matura

galopada_   małoPolskie ;)
29 czerwca 2012 09:03
Karla🙂 braknie mi 1-2 pkt. na maturze(4%) w tamtym roku prob na stomę w Lbl był 162 wiec wątpie zeby spadł do 158  😕

a najgorsze, że dostane sie z pierwszej listy rank. na wetę  😵 😵 😵
galopada może próg spadnie. Zawsze trzeba mieć nadzieję  🙁
galopada_   małoPolskie ;)
29 czerwca 2012 09:08
progi mogą spasc o 1-2 ale nie o 4. no i jestem w kropce  🤔 wet czy znowu rok w domu  😵
Idź ma wetę. Może Cię wciągnie  😉
Studiów medycznych jest dużo w Polsce na pewno, na którejś są niskie progi (Szczecin ? mi się kojarzy) a po roku przeniesiesz się gdzie chciałaś 😉
Słuchajcie, a co ja mam wpisać przy internetowej rejestracji w zakładce "deklaracja" języka? Pogubiłam się.
to chyba chodzi o to, że będziesz miała język obcy od I roku i musisz zadeklarować jaki wybierzesz.
Kochani, kompletnie pogubiłam się z tą elektroniczną rekrutacją. Jeśli chcę zapisać się na UWM na profilaktykę zootechniczną i rehabilitację koni a w liście kierunków do wyboru jest tylko zootechnika to mam się zapisywać na nią czy jak? Nie rozumiem tego kompletnie.  😵
A przy uzupełnianiu wyników matury na UM Lublin, trzeba wybrać po prostu rozszerzony, czy rozszerzony pisemny?
Zdawałam podstawowy, czyli A1, ale zadeklarowałam angielski B1. Najwyżej będę prostować w dziekanacie.

Ale teraz za to męczę się ze zdjęciem. Cały czas wyskakuje mi taki komunikat:
Zła rozdzielczość zdjęcia. Zdjęcie powinno mieć wymiary conajmniej 236x295
Zdjęcie posiada nieprawidłowe proporcje 0,723

😵
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
29 czerwca 2012 10:58
🤔 mam 40% z chemii, 45% z biologi... eee.. ehehehe...  🤔 jadę się odwołać ..  🤔
AHA.
73 % biologia
77 % chemia
To jakiś żart?  🙄
U nas w szkole tylko 1 osoba nie zdała matury  💃. A przecież VI to taka zła szkoła  🤔wirek:.
Uzupełniłam wyniki matur we wszystkich 4 zgłoszeniach na uczelnie, jeszcze tylko w domu wieczorem sprawdzę, czy napewno wszystko jest i pozostaje czekać do połowy lipca na listy 😀

Jasnowata, to może znaczyć, że Twoje zdjęcie ma nieprawidłową zależność wysokości do szerokości. Spróbuj proporcjonalnie do 236x295 je zwiększać, albo zmniejsz do 236x295 i takie wstaw 🙂
Fin, zmniejszam i zwiększam i cuda czynię. Teraz pokazuje mi taki komunikat:
"Zdjęcie posiada nieprawidłowe proporcje 1,28"
Hmm wyślij mi to zdjęcie, spróbuję coś wykombinować 😀
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
29 czerwca 2012 11:14
Zdane i to b.dobrze patrząc na to, że trzy lata żyłam swoim życiem, a do szkoły chodziłam w celach towarzysko rozrywkowych muszę przyznać, że wyniki przerosły moje oczekiwania🙂
Fin, udało się! Musiałam je przyciąć. Teraz wygląda jakbym ramion nie miała, aaale.

Słuchajcie, a te deklaracje i formularze drukuję i wypełniam ręcznie, czy trzeba w komputerze?

W ogóle, to gratuluję wszystkim świetnych wyników! 🙂
u mnie też wyniki przerosły moje oczekiwania i zaskoczyły bo myślałam, że bedzie zupełnie inny rozkład punktów.  😁 Z polskiego rozsz. 70 % ( jestem troche zawiedziona, ale inne nadrabiaja 🙂 ), z wosu rozsz. 78 %, angielski rozsz. 91 % i matma  podstawa 90 %, a polski 93 % 🙂. Jestem szczęśliwa bo to był ciężki rok pełen wyrzeczeń i zapieprzania... Mam nadzieje, że dostane się na psychologie na UJ  🙄
galopada_   małoPolskie ;)
29 czerwca 2012 12:08
jak to jest z odwolywaniem sie? po ukazaniu sie ostatniej listy rank jest jeszcze jakas szansa jesli sie odwolam a bedzie mi brakowalo 1-2pkt?
Gratuluję wyników  🙂

U mnie brat, w zasadzie cała szkoła, musi czekać na wyniki do poniedziałku bo dyrektor gdzieś wyjechał i przez to nie podpisał świadectw maturalnych.  😵
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
29 czerwca 2012 12:21
Dziewczyny gratuluję, świetne wyniki! 🙂

Interbeta z takimi wynikami to nie będziesz miała problemu z dostaniem się do Lublina  na medycynę  😉
Ja jestem załamana bio rozszerzoną, wszystkie matury powyżej 80% a biologia 40  😲 nie wierze.
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
29 czerwca 2012 12:57
U mnie jest masakrycznie... Pozegnalam się ze studiami w tym roku i pozostaje mi usiąść i się rozplakac, co tez robię odkąd je zobaczyłam. I nie wiem na cholerę mi były te 3 lata wyrzeczeń.
Przepraszam, gdzieś musiałam...
Ustny egzamin maturalny z języka angielskiego 87%
Ustny egzamin maturalny z języka polskiego 90%
Pisemny egzamin maturalny z języka polskiego podstawowy 83%  🙂
Pisemny egzamin maturalny z matematyki podstawowy 84% 🙂
Pisemny egzamin maturalny z języka angielskiego podstawowy 87% 🙂
Pisemny egzamin maturalny z matematyki rozszerzony 82%  😀
Pisemny egzamin maturalny z języka angielskiego rozszerzony 56%  🙁
Pisemny egzamin maturalny z geografii rozszerzony 57% 🙁

Nie jest zle, geo wiedzialem, ze mi slabo poszla, moze za rok poprawie angielski, bo ja robie sobie teraz rok przerwy (praca za granica).

Gratuluje swietnych wynikow!!!
galopada_, my też się odwołujemy (ja i mój facet, na starość matur nam się zachciało...).
W normalnej rekrutacji szanse są nikłe, bo termin na oglądania matur dostaję się ok.15-20 lipca, a potem trzeba wystosować prośbę o ponowne sprawdzenia matury (i tu niewiadomo nawet czy pozytywnie rozpatrzą nasz wniosek). W takiej sytuacji, jeśli po odwołaniu komisja przydzieli Ci ten 1-2% (2% to już szał, prawie niemożliwe do osiągnięcia wg. statystyk), to piszesz do danej Uczelni, do której tego punktu Ci brakowało i modlisz się, by ktoś był czuły na Twoje problemy...

Zu, głowa do góry!
Za rok się dostaniesz.
Teraz nie ma się co poddawać, trzeba walczyć o swoje. Jak nie teraz,to za rok, a jak nie, to za trzy. Kiedyś na pewno. Młoda jesteś! Jakbyś miała 40tkę na karku, to faktycznie miałabyś powód do zmartwień, a tak to ciesz się życiem.
Ja na swoją prawo idę od 3 lat, może w tym roku wreszcie mi się uda 😉
Gavi, a jak Twoja historia?
na 1000% swiadectwa maturalne mozna w szkołach od dziś odbierać?

Co do zaniżonych wyników. Znajoma, dwa lata temu, 'oficjalnie' napisała WOS na 60% mniej więcej. Po odwołaniu się, ponownym sprawdzeniu, poprawiono wynik na ponad 80%... Jako, że butne z niej dziewcze, no i z rodziny adwokackiej, miała zamiar wytoczyć sprawę, bo przez niepoprawne sprawdzenie za pierwszym razem jej arkusza, odfrunęła jej możliwość dziennych studiów. Dostała się jedynie na płatne... Nie wiem jak ostatecznie się wszystko skończyło, czy się rozeszło po kościach, czy jednak nie...
[quote author=galopada_ link=topic=131.msg1446444#msg1446444 date=1340968091]
jak to jest z odwolywaniem sie?
[/quote]

podbijam  😉
Lov   all my life is changin' every day.
29 czerwca 2012 13:34
Ja też się podłącze o odwołanie 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się