Oficerki

Czy zna ktoś dobrego szewca który wstawia zamki w oficerki?🙂 Byłabym wdzieczna o podanie namiarów :kwiatek: na pw
ash   Sukces jest koloru blond....
22 czerwca 2012 12:27
Mam problem z moimi Cavallo Allround. Zawsze były na mnie trochę za szerokie, ale teraz schudłam i noga mi w nich lata 😵
Są za szerokie na całej długości. Czy jest szansa,  ze ktoś mi je zwęzi wstawiając suwak??? Czy skazana jestem na jazdę w 3 parach podkolanówek ❓ 🙇 🙇


up up!
:kwiatek:
Wie ktoś może co to za oficerki? A jeżeli ktoś ma ; sprawdzają się? warto kupić?  😁


De niro 😉 o ile się nie mylę 😉
mam pytanie:
http://www.galloper.pl/pl/p/Oficerki-sznurowane-z-elastycznymi-wstawkami-Horze/1333
co o tym myślicie? ma ktoś? trwałe? miękka skóra?
Myślicie, że te wszystkie syntetyki są nic nie warte?  :kwiatek: Szukam czegoś w przystępnej cenie, dodam że nie byłyby one jeżdżone codziennie i w miarę oszczędzałabym je. Któreś z nich mają w ogóle rację bytu?
http://www.gnl.pl/oficerki-equi-theme-p-2415.html
http://www.gnl.pl/oficerki-fashion-damskie-p-9646.html
http://www.okser.pl/hkm-oficerki-ekoskory-manhatan-p-8473.html
Szczerze to za taką cenę wolałabym dołożyć do skórzanych. Gdyby kosztowały ok. 200 zł to brałabym bez zastanowienia...
no to wreszcie są :P


Agaleon nie jestem na biezaco, przypomnisz co to za oficerki? Powoli rozgladam sie za czyms fajnym. Jakie wrazenia z uzytkowania?
Hippika Paris 🙂
Myślałam,że moje pięty i reszta będą cierpieć po siedmiu koniach w nowych oficerkach. ale jedyne co mnie bolało to pod kolanem trochę mnie obtarło 🙂
Bardzo fajne !
Sisisa I chyba tak zrobię. Tu są w fajnej cenie, ale mam jeszcze parę tygodni na zastanowienie. Nie wykluczam tego, że może jednak zamówię któreś z syntetyków.
Agaleon nie są za miękkie?

Bardzo mi się podobają, tez się na nie szykuję, zastanawiam się tylko czy nie są za miękkie i czy dobrze trzymają nogę......
Moim zdaniem też są za mało usztywnione...
Witaj,
ja miałam różne oficerki, różnych firmy, z prawdziwej skóry i też nie. Wszystkie po okresie ok. roku nadawały się do wyrzucenia, a niektóre kosztowały po 800 zł!
Nie polecam firmy: HORZE, ani HKM. HIPPICA nie były najgorsze, ale też nie najlepsze. Dopiero oficerki ze skóry bydlęcej firmy PBK (patrz, link do sklepu -> http://therios.com.pl/product_info.php?products_id=149&osCsid=be3b783ac5cb89db56f8113b6be9a9e4) okazały się trafionym zakupem. Kupiłem je 2 lata temu i nadal je mam, co prawda od jakiegoś czasu leżą nieużywane w szafie, bo są już za małe na mnie i są obecnie do sprzedania, mimo to były najwygodniejsze i najbardziej wytrzymałe. Jedyne moje oficerki, które nadają sie do sprzedania i są w stanie idealnym! Tyle, że nowe kosztują 900 zł, ale są nie do zniszczenia!
Pozdrawiam,
koniuszy98
koniuszy98, dziwne rzeczy wypisujesz. Nie wyobrażam sobie, żeby tak drogie buty wytrzymywały jedynie rok! Ja od już 2 lata mam Cavallo i nie licząc rys powstałych oczywiście z mojej winy buty są w super stanie.
No bo czego oczekiwać po oficerkach Horze, HKM?? Firma Cavallo znana jest wlaśnie z oficerek, zresztą sygnowana przez najlepszych jeźdźców.
Sisisa: To zależy jak często używasz... Ja jeździłam w moich codziennie, a nawet po 2-3 razy dziennie. Na każdy zawody, treningi wlekłam oficerki ze sobą. I tak mnie-więcej wytrzymywały rok, rok i 3 miesiące... No też zależy od modelu...
Petit: No tak, ale oficerki za 500 zł powinny trochę wytrzymać...  A firmy Cavallo jeszcze nie miałam, więc nie wypowiadam się na ich temat.
koniuszy98, ja również jeżdżę w moich butach codziennie, robię wszystko przy koniu, wyprowadzam na wybiegi, moczę itd.

Właśnie przeszukuję Ebay w poszukiwaniu oficerek. Ale widzę, że za granicą jakieś grube łydki mają :P. Wszystkie z zamkiem w moim rozmiarze są za szerokie.
koniuszy98 - jak kupujesz buble to co sie dziwisz ze nie wytrzymuja? sa firmy, ktore od lat szyja oficerki i w takie najlepiej inwestowac. cavallo czy koenigs np. ja swoje koenigsy dorwalam za 200zl a sa z takiej skory ze i tsunami by przezyly. a akurat 500zl za nowe oficerki to nie jest jakas szalowa cena gwarantujaca jakosc, lepiej juz przyczaic sie na jakas promocje albo sciagnac model powystawowy czy dozbierac pare zl i kupic cos wspomniengo wyzej.
koniuszy98, hippica Ci poszły po roku? Moje mam dwa lata, czasem widzą 7 koni dzienne i są w niezłym stanie.
koniuszy nie uwierze ze hippici ci sie tak szybko rozwalily  😲 ja swoje kupilam uzywane a i tak jezdzilam w nich ze 3 lata, codziennie, przez pewien okres po 8 koni. Trzymaly sie duzo lepiej niz cavallo.


[sub]przepraszam za pisze bez polskich znakow ale mam dunska klawiature[/sub]
deborah   koń by się uśmiał...
18 lipca 2012 08:47
Agaleon, gdzie kupowałaś swoje? nie mogę nigdzie w sieci znaleźć...
deborah Klik   Tu mają dość dobre ceny. Chociaż z tego co słyszałam to Hippica ma ostatnio spore opóźnienia. Koleżanka czeka na swoje już ponad 7 tygodni , a jak zadzwoniła do firmy to powiedzieli, że mają opóźnienia i musi jeszcze poczekać trochę.
ja na krótkie buty brązowe też czekałam trochę ponad miesiąc, podobno nie mieli skóry i nie szyli butów
Hippici nie poszły mi od razy, nie po pół roku. Ale nie więcej niż 2 lata ich nie miałam, a kupowałam jako nowe...
koniuszy98, a pastujesz je czasem? Bo dla mnie to jest aż nie możliwe. Moje ze mną mają życie bardzo ciężkie, bo ani ich nie zdejmuje przy lonżowaniu, ani przy myciu koni, praktycznie dzień w dzień je mam na sobie od rana do wieczora. Jakoś specjalnie o nie nie dbam, a nie zapowiada się na to, żeby w najbliższym czasie miały się rozwalic.
kujka   new better life mode: on
18 lipca 2012 10:01
Warszawianki!
Szukam szewca, ktory mi rozbije troszke oficerki petrie, nawet 0,5 cm wystarczy. Moze znacie jakiegos do ktorego bez trwogi bede mogla oddac ukochane buty? Ile taka przyjemnosc moze kosztowac?
kare_szczescie- Jaki masz model ? Ja mam Parisy. Po roku  średnio intensywnego użytkowania  cholewki wyglądają jak szmatki , jeszcze trochę i przetrą się po wewnętrznej stronie... Używam bardzo dobrych preparatów do skóry  , dbam o buty.
Widział ktoś jakieś oficerki brązowe na promocji ??  będę wdzięczna za pomoc  :kwiatek: 
figaro2046, Hanowery. Nigdy nie wymieniałam zamków, nic się nie dzieje z podeszwą i na pewno nie jest to średnio intensywne użytkowanie 🙂
edit. jedynie co mi poszło to te ich śmieszne prawidła, które dodają do butów, oczywiście rozleciały mi się w rękach  😁 całe szczęście, że mam porządne drewniane
Te Hanowery mają sztywniejszą cholewkę  jak Cavallo, czy taką miękką jak Parisy?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się