maxmodels.pl - czy ktoś korzysta?

Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
24 czerwca 2012 11:07
Interesuje mnie zarówno opinia fotografów/modelek/stylistek itp. 🙂
Fajne narzędzie do wstępnego rozwoju czy pic na wodę? Znalazłam opinie, że spora część ludzi szuka przygody, głównie ci od aktów 😉.
Sama założyłam profil, chyba z ciekawości. Jako że jestem w trakcie wymiany aparatu to założyłam, nic dalej nie robiąc. O dziwo dostałam 2 prośby o sesję i jedno zaproszenie na domówkę 😁
Co o tym myślicie?
Też mam tam profil, jako modelki-amatorki 🙂
Dałam kilka zdjęć z jedynego pokazu mody, gdzie brałam udział, dostałam parę propozycji uczestnictwa w sesji bądź jakichś castingach, ale podchodzę do tego z dystansem. Skąd mam mieć pewność, że to nie jacyś naciągacze bądź zboczeńcy?
Trudno zaufać ludziom z takiego portalu na podstawie portfolio i paru słów o sobie.
a ja się zastanawiam czy założyć profil modelki-amatorki
tylko boję się, że jak któryś znajomy znajdzie to będzie  😂
Skąd mam mieć pewność, że to nie jacyś naciągacze bądź zboczeńcy?
Trudno zaufać ludziom z takiego portalu na podstawie portfolio i paru słów o sobie.

Normalnie, wchodzisz na profil, patrzysz na portfolio i komentarze, jak ktoś nie ma żadnych zdjęć, albo wybitnie słabe to od razu wiadomo, że nie nie warto się w to bawić, to samo z komentarzami.
Poza tym zawsze można wymienić kilka maili, jeśli uznasz, że byłabyś zainteresowana, można też sobie wygooglać tego kogoś.
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
24 czerwca 2012 20:37
A jesteście nastawione na zyski z takiego konta, czy zgadzałybyście się na TFP?
ja mam konto już kilka lat, wiele sesji już miałam, niektóre naprawdę bomba 🙂 moja przyjaciółka fajna kasę na tym zrobiła 🙂
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
24 czerwca 2012 22:24
Kaktus, koleżanka-modelka? I jak to jest, fotografowie jej płacili za sesje?
edit: no i pochwalcie się portfolio, moje jak narazie czeka puste  😂
wczoraj jakos koło 23 zdecydowałam się założyć profil, wrzuciłam 1 zdjęcie główne i już dostałam propozycje sesji i mam z 10 komentarzy  🤔
[quote author=Zu]Fajne narzędzie do wstępnego rozwoju czy pic na wodę? [/quote]
Kiedyś (jakieś 2 lata temu) był to sensowny portal. Teraz to pic na wodę.

Fotografowie - profesjonaliści wykorzystują go do psioczenia na amatorów, którzy robiąc przyzwoite zdjęcia za darmo (tj. za pozowanie) psują im rynek i pozbawiają zarobków.
Ambitni amatorzy wykorzystują go do wyciągania dziewczynom kieszonkowego z kieszeni.
Mniej ambitni amatorzy wykorzystują go żałosnych prób podbudowania swego fotograficznego ego.
Modelki-profesjonalistki wykorzystują go do typowo babskich wojenek z dziewczynami, które pozują za friko, tj. za zdjęcia
Modelki-amatorki wykorzystują go do szukania dobrego fotografa, który zrobi im fotki za friko na Naszą Klasę.
Początkujące nie-modelki wykorzystują go do żałosnych prób podbudowania swego modelkowego ego oraz publikowania sweet-fotek z usmarowanymi różowiusią szminka dzióbkami, megadługimi tipsami i koszmarną opalenizną z solarium.
Modele z kolei dzielą się na narcyzów i ekshibicjonistów. Ci pierwsi bywają na siłowni i mają co pokazać, ci drudzy - wręcz przeciwnie, ale uważają się za megaobiekty do fotografowania.
A generalnie wszystkie modelki zajmują się wymyślaniem historyjek o molestujących je fotografach, zaś fotografowie - erotobajkopisarstwem, wykazując się przy tym nadzwyczaj bujną wyobraźnią.
A punkty rankingowe i sweet komcie komentarze to maxmodelsowa waluta o stałym kursie wymiany: ty mi zajebisty komentarz, to ja ci też, ty mi szóstkę, to ja Ci też, ty mi jedynkę, to ja ci też.

[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] do wyjaśnienia
Kaktus, a mogłabyś napisać coś więcej ze swoich doświadczeń? Raczej trafiałaś na ludzi, którym faktycznie zależało na zdjęciach, czy zdarzali się też pomyleńcy?
Na jakich zasadach to się odbywało etc.  :kwiatek:
Dostałam propozycję i zastanawiam się co teraz  😁
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
26 czerwca 2012 09:57
Za co kolega Tomek został uciszony?  👀 co prawda dość brutalna opinia, ale odrazu ban?
Kaktus podłączam się do pytania  :kwiatek:

A jeżeli chodzi o sesje nie TFP, to fotograf wszystkim płaci? Trochę sobie nie wyobrażam...
Zu ban za to, że wcześniej usunął wszystkie swoje wpisy które miał od początku bycia na forum i za to pownien być zbanowany po wsze czasy,  a tu nagle pisze coś jakby nigdy nic się nie stało. Więc jego ban nie ma nic wspólnego z powyższym wpisem  😉
🙄 hanoverka, bzdura, zobacz datę rejestracji
tomek_j ma racje
Zu, uciszony za prawdę, jak to robi się w naszym kraju 😉
No to widać, albo zalożył sobie nowe konto, albo ktoś założył konto o takim samym nicku jak jego poprzedni, dlatego został na to konto nalożony ban, żeby wyjaśnić sprawę. Nie ma to jednak raczej związku z wpisem w tym wątku., tak mi wyszło po krótkim przeprowadzeniu śledztwa  😜

edit: a wy szukacie teorii spiskowych  🤔wirek:
tomek_j mówi samą prawdę.

Zdarzyło mi się kilku fajnych fotografów, ale też kilka pomyłek. Jeden raz nazwał mnie(cytat) "głupią d*pą", bo spóźniłam się na sesję, a źle wpisałam jego numer i napisałam do kogoś innego.. :/
kilku naprawdę zrobiło mi super zdjęcia, inni byli przeciętni... i oczywiście wtedy te kurtuazyjne opinie "wszystko super, modelka fajna ble ble ble"
z kilkoma również spotkałam się ponownie, innym odpisywałam, że nie jestem już zainteresowana 🙂
przy kilku sesjach najbardziej wkurzało mnie to, jak kazali przynosić swoje ciuchy (no bo co, na każdą mam chodzić w tym samym?) 🤔

a moim numerem jeden jest to zdjęcie (sesja ślubna)
W sumie przez wątek założyłam konto z ciekawości. Zabawne jest to, że nawet nie mam zdjęć w portfolio a ocen już kilka  😎
Kaktus, a jak to jest z ciuchami własnie? kazali Ci przynosić własne, czy raczej mieli ciuchy dla ciebie? To samo z makijażem, fryzurą? Mieli jakąs pomoc osoby, która się tym zajmowała? W sumie zdecydowałam się na sesję u dziewczyny, która mi to zaproponowała, ale nie chce wyjść na debila  😁
Bardzo mało osób miało swoje ciuchy
Makijaż i fryzura- albo robi Ci fotograf, albo każe Ci zrobić sobie samej, albo ma wizażystkę (też z maxmodels np.), kilka razy zdarzyło mi się, że kazali zapłacić za makijaż, więc się upewnij 🙂
Najlepiej po prostu o wszystko zapytaj 🙂
dzięki za odp.  :kwiatek: napiszę i zapytam
choć wątpię, żeby dziewczyna miała wizażystę albo inne tego typu rzeczy, jak w profilu ma chyba 16 lat  😁 ale fajne zdjęcia w portfolio  😉

edit. : jeszcze tak mi się nasunęło: płaciłaś za sesje kiedyś? Dosowałaś propozycje płatnych sesji?  :kwiatek:
za sesje nigdy nie płaciłam, natomiast za wizażystkę tak.
wielkie dzięki za informacje  :kwiatek:
a zdjęcie przecudne!
Taakk Tomek J ma w wiekszosci racje.
Pisze masa panienek, bezpodstawnie myslaca ze moga byc modelkami chca ladne darmowe focie FB, sa modelki z doswiadczeniem, ktore mysla ze juz zdobyly Brodway. Ja odpowiadam tylko na najciekawsze i nawet udalo mi sie zarobic 😉
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
27 czerwca 2012 15:26
Tysia a jesteś tam w roli fotografa?
Ja nie będę wybrzydzała, muszę na kimś poćwiczyć 😁
No to widać, albo zalożył sobie nowe konto, albo ktoś założył konto o takim samym nicku jak jego poprzedni, dlatego został na to konto nalożony ban, żeby wyjaśnić sprawę. Nie ma to jednak raczej związku z wpisem w tym wątku., tak mi wyszło po krótkim przeprowadzeniu śledztwa  😜

edit: a wy szukacie teorii spiskowych  🤔wirek:

jest dokladnie tak. to jest nowe konto tomka.
Konto na MM mam od kilku lat - jako modelka. Kilka razy kasowałam ale od nowa zakładałam  🤦
Jako profil dla fotografa polecam w 100%, znajdziesz tam wiele modeleczek chętnych pozować TFP
Zu,
Tak, na modelke to ja sie nie nadaje  😉
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
27 czerwca 2012 21:57
Tysia, A mogę zapytać jak u Ciebie z doświadczeniem i ile sobie życzysz za sesję? To modelki płacą za wszystko?
Tysia, A mogę zapytać jak u Ciebie z doświadczeniem i ile sobie życzysz za sesję? To modelki płacą za wszystko?


Podeślesz mi na pw Twój profil na maxm?
Tak jakoś mi sie skojarzyło... to dobrze obrazuje fakt, ze nie dla wszystkich cel spotkania jest tak oczywisty jak mogloby sie wydawac...


http://www.menshealth.pl/forum/index.php?showtopic=5662
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się