Kącik Ujeżdżenia

Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
12 czerwca 2012 07:47
Było tak w N1, dalej jest takie ćwiczenie w P8. Koń ma zostać w ustawieniu i utrzymać tempo i rytm.
Zostać zostać.
hej, słyszał ktoś może coś o konsultacjach ujeżdżeniowych w okolicach wrocławia, najlepiej w tym miesiącu? Chciałabym zabrać Rudego w obce miejsce, żeby zobaczyć jak będzie sobie radził i wykorzystać okazję, do sprawdzenia go innym, fachowym okiem.  :kwiatek:
Wybiera się ktoś z was na regionalne do Wielkiej Lipy (i przypadkiem ma miejsce w przyczepie? 😉 )
eliminacje do OOM-A w Białce zostały przełożone, info na stronie SO Białka, więcej ciekawych info w wątku stajnie w Lublinie
Galeria z sobotnich zawodów w Korytach jest już na fb na naszej stronie
Ktoś się wybiera na eliminacje OOM-A w Krakowie w ten weekend?
Na zdjęciach z tej galerii: https://plus.google.com/photos/118181657579136589652/albums/5752892473569208785?banner=pwa
nr 105 i 106 jest Tomasz Kowalski na Casall Caitano 3, a 112-114 na pewno Mateusz Cichoń, jakby kto miał ochotę uzupełniać podpisy  🙂
A ja jeszcze wczoraj byłam na trawie z Florencją-B i Dzeko 😜

Mogę też Wam powiedzieć, że Ekwador jest w fantastycznej formie 😀 Olimpiada w zasadzie za miesiąc, będę dopingować na maksa siwemu!  😅
Ktoś się wybiera na eliminacje OOM-A w Krakowie w ten weekend?


Ja może w jeden dzień pooglądać 😉 Chciałam jechać ZR, ale na razie nie mam kasy ;(
Właśnie też się wybieram tylko w sobotę,dopingować znajomą 😉
Jedzie ktoś do Białego Boru w terminie 6-8.07? 😉
Ja jadę z moją młodą 😉 wpisowe zapłacone, zgłoszenie wysłane, więc już nie ma odwrotu i marudzenia, że jeszcze dla niej za wcześnie (no chyba, że coś zdrowotnego- tfu, tfu się przydarzy).
Qaida u mnie też już wszystko gotowe 😉 A co będziesz jechała?
Quanta, jakie wrażenie robi Dzeko na żywo? Jestem bardzo ciekawa.
xxmalinaxx, Debiut młodej na zawodach, więc eLeczka 😉 a Ty co jedziesz?
Quanta, jakie wrażenie robi Dzeko na żywo? Jestem bardzo ciekawa.


Petit., maszyna 😜 Bardzo wyszlachetniał, zjawiskowo piękny koń w doskonałych liniach, na długiej nodze, bardzo lekki i elektryczny w ruchu. Nie jest to koń łatwy do pracy i do jazdy, ale zdecydowanie to będzie gwiazda dużego formatu na dużych czworobokach.
A poza Dzeko ogromne wrażenie robi też Shosholoza - ależ się ta klacz zmieniła 😲
Qaida N całą rundę i jeden albo dwa konkursy C 😉
lostak   raagaguję tylko na Domi
22 czerwca 2012 12:36
tak aby wszyscy wiedzieli, co zostało zaakceptowane przez EFI:
[[a]]http://www.fei.org/sites/default/files/file/ABOUT%20FEI/FEI_Update_NF_LO/8June2012/FEI_Update_8June2012_SmartClix_spur.pdf[[a]]
A tak czysto estetycznie, ładnie to chociaż wygląda na koniu w realu  🤔
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
22 czerwca 2012 12:47
Pierwsze wrażenie, że to super pomysł, bo buty nie będą się niszczyć. 🙂
Pomysł ciekawy, ale w praktyce może być różnie, jeśli się to zacina/ rusza/ itp.
Mocna i ciekawa obstawa w Bajardo, w przyszły weekend 🙂 Będzie się działo !! 🙂
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
23 czerwca 2012 09:09
Dla zainteresowanych obsadą w Bajardo, oto lista zgłoszeń: http://www.skjbajardo.pl/files/ZO_A_29_06_2012/ZO-Bajardo-Lista_uczestnikow.pdf
ależ Wam zazdroszczę startów 😡  czytam i czytam i wkurzam się bo u mnie w stajni związek emerytów i rencistów, nie mam  na czym trenować i co za tym idzie zero startów 😤  a światełka w tunelu nie widać...
A ja jeszcze wczoraj byłam na trawie z Florencją-B i Dzeko 😜

Mogę też Wam powiedzieć, że Ekwador jest w fantastycznej formie 😀 Olimpiada w zasadzie za miesiąc, będę dopingować na maksa siwemu!  😅


hahaha ja szalałam z radości, jak w Radzionkowie miałam okazję wejść boksu Ekwadora 😀
jedziesz na IO do Londynu, czy będziesz dopingować z domu?
Moonlight, niestety z domu, bo za dużo koni mi się tu zrobiło, żebym je mogła zostawiać 🙂 Zapowiada się super, teraz w Brnie wygrane GP, więc go Poland go! 😅 Chyba po raz pierwszy w życiu czuje się jak zapalony kibic 🙂
quantanamera no tak, ja też się niesamowicie cieszę z tej wygranej w Brnie!
karesowa   Rude jest piękne!
26 czerwca 2012 08:34
Dla zainteresowanych obsadą w Bajardo, oto lista zgłoszeń: http://www.skjbajardo.pl/files/ZO_A_29_06_2012/ZO-Bajardo-Lista_uczestnikow.pdf
  Ja do Bajardo jadę  luzakować. Zobaczę jakiś re-voltowiczów w akcji?? bo niestety słabo jestem w temacie ujeżdżeniowców wśród forumowiczów.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się