moda, ciuchy etc...

O nie... Podoba mi się ta plisowana z Zary.  😵
Sigma spódnice maxi są teraz prawie wszędzie, Zara, Stradi, Bershka, Mango i H&M pewnie też 😉 i do tego są przeceny więc można upolować naprawdę ładną po fajnych cenach 😉

edit. liter
Już są przeceny? Gdzie?
Facella   Dawna re-volto wróć!
24 czerwca 2012 13:29
wszedzie...
Do kiedy mogę się spodziewać,że te największe przeceny będą? czy w pierwszych dniach lipca mam jeszcze na co liczyć? (pewnie wszystko wygrzebane już bedzie, no ale)  😁
Facella   Dawna re-volto wróć!
24 czerwca 2012 13:37
u mnie w miescie juz chyba ze dwa tygodnie sa przeceny... w lipcu moga byc przeceny przecen, ale wtedy bedzie ciezko znalezc cos ciekawego.
cieciorka   kocioł bałkański
24 czerwca 2012 13:56
exploited, kupuj... ja mam 170 beznadziejnie bym wyglądała w takiej spódnicy- na szczęście nie podobają mi się 🙂
wszedzie...


Jeszcze nie wszędzie 😉 Inditex, czyt. stradi, bershka, zara, p&b startują dopiero 28 czerwca.
Pursat   Абсолют чистой крови
26 czerwca 2012 14:19
Coś dla miłośniczek kotów:



Ja ich nie znoszę, ale bluzka jest tak urocza, że kupiłam białą. 😁
Pursat Śliczna  😍
Pursat   Абсолют чистой крови
26 czerwca 2012 18:02
Śmieszna taka. 😀
ovca   Per aspera donikąd
26 czerwca 2012 18:07
Pursat skąd jest? właśnie, widziałyście gdzieś koszulki z takim kołnierzykiem jak tak kocia, ale bez nadruków?
Facella   Dawna re-volto wróć!
26 czerwca 2012 19:01
w Stradi nagle zrobiło się od groma ubrań  😲 z dnia na dzień, dosłownie, a więc... wyprzedaż już zaraz!
cieciorka   kocioł bałkański
26 czerwca 2012 20:35
Pursat, jestem kocią mamą 🙂 widziałam takie (podobne?) w reseved ale materiał mi się nie podobał. Sliczna bluzeczka 🙂
Jak można nie lubić kotów 🤔

Chuda, ja takie miałam- spoko, bez szału. Poprawiały wygląd biustu pod bluzką bez stanika, ale jak był upał i pociłam się bardzo to się odklejały.
Pursat   Абсолют чистой крови
26 czerwca 2012 20:44
ovca, cieciorka, Reserved. 🙂 Materiał rzeczywiście szmatkowaty, w dodatku poliester... Zobaczymy jak się będzie sprawować. 😉 Niestety, ja nie przepadam, w dodatku mam bardzo silną alergię. 😉

Facella, na pewno układają już pod wyprzedaż, która rusza tam w czwartek. Jutro jadę zobaczyć jak się przygotowują do wyprzy marki Inditexu, a w czwartek z samego rana będę oczekiwać na "widowisko" pod Zarą. 🤣
Chuda, ja takie miałam- spoko, bez szału. Poprawiały wygląd biustu pod bluzką bez stanika, ale jak był upał i pociłam się bardzo to się odklejały.


Dzięki bo tych, które były wcześniej wklejone nie kupie bo nie mam jak 🙁  wiec poszukałam tych ale skoro mówisz, że szału nie robią więc odpuszcze
Facella   Dawna re-volto wróć!
27 czerwca 2012 12:11
Pursat, ja w czwartek za Chiny nie dam rady i nie tylko w czwartek, czas mam dopiero od poniedziałku i pewnie już nic nie dorwę /-; a mam parę cudnych rzeczy na oku...
Pursat   Абсолют чистой крови
27 czerwca 2012 14:59
Ale przeceny będą niskie, jakieś 20%, więc na pewno nie wszystko teraz zejdzie. 😉
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
27 czerwca 2012 19:44
Laski poradźcie, bo ja już nie wiem sama czy zostawić czy oddać  👀
Z racji 50% przeceny skusiłam się na taką sukienkę, ale nie do końca jestem przekonana.
Co prawda na żywo wygląda korzystniej niż na zdjęciach, jakoś nie mogłam jej dobrze uchwycić, ale co myślicie? Generalnie jest czarna w łabędzie 🙂

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
28 czerwca 2012 07:27
Horciakowa ja bym oddała, wygląda dość workowato  😉
Pursat   Абсолют чистой крови
28 czerwca 2012 12:21
Horciakowa, sukienka niegłupia, ma fajny wzór, ale rzeczywiście wygląda dość bezkształtnie. Może spróbuj mocniej zaznaczyć talię, np. szerszym paskiem?

Melduję się z wyprzedaży - niestety spóźniłam się na otwarcie Zary i nie została już ani jedna beżowa, lakierowana torba, a byłam w trzech sklepach. 😉 Ale za to oddałam ten żółty żakiet i kupiłam go ponownie, bo był przeceniony o 100 zł i kupiłam śliczne koturny za 129 z 249 🙂

Pursat wow ty to jesteś prawdziwą łowczynią okazji 😜 J
Facella   Dawna re-volto wróć!
28 czerwca 2012 12:25
ja zaraz obiadek i wybywam do Stradi i Bershki  😀iabeł:

Pursat, koturny mega!  😜
Ja zrobilam w sobote szturm na Promod. Jezu...pol sklepu moglabym wykupic 😀 I udalo mi sie upolowac kiecke, na ktora sie czailam jak tylko zobaczylam ja w sklepie. Jeszcze fajniejsza wydaje mi sie po  50% obnizce 😉

Przypadkiem zabralam ze soba meza, ktory jakos byl wyjatkowo w dobrym nastroju i zasponsorowal moje male szalenstwo  💘 Love him 😉)))

A prawie na zawal zeszlam w HMie, gdzie za fajne spodniczke "do wszystkiego" zaplacilam cale 3 euro. Kurde, toz chleb kosztuje 2,70 😉) O prosze, oto ona:
[img]http://lp.hm.com/hmprod?set=key[source],value[/model/2011/F80%2097734%2015050%2076%201100%204.jpg]&set=key[rotate],value[]&set=key[width],value[]&set=key[height],value[]&set=key[x],value[]&set=key[y],value[]&set=key[type],value[STILL_LIFE_FRONT]&call=url[file:/product/large][/img]


Pursat   Абсолют чистой крови
28 czerwca 2012 13:31
hanoverka, hehe, trzeba sobie jakoś radzić. 😉 Poczekam jeszcze, może uda mi się upolować ten żakiet jeszcze taniej. 😁

Facella, a jakie wygodne! 🙂 Powodzenia w zakupach! 😀

Pandurska, upatrzone zdobycze za pół ceny, to zawsze jest wielka radość, a zasponsorowane już w ogóle. 🙂
Ja za to wczoraj co nieco zakupiłam, najwięcej jak zawsze dla córci i faceta, dla siebie tylko okulary za 4,99 przecenione z 39,99  😍
Facella   Dawna re-volto wróć!
28 czerwca 2012 16:29
Pursat, a dziękuję, przyda się jutro - położyłam się spać na 30min, wstałam przed chwilą i zaraz znowu zasnę  😂
Facella   Dawna re-volto wróć!
29 czerwca 2012 18:53
ratujcie!
http://moda.allegro.pl/475-asymetryczna-spodnica-skos-spodnice-15-kolorow-i2433853416.html
10, 12, 13 czy 14?
warto dodać że bluzki mam głównie czarne, białe, różowe, brązowe i chcę dokupić żółtą (już ją widzę z 14  😍 ) oraz fioletową lub pomarańczową/łososiową...
chciałam kupić w stacjonarnym, ale znalazłam tylko w dwóch sklepach po ponad 100zł, w nieciekawych kolorach (szarym i zgniłozielonym)  😵
moje dzisiejsze wojaże zakończone niepowodzeniem. nie kupiłam NIC.

edit: a może macie na allegro sprawdzonego użytkownika który ma takie spódnice na stanie i możecie z czystym sumieniem polecić?  :kwiatek:
Pursat, Twój żółty żakiecik znalazł się nawet w amerykańskim serialu  👀
ależ Ci go zazdroszczę 😜

  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się