NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

Sama sobie niestety jestes winna, trzeba sprawdzac z kim robisz interesy chociaz troche. W tym watku od groma bylo dyskusji na temat Siss, wystarczy wbic jej nick w wyszukiwarke.
Ja kase odzyskalam, ale po kilku miesiacach przesladowania jej i jej rodziny na facebooku. (profilu juz nie ma).
Siss – wpisana przez [s]m.indra[/s], [s]arimonę[/s], minerwę, katkę, juliadnę, chudąpigi, cudną_11, (oszustwa finansowe)


Ania89 tak jakby sporo osób 😉
Czy ma ktoś numer kontaktowy (tel) do chudapigi ?? Jeśli tak to bardzo prosiłabym na priv, z góry dziękuję ^^ muszę zacząć ją nękać telefonicznie, bo na @ nie odpowiada :/
majeczka   Galopem przez życie!
21 czerwca 2012 20:22
ivett, ja mam maila o tej samej treści, ona to wysyła szablonowo, też jej nie obraziłam mam wszystkie wysłane wiadomości i odebrane, jakby co z chęcią się dołączę do zbiorowego zgłoszenia!!
Pani prawnik od 7 boleści..
dostałam maila, że pieniądze za transportery zostaną mi oddane.
Zobaczymy.....
ivett, ja mam maila o tej samej treści, ona to wysyła szablonowo, też jej nie obraziłam mam wszystkie wysłane wiadomości i odebrane, jakby co z chęcią się dołączę do zbiorowego zgłoszenia!!
Pani prawnik od 7 boleści..


tak btw - to, co ona chce "zgłosić" nie jest ścigane z oskarżenia publicznego, tylko prywatnego - czyli sama musiałaby przygotować i wnieść akt oskarżenia, i zrobić masę innych rzeczy - nawet osobie, która wie o co kaman raczej by się nie chciało w tym grzebać.
majeczka   Galopem przez życie!
22 czerwca 2012 05:03
w moim przypadku to że napisałam jej że na paczkę poczeka tyle co ja na pieniądze, czyli miesiąc, a tak na prawde dostała ją w ciągu bodajże 3 dni i to że napisałam jej że w wątku o nieuczciwych mieli racje...
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
22 czerwca 2012 06:57
Przyda jej sie porządny proces sądowy może wtedy sie ogarnie dziewczyna i zmądrzeje ; /

na razie to bardzo niska szkodliwość społeczna jest,dopóki nie będzie jakiegos zbiorowego pozwu,może sobie jeszcze długo takie wałki kręcić...to POlska jest,a nie USA 😉
I przez to M.Bednarz wie, że jest bezkarna i dalej może oszukiwać.
[quote author=zielona_stajnia link=topic=5367.msg1437251#msg1437251 date=1340281761]
katija - wydaje mi się, że nie - ta z Twojego linku prowadzi  sklep z paszami w Lublinie, zamawiałam kiedyś próbki. Nasza "bohaterka" jest z Biłgoraja.

[/quote]
Sklep z paszami (atossklep) ma ta Monika http://www.re-volta.pl/forum/index.php?action=profile;u=17130, zresztą z tym sklepem też było sporo problemów.
Dziewczyną chodzi o tą re-voltowiczke:
http://re-volta.pl/forum/index.php?action=profile;u=5221
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
22 czerwca 2012 16:55
Nie, to Monika z moich okolic i jest uczciwa 🙂
Tak, tak.
Tylko dziewczyny myślały wcześniej, że to konto M.Bednarz. Ale tak Monika jest uczciwa. 😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
22 czerwca 2012 20:52
Przez tą Bednarz na każdą Monikę patrzymy "ostrożnie" 🙄
ja dopisuje do listy egonkorra użytkowniczka kupiła nachrapnik meksykański jednak kasy ani widu ani słychu, ciagle przekłada przelew, dzisiaj sie spytałam czy bierze w końcu ten nachrapnik czy nie i cisza... Ja rozumiem 100 zł ale 20?
jeśli na fotoblogu ma ten sam nick, to kiedyś sprzedawała dziurawe bryczesy (dziura w materiale w kroku), ale o owej dziurze powiadamiała dopiero w mailu, w ogłoszeniu nic na ten temat nie było. nie żebym wpisywała na listę, czy coś, opisuję tylko niezbyt fair sytuację.
Uwaga - panna Bednarz na Allegro:
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=25785008
czy to nie zdjęcie forumowej tulipan  na ostatniej u niej aukcji ?
O kurde ! Ta cała monika bednarz większość rzeczy kupiła ode mnie przez aukcje na allegro. Między innymi transportery Eskadrona (zielone w kratkę Ivett ?) za jakieś 40zł komplet. Pieniądze przelewała szybko, dostawałam potwierdzenie i wszystkie transakcje przebiegały pomyślnie. Nawet mi przez głowę nie przeszło, że może być taką oszustką  🤔

edit: koenicke - to faktycznie moje zdjęcie i ten komplet ode mnie delikwentka zakupiła jakieś 2 tygodnie temu.

Generalnie napisała do mnie, że ma dużo koni i każdy sprzęt jej się przyda. Ja akurat robiłam wyprzedaż sprzętu, więc kupowała u mnie za spore sumy. Dziwna sprawa.
tak, zielone w kratę
w stanie bardzo dobrym :>
Czy na Allegro można zgłosić kradzież zdjęcia?? Przecież to też przestępstwo. Skoro laska wrzuca nie swoje zdjęcie na aukcje to chyba jest to co najmniej "nieteges".
na allegro wszystko można zgłosić, ale szanowny zarząd ma cię w du*ie  👿 ja się pół roku prosiłam, o wyjaśnenie akcji z laską, która po wpłaceniu przeze mnie kasy nie wysłała mi towaru, zostałam delikatnie mówiąc 'olana'...
w  kwestii zdj i praw autorskich dzialaja blyskawicznie-kilkanascie stanowek z moimi zdj i ogloszen  konskich zdjeto bez problemu
[quote author=zielona_stajnia link=topic=5367.msg1439616#msg1439616 date=1340474397]
Uwaga - panna Bednarz na Allegro:
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=25785008
[/quote]
Maria Magdziak  marysia12053@wp.pl na takie dane ma założone konto
facebook'a nawet ma : https://www.facebook.com/maria.magdziak.3 😉
ivett - no w bardzo dobrym stanie to one nie były raczej ...  🙄
Tak - ale od koniara12053 czyli Moniki Bednarz kupiłam paczkę szmelcu a nie sprzętu:
http://www.swiatkoni.pl/forum/topic/12052-aukcje-allegro-wyprzedaz/
majeczka   Galopem przez życie!
23 czerwca 2012 22:43
czy ktoś napisał do allegro w tej sprawie?
ivett - no w bardzo dobrym stanie to one nie były raczej ...  🙄


zauważyłam 🙂

ale Monia twierdziła, że były i to ja doprowadziłam je do obecnego stanu
Od tygodnia nie mogę skontaktować się z użytkowniczką ash.

19 czerwca dostałam wiadomość:

"hej,

dziś weszły mi pieniądze na konto.
Podaj mi adres raz jeszcze dla pewności.
Dzis paczka leci do Ciebie  :kwiatek:"

Paczki jak nie było tak nie ma a użytkowniczka nie odpowiada na PW ani maile.
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
26 czerwca 2012 15:23
indi a sprawdzałaś kiedy ostatni raz się logowała? Może wyjechała?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się