wasze ulubione seriale

madmaddie   Życie to jednak strata jest
21 czerwca 2012 15:06
Mógłby ktoś polecić coś dobrego, obyczajowego np? Z różnymi wątkami? Sama nie wiem za co się zabrać.

oglądałaś Sześć stopni oddalenia?
[[a]]http://www.filmweb.pl/serial/Sze%C5%9B%C4%87[[a]]+stopni+oddalenia-2006-320842
"Sześć stopni oddalenia" - szkoda, że to tylko jeden sezon, nie ma się jak przywiązać do bohaterów 😉 Ale serial zacny.
ja polecam "The Good wife", jeśli lubisz seriale "w dobrym tonie", a jeśli lubisz lekki hardkor i nieco dziczy to amerykańskie "Shameless"
Polecam co prawda stary serial, ale swietny - Firefly.
Niestety tylko jeden sezon wyszedl🙁

A Jericho ogladalyscie?
i nieodmiennie polecam Synów Anarchii, nie moge sie doczekac nowego sezonu.
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
21 czerwca 2012 15:46
mi ostatnio wkręciły się koreańskie dramy  😁
mi ostatnio wkręciły się koreańskie dramy  😁


O nie jak dla mnie, chociaż dużo osób chwali. Moja współlokatorka to namiętnie ogląda. Ja nie mam cierpliwości do tego, plus nie odróżniam aktorów  😡 😉
madmaddie, a da się to gdzieś zobaczyć online? Bo nie mogę nigdzie znaleźć.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
21 czerwca 2012 16:32
nie mam pojecia, ja to ogladalam w tv 😉
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
21 czerwca 2012 16:45
karolina_ też miałam z tym problem  😁
Świetna odskocznia 🙂
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
21 czerwca 2012 21:44
Melduję, że Good wife jest super!🙂

[s]Za to czy ktoś mógłby mi przypomnieć, który to był odcinek, w którym Addison(a może Derek?) przypomina sobie zdradę i jest wszystko pokazane (Addison w t shircie biegnie i go błaga żeby został)?[/s]
Edit: znalezione 😉
ja jestem fanką drop dead diva 🙂 pierwszy odcinek nie zachęca, ale potem wszystko się rozkręca. 🙂
A ja dalej nic nowego nie ruszyłam. Dokończyłam Glee i jakoś GA. Ehh, nic mi nie pasuje 🤬 a tu przecież wakacje się zaczęły  😲 😁.
Obejrzałam drugi sezon The Killing - chyba lepszy niż pierwszy. Przewidziałam, kto zabił  😉
Teraz mam na tapecie Justified - Timothy Olyphant jest nieprzyzwoicie przystojny  😍
Czekam z niecierpliwością na nową serię Homeland - pierwsza była znakomita, wciągająca. Zapowiadają dopiero na koniec września  😵
Jestem uzależniona od seriali  😜 Mój mąż twierdzi, ze jak kończy mi sie sezon to łapie doła i wyżywam się na nim. Syndrom odstawienia  👀
The Killing - rzeczywiście, drugi sezon zdecydowanie lepszy!
Co sądzicie o "Game of thrones" ? Dużo osób poleca, a właśnie tak myślę, czy by jakiegoś serialu nie obejrzeć w całości, tak sezonami z powodu nudów.
Interbeta, mnie bardzo wciągnęło i to już od pierwszego odcinka co nie zdarza mi się często.
oo a ja wlasnie sobie sciagnelam The Killing i zasiadam 😀
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
30 czerwca 2012 16:16
Skończyłam GA. W ogóle pfff. Nudna jest już ta konwencja zakończenia sezonu.
Strzyga, już nawet Cristina zwróciła na to uwagę 😂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
01 lipca 2012 14:12
I bardzo trafnie. W nastepnym finale pewnie walnie w nich meteoryt...
Mnie zabił tekst:
-Dlaczego na mnie krzyczysz?
-Nie wiem! Jestem w szoku pourazowym!
😂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
03 lipca 2012 17:34
Ja właśnie oglądam finałowy odcinek serialu Rodzina Borgiów. Podobnie jak w Grze o tron można zobaczyć aktorów ze Skinsów 😉 W RB grał Freddy, a teraz pojawił się Matty. W GOT gra Chris, a była też Cassie 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
12 lipca 2012 13:16
Jak ktoś nie ma co oglądać to mogę polecić Common Law, luźny serial o policjantach. Dokładnie o dwóch partnerach, którzy chodzą na terapię dla par, bo się nie dogadują, ciągle się kłócą, biją itd.
Jestem po pierwszym odcinku i na przerwę wakacyjną jest w sam raz.


edit:
Pierwsze dwie minuty kolejnego odcinka Dextera
hej, czy wie ktoś może na jakiej stronie mogę sobie ściągnąć kilka sezonów "przyjaciół" ?
będę wdzięczna za odpowiedz :)
Z darkwareza pewnie. A pooglądać online na zalukaj.tv
Dr. House, Sex and the City, Stargate, The Secret Circle, Skins, The Vampire Diaries, Twin Peaks, Falling Skies, Głęboka woda
Mam naprawdę słabość do tych zapychaczy czasu.
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
19 lipca 2012 14:11
Wczoraj sobie przypomniałam, że pod koniec czerwca miały być nowe odcinki Pretty Little Liars. Wczoraj za jednym zamachem oglądnęłam 5 odcinków 😜 Rewelacja 😀
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
19 lipca 2012 14:23
Z bodajże 17 odcinka "Chirurgów" z sezonu 7 zrobili jakąś cholerną mydlaną operę 🤔wirek: Chyba nie mieli pomysłu, jak "dramatycznie" pociągnąć wątek wypadku...
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
19 lipca 2012 14:28
Strucelka- dzięki, że mi przypomniałaś!
Ogląda ktoś Girls? Znalazłam gdzieś recenzję i z braku laku zabrałam się. Całkiem niezłe, taki trochę Seks w wielkim mieście, ale z młodszymi aktorami i nie na Manhattanie.
polecam 'Modern family' komediowy. Ale TYLKO  z napisami, lektor zabija całą zabawę  🙄 Przerabiam odcinek za odcinkiem, bo siostra podrzuciła mi 2 sezony. Nie byłam przekonana, czy mi się spodoba, ale jest bardzo fajny🙂
Scottie   Cicha obserwatorka
20 lipca 2012 06:30
Na TVP1 będzie (albo już puszczają) Harper's Island!!! To był mój pierwszy, na maxa wciągający serial... aż śniło mi się, że się ukrywałam przed tym gościem 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się