jest jak nie pisze sie prawy lub wyzywa
O, to się duży procesz szykuje, bo zdaje się, że pozwanych może być więcej? 😁
pytanie o upośledzenie zostało nazwane zniesławieniem 🙂
Ivett postaraj sie zebrac wszystkich oszukanych i przygotujcie wspolnie doniesienie na policje i do prokuratury .ja takie cos przerabialam wraz ze znajomymi,sprawe wygralismy w cuglach,pani musiala wplacic na jakas kocia fundacje...
(...)
A ochraniacze sprzedawałam Ja ,a nie moja córka Monika Bednarz wiec wszelkie obraży pisane z Pani strony bedą zgłoszone."

Spokojnie. Prawnik by tak nie napisał.
właśnie taki mam plan. Niestety w związku z wyjazdem będę mogła zabrać się za sprawę dopiero na początku lipca
no łądnie rodzinny interesik Państwa Bednarz sie kreci😀
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
21 czerwca 2012 12:17
Aktualizacja




[s]Agaleon – wyjaśnione[/s]
ARONIA222 – po zwrocie bryczesów Dramka nie dostała kasy
Adrianna32 – brak zwrotu kasy dla Tanzerin
agata* - spór z k_cian – towar niezgodny z opisem, brak wymiany
[s]Andre – wyjaśnione[/s]
[s]Anderia – wyjaśnione[/s]
annkathrin – spór z azazu93 o wymianę – nie doszedł pad
arabianka – spór z Dolqa – pomoc przy obozie, obiecała – nie przyjechała
Atos – spór z aniaagre o bryczesy (za duże, brak możliwości zwrotu)
[s]BaŚ – wyjaśnione[/s]
beata.e222/ Sylkam_38 / marta_88 – różne nicki, mieszanina w transakcjach, blokowanie towaru, spór z InteriorTerra, próby wyłudzeń
Bell – spór z Dzionką. Nie zapłaciła Dzionce za jazdy i dzierżawę.
[s]bella – wyjaśnione[/s]
[s]blendzior95- wyjaśnione[/s]
[s]buu – wyjaśnione[/s]
Caira – wpisana przez Demonową. Zakupiony pad okazał się w gorszym stanie niż na zdjęciu.
celly – wpisana przez Muffinkę, zakupiony kantar okazał się za mały
Celtowa – wpisana przez Carunię. Zapłacone wędzidło nie doszło.
Cintra - wpisana przez Dramkę (wymiana puślisk)
chudapigi – wpisana przez bjoork, Claudię, LOVELY. Problemy z wysyłkami, zwrotami i ogólnie trudny kontakt.
CLAY – wpisana przez Zairkę, blokuje towar, zamawia i urywa kontakt.
cudna_11 – wpisana przez tunridę – rozmiar czasów inny niż zamawiany, oraz przez Kaarina – transakcja dziwna.
cyntia – wpisana przez SIWEK – zakupione ogłowie okazało się niekompletne i zniszczone. Userka nie chce oddać pieniędzy, oraz wpisana przez chudapigi – zamówiony towar okazał się sprzedany na Allegro
Dancer - wpisana przez Zelmutek (oszustwo na kasę - szczotki), haflingerowo (oszustwo na kasę - siodło), [s]Thymos (oszustwo na kasę)[/s],
Dasia – wpisana przez FAZĘ – nie zwróciła pożyczonych pieniędzy, oraz darlogę – próba oszustwa
derige – wpisana przez akzzi, zakupione ogłowie firmowe okazało się no name
Dramka – wpisana przez jaksa (sprawa z siodłem), FirstLight (sprawa strzemion),Stokrotka***(zwrot kasy był ale nie cały – koszty przesyłki), 
elen – wpisana przez Cobrinha.  (brak przelewu), przez pędzący wicher (brak zapłaty za towar), Koniczka (brak przelewu),
[s]enigma_28 – wyjaśnione[/s]
[s]episode – wyjaśnione[/s]
equi.dream – wpisana przez Orzeszkową (oszukanie, brak kontaktu), disco (brak zwrotu kasy), k_cian (zamówiła pad i urwała kontakt), darloga (towar w złym stanie, trudny kontakt), Ramires (zniszczony towar), maxowa (nie odebrała specjalnie zamówionej rzeczy), Lwinka (oszustwo na kasę 550 zł)
Fanga – wpisana przez marysia 550 (brak wpłaty w zabawie urodzinowej)
Faszka – wpisana przez Ciskę (brak zapłaty za towar)
gajara18 – wpisana przez Katija (czapraki)
Gandini – wpisana przez InteriorTerra (problematyczna wymiana)
hektor/Alicja W – wpisana przez CeraŁ (oszustwo przy wymianie)
Hexa – wpisana przez kolorwiatru (brak pieniędzy za derkę),
impossiblehorse - wpisana przez gejbi (brak paczki - wymiana)
intryga92 - zamawia już niby robi przelew i kontakt się urywa, wpisała Olcia86
Iskiereczka – wpisana przez Wezyrowe (wymiana),
Iskierkaa93 – wpisana przez maxowa (brak kontaktu po rezerwacji towaru)
ISKRZACZEK – wpisana przez Dramkę (umówiona transakcja, a sprzedaż komu innemu),
InteriorTerra - wpisana przez emptyline (wymiana nowego czapraka na bezużyteczny wytok i brak możliwości odmiany)
[s]jago – wyjaśnione[/s]
jascus199 – wpisany przez konie24 (zamawia za pobraniem i nie odbiera)
[s]Jaskierkowa – wyjaśnione[/s]
jojo – wpisana przez zkonmiprzezzycie (zaklepała towar i nie kupiła)
Jotusia – wpisana przez mela86 (sprzedała buty o  różnych rozmiarach)
KajO – wpisana przez Pumę (zapłacony towar nie doszedł)
Kalia vel. toronto - wpisana przez duunię (oszutwo na kasę)
karen – wpisana przez maxową (brak przelewu),
Karina7 – wpisana przez Fantazję (wymiana), Enii (brak kasy za towar  brak towaru), Ruda77 (siodło), Wezyrowe (brak wymienionego towaru), mtc (brak zapłaconej paczki), kate1121 (smar, ochraniacze)
Karmela – wpisana przez Cintrę (łączniki)
katakumby18 – przez Dada (umawia się na transakcję i sprzedaje komuś innemu)
[s]Katarzyna0585 – wyjaśnione[/s]
kinia992 – wpisana przez majeczkę (wspólne zamówienia na e-bayu – brak kontaktu)
KolorWiatru- wpisana przez Jara (koń z modeliny)
koniara108 – wpisana przez orjentica (siodło)
konie_3 – wpisane przez Markizowa (próba wyłudzenia siodła)
konie-legnica – bera7 (transport),
Likier – wpisana przez konik morski (oszustwo), kolorwiatru (pad)
llilaa – wpisana przez martuuu i Majorową (złożyła zamówienie i urwała kontakt)
Lov – wpisana przez szuwar (zakupiona derka okazała się zniszczona, a wystawiona na stan bdb)
[s]magdaszka[/s] - wyjaśnione
majka – wpisana przez Dramkę (rezerwuje towar i urywa kontakt)
Medziiik – [s]wpisana przez marysia 550 (zabawa urodzinowa)[/s], [s]chill2 (brak kompletnego rozliczenia)[/s], Radeczek (brak rozliczenia za dzierżawę)
Melanie – wpisana przez akzzi (rezerwuje i się rozmyśla)
Minosia – wpisana przez raja (nie wysłała zamówionego siodła)
moneta vel. Agelika95 – wpisana przez Judymira (pad zniszczony), konto usunięte; Cintra (kasa za derkę)
monika12053 vel. marysia12053 - wpisana przez zielona_stajnia (zakupiony sprzęt w fatalnym stanie), Apokalipsa (oszustwo z wymianą)
Naciau – wpisana przez Dramkę (rezerwuje i rezygnuje), somebody (brak zakupionego naczółka), marysia550 (zabawa urodzinowa), asds (wymiana), Cintra (zakupiony czaprak w złym stanie)
[s]Nadżafowa – wpisana przez horse_art (brak zwrotu pieniędzy za termobuty)[/s]
Naska – wpisana przez Siss (obrót wpłaconymi pieniędzmi zamiast realizacja zamówienia)
nightmare – wpisana przez Insomnia_90 (zamawia i urywa kontakt)
Nikitaa – wpisana przez Ollala (wymiana), akzzi (wymiana), Likier (wodze), Ada (nauszniki)
olafasola – wpisana przez olcia86 (wymiana)
olcia86 – wpisana przez deborah (zwrot pieniędzy)
Pacia – wpisana przez marysia550 (zabawa urodzinowa)
Palomaa – wpisana przez kkatek (zakupione ochraniacze nie dotarły)
paulut – wpisana przez noen (wymiana)
pejcia1 – wpisana przez eMi1428 (brak realizacji zamówienia), Insomnia_90 (zamówienie niekompletne)
[s]Petit – wyjaśnione[/s]
PinkPanther/Fluttershy – wpisana przez monia (zwrot pieniędzy)
Puma – wpisana przez akzzi (czapraki)
reniaa – wpisana przez Livię i agatę* (zamawia towar i urywa kontakt), majeczka (brak wpłaty)
[s]Rewir – wyjaśnione[/s]
Rita – wpisana przez darjamajka (powodu nie podała)
Saharynka – wpisana przez Dramkę (potwierdza zamówienie i rezygnuje)
saliniak – wpisana prze equi.dream (derka)
Shilton – wpisana przez Ciskę (miganie się przed zapłatą)
Siss – wpisana przez [s]m.indra[/s], [s]arimonę[/s], minerwę, katkę, juliadnę, chudąpigi, cudną_11, (oszustwa finansowe)
sonia346 – wpisana przez admira (brak zapłaconego towaru)
sophieanne – wpisana przez somebody (zamawia i urywa kontakt)
Tajfunowa – wpisana przez Zairkę (książka)
Wacusiowata - wpisana przez Ivett (brak paczki)
Truskafffka13 – wpisana przez majeczkę (zamawia i urywa kontakt)
walarajdowiec – wpisana przez olcia 86 (brak zwrotu pieniędzy)
Wezyrowe – wpisana przez Karina7 (wymiana), InteriorTerra (wymiana), meithner (zamówiony towar okazał się zniszczony), 
Wilczyca – wpisana przez Dzionkę (problemy ze sprzedażą siodła), dychę (spóźniony i zniszczony towar)
zaćjesz – wpisana przez majeczkę (dług)
Zeave – wpisana przez majeczkę (zamawia i milczy)
zorza.polarna – wpisana przez InteriorTerra (problematyczna transakcja)
zuziasta - wpisana przez zapałkę (brak zapłaconej już przesyłki)


Zaznaczyłam teraz na czerwono nicki, u których były ostrzejsze akcje. Jeżeli macie uwagi to proszę o wpisanie kogo zaznaczyć lub odznaczyć z czerwonego.
emptyline   Big Milk Straciatella
21 czerwca 2012 12:21
Ja pierniczę, toż to jakieś jajo jest. Takie słowa mi się już cisną na usta, że ciężko się powstrzymać, ale nie chciałabym się zniżać. Jakiż to trzeba mieć tupet, doprawdy.

Ivett, gratulacje, też zniszczyłaś ochraniacze w czasie jak szły pocztą? Ja umiem sprawić, żeby wytok spleśniał. 🙂 Z tym, ze ja się babrzę z InteriorTerra. Ciągle.
no bo ja zdolna bestia jestem  😉
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
21 czerwca 2012 12:25
wiecie co? tak czytam tą listę, o co chodzi "zabawa urodzinowa" ?
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
21 czerwca 2012 12:28
Dostałam kolejnego maila od niej, że w ciągu 14 dni mogę spodziewać się wezwania w sprawie o zniesławienie.


ha,ha,ha lepszego tekstu nie czytałam już dawno...chyba,że pomijajć wszelkie inne absurdy tej sprawy,polskie sądy ruszyły z kopyt i na nie złozony jeszcze pozew reaguja ustalona datą!

od kiedy prokuratura ściga zniesławienia?
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
21 czerwca 2012 12:28
W ramach aktualizacji w sprawie mojej i Medziiik . Sprawa finalnie została wyjaśniona, jednak miała miejsce. Z mojej strony możną ją przekreślić, tak jak przy innych użytkownikach.
asds   Life goes on...
21 czerwca 2012 12:57
Ivett

Śmiało do sądu dawaj.
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
21 czerwca 2012 12:59
dragonnia dzięki  :kwiatek:
O dziwo rzeczy od Moniki Bednarz zamowione przez revolte: owijki kieffera i kurtka barbour - doszły do mnie dziś. Nie widziałam jeszcze ich stanu, bo odebrala kolezanka z pracy. Jutro zobacze- to napiszę co i jak.
Niestety zamowiłam od niej tez owijki przez allegro i nie otrzymałam, konto ma teraz zawieszone z tego co widzę. Podobno wysłała je i otrzymala zwrot (pewnie wyslala na adres z mojego konta bankowego, a nie na podany do wysylki- przeciez w allegro jest do podania adresu specjny formularz) i chce teraz ode mnie dodatkowa kase :/ chore, mam płacić za jej błędy? a czytając te wszystkie wpisy i tak nie można miec pewnosci czy przedmiot wysle, a jesli wysle to w jakim stanie.


Do mnie też dochodziły - tylko moja kurtka barbour okazała się szmatą z lumpeksu - a miała być nowa 😉
Masakra z tą Moniką Bednarz, sama prawie się nabrałam na jej sztuczki, dobrze jednak, że przed kupnem u nieznanej osoby sprawdzam ją.
Dziewczyny nie dajcie się i walczcie o swoje.

Ivett - hah teraz strach się bać!
asds   Life goes on...
21 czerwca 2012 13:25
[quote author=zielona_stajnia link=topic=5367.msg1437233#msg1437233 date=1340281107]
Do mnie też dochodziły - tylko moja kurtka barbour okazała się szmatą z lumpeksu - a miała być nowa 😉
[/quote]

Oby się nie okazało ze to ta sama co kociarnia dostała....

zielona stajnia ty zwróciłaś jej?
katija - wydaje mi się, że nie - ta z Twojego linku prowadzi  sklep z paszami w Lublinie, zamawiałam kiedyś próbki. Nasza "bohaterka" jest z Biłgoraja.

asds - nie zwróciłam, zresztą było to kilka rzeczy kupionych w pakiecie - jedna zgadzała się z opisem, brakło mi nerwów do użerania się z pyskatą gówniarą i czytania jej chamskich i wulgarnych privów.
nazwisko się zgadza, ale ja maile dostawałam z tego adresu monikabednarzwp.pl@wp.pl
Nigna   Warto mieć marzenia...
21 czerwca 2012 13:57
ivett: nie nie wierze , też miałam kupić te ochraniacze  😵 W ostatniej chwili zrezygnowałam . 
Przyda jej sie porządny proces sądowy może wtedy sie ogarnie dziewczyna i zmądrzeje ; /
ivett: nie nie wierze , też miałam kupić te ochraniacze  😵 W ostatniej chwili zrezygnowałam .  
Przyda jej sie porządny proces sądowy może wtedy sie ogarnie dziewczyna i zmądrzeje ; /


to miałaś dużo szczęścia 🙂 Ani jeden ochraniacz nie jest w całości
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
21 czerwca 2012 14:39
ivett, trzeba było robić zdjęcie od razu jak przyszły z aktualną gazetą (data) czy coś, żeby nie było że zniszczyłaś i teraz chcesz oddać 🤔wirek:
Czy ktoś miał styczność z Siss? "Kupiłam" od niej czaprak, wysłałam pieniądze 1 czerwca czyli równe 3 tygodnie temu i na początku zwodziła mnie, że już wysłała towar, po tygodniu mówiła, że wyśle później bo miała awarie samochodu itp itd... a teraz już nie raczy odpisywać. Kolejna oszustka niestety!!!   
ivett, trzeba było robić zdjęcie od razu jak przyszły z aktualną gazetą (data) czy coś, żeby nie było że zniszczyłaś i teraz chcesz oddać 🤔wirek:


to nie jest dowód. Dzisiaj też mogę zrobić fotkę z gazetę sprzed 2 dni
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się