hucuły.

Właśnie mam zdjęcie, jak robisz mi zdjęcie, więc bardzo dziękuję, wyślij mi je mailem. Ja Twoje też mam, to wyślę. 
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
25 czerwca 2012 23:02
m.indira szkoda, że Olo wypadł na płycie tak słabo. To mój ulubieniec 💘
A dlaczego Marecki nie jechał zaprzęgów Goralkami? Wymieniacie już stawkę? 🙂 Powoził Oficerem i Witrażem? Jaki papier ma Witraż?

kto to? Wieśniak?
[img]http://www.echodnia.eu/apps/pbcsi.dll/bilde?NewTbl=1&Site=ED&Date=20120624&Category=KULTURA09&ArtNo=624009972&Ref=PH&Item=27&MaxW=580&q=60&MaxH=500&Title=1&border=0[/img]

ma ktoś zdjęcia Potera?
m.indira   508... kucyków
25 czerwca 2012 23:47
Goralki będą mamusiami, a Witraż i Oficer to bracia
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
25 czerwca 2012 23:49
Strucelka tak, to Wieśniak. Bardzo mi się podoba, zresztą tak samo jak Potencjał. Świetne ogiery, niestety dla naszych klaczy za duże.
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
26 czerwca 2012 00:09
Baaardzo wyładniał od zeszłego roku 🙂

m.indira a no chyba, że tak. Bo szukałam w baziekoni i go nie znalazłam. Myślałam, że zaszła pomyłka i chodzi o Wiraża, ale on chyba nadal cieszy oko pana Pelca, czyż nie? 🙂
Potera mam niestety tylko w skoku
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
26 czerwca 2012 13:02
ja czekam  z niecierpliwością  na  zdjęcia 🙂
a najbardziej na  wałachów Parys i Bajo 🙂
bo to dzieci moich hc. 🙂  i jestem ciekawa jak się  prezentowały 🙂
Bajo zrezygnował ze startu w skokach, nie dojechał do startu w ścieżce sportowej i został wyeliminowany z eliminacyjnej... Ale to fajny konik i dużo może jeszcze pokazać.
Mi też najbardziej z ogierów podobał się Wieśniak. Potencjał też jest ładny, ale nie w moim typie.
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
26 czerwca 2012 16:52
A jak nazywa się skarogniady wałach, który przyjechał z Rzeszotar?
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
26 czerwca 2012 20:36
Kurczak chodzi o Legiona?

marysia550 a dawaj i w skoku 😉 mam go na codzień w stajni a nigdy go pod siodłem nie widziałam 😁
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
26 czerwca 2012 21:22
Strucelka bardzo możliwe, ale w bazie koni nie ma żadnego zdjęcia. Koń, o którego pytam wyjątkowo łapie za oko. Piękna maść, pięknie zbudowany, na początku myślałam, że to ogier. Marzy mi się, aby mój mały za kilka lat wyglądał tak jak on.
m.indira   508... kucyków
26 czerwca 2012 23:16
Strucelka Wiraż jest sprzedany i juz wałachem 😉 , podobny los spotkał Orła-O(sprzedaż)
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
27 czerwca 2012 08:39
WAŁACHEM?! No to pięknie się podziało.
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
27 czerwca 2012 08:51
znalazłam w necie kilka  zdjęć :
[url=http://www.brzesko.com.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=3758🤔zklarki-2012-z-gwiazdami-i-hucuami&catid=49:aktualnopci&Itemid=53] http://www.brzesko.com.pl/[/url]
m.indira   508... kucyków
27 czerwca 2012 09:12
heheh nie ma jak ogladać w większości swoich 😉
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
27 czerwca 2012 12:26
m.indira faktycznie Witraż z Oficerem identyczne! 😲 Oficer chodzi po lewej stronie zaprzęgu? (czyli na zdjęciach po prawej) Strasznie do Puszkara podobny!

A jaki pan Wrześniak dostał cudny obraz! 😜 😁 idealny Luzifer 🙂
A ja jeszcze chciałam powiedzieć, że strasznie mi się nie podobają te eliminacje do skoków. Niby mają eliminować słabszych zawodników, a kończy się tak, że fajne i dobrze jeżdżące konie odpadają, bo mają pecha i coś tam zrzucą, a dostają się, fartem, paralitycy, skaczący ze stój... W tym roku mam na myśli szczególnie Oleśnice.
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
28 czerwca 2012 13:10
ale  sknerzycie  zdjęć :P
aktualny ranking :
http://pzhk.pl/wp-content/uploads/ranking_huculski_2012.pdf
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
28 czerwca 2012 17:34
Ok, wstawiam kilka, ale jakość nie jest powalająca  😡 Ciężko jest być zawodnikiem, luzakiem i fotografem jednocześnie 😉
Nie wszystkie zdjęcia udało mi się podpisać. Żeby mod mnie nie pogonił wstawiam na razie tylko 4 zdjęcia, kolejne będą później.

1. Któż to?
2. Klacz Amaronia pod Ewą Banasiak
3. Klacz Cisawa pod Anną Kafel
4. Moja kochana Gruba czyli Ifa pod Łukaszem Kowalewskim
m.indira   508... kucyków
28 czerwca 2012 21:14
a kto się do nas wybiera?
będzie koło 60 koni, tak więc sporo
zawodników czekają jak zwykle niespodzianki
znowu wszyscy okrzykną naszą ścieżkę jedną z trudniejszych w kraju 😉
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
28 czerwca 2012 22:13
Bardzo fajna galeria, niestety nie załapałam się na żadne zdjęcia. Czekam dalej na Konia Polskiego 😉
marysia sprawdź pocztę.

dzięki, sprawdziłam.
Pierwsza klacz z Twojego ostatniego posta to Poezja z Izb, masz jeszcze jakieś jej fotki?
Tu będą jeszcze zdjęcia http://jakiecudne.pl/  bo facet był w niedzielę
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
28 czerwca 2012 22:31
Na pewno Poezja? Bo mi po numerku startowym wychodziło na to, że to Jagła. Mam jeszcze jej fotki, ale może też wyślę Ci na maila, żeby tutaj nie zaśmiecać, tym bardziej, że nie są to najlepsze zdjęcia.
Poezja z Izb  na 100% , bo to moja koleżanka z nią była. Wyślij, to prześlę Ani, która na niej jechała.

Dajcie linka do imprezy w Rzeszotarach, bo chyba tam mam blisko....
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
29 czerwca 2012 14:37
a  nie było w tym roku Pani Pauliny Peckiel ?
bo ja bardziej jej lubie  zdjęcia , a w KP trzeba czekać zawsze ponad miesiąc ..
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
29 czerwca 2012 17:18
Chyba nie było. Za to będzie w Chmielewie  😀
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
29 czerwca 2012 20:53
hhe niom wiem , może  z Wieśką załapiemy  się na jakieś  zdjęcie 🙂
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
29 czerwca 2012 22:59
Co prawda niewiele, ale i tu są jakieś zdjęcia z Sielca:
http://staszowski.eu/v3/index.php?option=com_content&view=article&id=969🤔zklarki-2012&catid=1:najnowsze
m.indira ja mam zamiar się wybrać, bez konia co prawda, ale z aparatem (: Trzeba w końcu zobaczyć Hawłowice na żywo!
Mam tylko nadzieję, że zdążę odebrać aparat z serwisu do tego czasu, ale teoretycznie we wtorek powinien być u mnie  🙄
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się