Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

mas aktywna🙂 widocznie pan zapobiegliwy i pyta na wszelki sluczaj jakbys zaznaczyla przypadkowo🙂
Ada   harder. better. faster. stronger.
28 czerwca 2012 13:24
Chciałabym kupić śpiwór. Niestety mój już umarł, a we wtorek wyjeżdżam na Opener'a.
Czy może ktoś polecić jakiś w cenie około 100zł, może być ponad. Widzę że na allegro w tej cenie jest spory wybór.
Jakie firmy są godne polecenia i na co zwracać uwagę przy wyborze?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
28 czerwca 2012 13:25
mas aktywna🙂 widocznie pan zapobiegliwy i pyta na wszelki sluczaj jakbys zaznaczyla przypadkowo🙂


Dziękuję ! 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
28 czerwca 2012 18:45
czy modzi widzą, kto informuje o np. nieregulaminowych postach?
Ada, konkretnych firm nie podam, ale moge cos poradzic.
Jak jest rozpiska z temperaturami, to patrz glownie na przedzial "comfort", bo "extreme" to sa temperatury, w ktorych spiwor pozwoli na przezycie. Niekoniecznie w przyjemnych warunkach.  😁
ile (w koronach) może kosztować w Czechach duża tubka lentilek? 😉 dodam, że to gdzieś przy granicy pewnie będzie.
W jakiś dziwny sposób dorobiłam się w lapie braku działania myszki i działania słuchawek. Wszystkie te nieszczęścia stały się za jednym razem, co ja nawciskałam i jak teraz mogę to odcisnąć tak, żeby było dobrze????????????  🙇
Facella   Dawna re-volto wróć!
28 czerwca 2012 22:16
Nad klawiaturą powinny być przyciski różne, jeden z symbolem touchpada, drugi sluchawek. Wcisniecie powinno pomóc. Przynajmniej tak bylo w moim starym lapku.
czy modzi widzą, kto informuje o np. nieregulaminowych postach?

widza
calore

http://www.czeskimarket.pl/p253-Lentilky-duze-oryginalne-z-Czech tu jest ok 8 zł a przy obecnym kursie korony chyba dużo nie będzie...
oo, dzięki 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
29 czerwca 2012 12:34
Czy jest jakaś znacząca różnica pomiędzy stronami voltopiry.pl a re-volta.pl? 🤔 Niby jak wchodzę na jedno i drugie to mam to samo...
omnia   żeby zobaczyć świat, trzeba przejść przez próg
29 czerwca 2012 12:59
mam takie pytanie - bo czytam różne rozporzadzenia, zarządzenia i inne akta prawne 😉 i stanowczo jestem tępa. Czy rolnik, żeby sprzedać cokolwiek ze zwoich upraw lub hodowli - w małych ilościach-  na targu, rynku musi mieć zezwolenie na sprzedaż bezpośrednią czy nie musi?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
29 czerwca 2012 13:48
Czy jest jakaś znacząca różnica pomiędzy stronami voltopiry.pl a re-volta.pl? 🤔 Niby jak wchodzę na jedno i drugie to mam to samo...



Nie ma różnicy.
Ada   harder. better. faster. stronger.
29 czerwca 2012 21:58
Krupnik., raczej żadnej wyprawy w lodowate rejony na razie nie paluję  😁 Chociaż, kto wie  🤣
mógłby mi ktoś wyjaśnić jak wygląda i czy jest realna taka sytuacja: studiuję zalozmy gospodarke przestrzenną w szkole X po roku chciałabym się przenieść do innej szkoły Y + poprawiam maturę żeby miec większe szanse, to czy mogę kontynuować naukę już na 2gim roku w szkole Y ? czy szkoły muszą byc jakos powiązane zebym mogla tak przeskoczyc?
omnia z tego co gdzieś czytałam (pewnie w Tygodniku Rolniczym  😎  ) to na taki mały handel na powiedzmy targowiskach, to nie trzeba mieć pozwoleń, ale np. trzeba spełniać wymogi weterynaryjne, typu: jajka kurze- musisz mieć nadany numer i stęplowane jaja; cielaki, świniaki- zakolczykowane, drób, króliki- od jakiejś (nie mam pojęcia jakiej) ilości  też numer wet.

Choć w mojej okolicy na targu stęplowanych jajek nie spotkałam  😁 zwierzaków bez kolczyka też do wyboru do koloru...
emade, musiałabyś się dowiedzieć w dziekanacie dokładnie, bo mogą być różnice programowe. Ale jeśli planujesz poprawianie matury to chyba chcesz się dostać na I rok, nie? Może dowiedz się czy jest możliwość zwyczajnie przeniesienia i ewentualnie wyrównania różnic programowych (robisz wtedy II rok i ewentualnie uzupełniasz przedmioty z I, których na twoim kierunku nie było lub były prowadzone wg. innego schematu).
Help! Przyszłam do biblioteki, chce podłączyć laptopa do prądu bo jest bez baterii a on nie chce się włączyć...  Czy ktoś może wie jak temu zaradzić? Przyszłam pracować, ale chyba nic s tego nie będzie... W domu bez problemu tak pracuję.
Sprawdź inne gniazdko 😉
Prosze o pomoc. Niechcacy usunęłam folder ze zdjęciami.
Ściągnęłam program do odzyskiwania plików i niby cos znalazł, ale widnieje to jako skrót. nie moge tego otworzyc itd.
Da się coś zrobić? Może działam coś nie tak.
Tristia, być może folder jest uszkodzony..
a spróbuj kliknąć na niego lewym przyciskiem myszki, wejść we właściwości i sprawdzić jak wyglądają atrybuty. Być może zaznaczyło się "ukryty", to zmień to na "tylko do odczytu" czy coś takiego 😉
Gavi- Dzięki, ale nic z tego :/ Jeszcze jakieś pomysły?
szam dzięki  :kwiatek:
ovca   Per aspera donikąd
30 czerwca 2012 17:01
Czy jeżeli ma się prawo jazdy na kat A i B a narozrabia na motorze, to traci się tylko A? czy punkty to punkty, idą na jedna osobę niezależnie od pojazdu?
Ada, niby tak. Ale kolezanka mi sie kiedys na to nadziala. Niby kupila spiwor do -15, a tu w pomieszczeniu jej zimno.  😁
ovca, traci sie jedno i drugie. i punkty ida na osobe, nie kategorie.
Przepraszam, ale skoro to wątek pt.  "Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać 😉" to mam pytanie
Wie ktoś może gdzie jest mój kabel od aparatu foto?  👀  :emot4:  🥂 Szukam już godzinę  😵
Kopyciak, w lewej szufladzie biurka, drugiej od gory.
Kopyciak, w lewej szufladzie biurka, drugiej od gory.


ja też tam trzymam kabelki  🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się