Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
20 czerwca 2012 14:37
Pursat dziękuję  😉

Naciau no właśnie chciałam wkleić ale nie było ich na stronie H&M. W końcu wygrzebałam gdzieś w googlach  😉
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
20 czerwca 2012 16:09
Mam takie czarne. Generalnie bardzo je lubię i w sumie zastanawiam się nad drugą parą, aale.. na początku zmasakrowały mi małe pale u stóp ;P (obtarły, pęcherze itd.) i teraz lubią jeszcze dość mocno "pougniatać/podpiłować" 😉) ścięgno 😉
a ja się wzbogaciłam o takie sandały i powiem Wam szczerze, że tyle tego wszystkiego było... a nic tak konkretnie mi nie przypasowało. przetrzepałam chyba wszystkie możliwe sklepy i stacjonarne, i internetowe, i nie znalazłam nic co by mi pasowało, dla czego? bo szukałam brązowych  😁 padło na złote. jak to zwykle u mnie bywa, ostateczna decyzja co do zakupu czegokolwiek jest zupełnie odmienna od pierwszych zamiarów  😁

mam nadzieję, że rozmiar będzie git, bo z neta zamawiane
Pursat   Абсолют чистой крови
23 czerwca 2012 09:11
Złote idealne na lato. 🙂 Piękne! One są jeszcze dostępne w sklepach? Ktoś wie? 🙂
Podziwiam, że Ci to z nogi nie spada 😉. Ja muszę mieć mikro wąskie w części palcowej i dużo szersze - inaczej wszystko mi lata dookoła nogi, i np. idę, i nagle mam sandałka obok nogi 😉.

Ja się wzbogaciłam ostatnio o takie sandałki  - w sumie jedyne, które mi podpasowały jako-tako, bo generalnie nic nie mogłam znaleźć sensownego:
Pursat ja je widziałam wczoraj 😉
Czy męskie i damskie vansy wypadają takie same, czy jedno 39 jest większe od drugiego?  😁  I jaka w ogóle jest ta vansowa rozmiarówka? Bo nie wiem jak zwykle, czy brać 38,5 czy 39.  😵
Ja noszę wszystkie 38, Vansy mam 38 i jest ok 🙂

Dobra, może komuś wpadły w oko kiedyś... bo ja już nie wiem. Szukam koturnów/sandałów na obcasie, czegoś w stylu takich [url=http://www.stradivarius.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/stradivariuspl/pl/stradivarius/223002/911001/Sandały%2Bna%2Bplatformie%2Bz%2Bpaskami]klik[/url] tylko, że na koturnie. Czarne, ewentualnie całe beżowe, na platformie. Mogą być zabudowane mniej albo bardziej niż te z linka ze Stradivariusa. Jak są takie, które mi się podobają, to są tylko w kolorze, jak są czarne, to albo szpila, albo obcas... A czasu coraz mniej  🙄
Przejrzyj schaffę jeśli jeszcze tam nie byłaś: [url=[[a]]https://schaffashoes.pl/index.php?ile_wys=30&kategoriaID%5B%5D=112&zakres_cen=10PLN[[a]]+-+1500+PLN&sekcjaID=1&Filtruj=Filtruj]KLIK[/url], akurat jest teraz dość sporo promocji.  😉
A co do Vansów, to nadal nie wiem, bo conversy mam 38, nike zwykle 38,5, ale np. martensy 39 (które jest dość duże akurat w tym modelu, co mam). Dlaczego na moim zadupiu nie ma żadnego normalnego sklepu z butami? Nasze 'markowe salony' oferują jakieś resztki ze starych kolekcji.  😤
O dzięki, zaraz przejrzę. Jeśli Ci to ułatwi, to mam conversy 38 (niemniej w 37,5 też są ok), nike 38 i vansy 38.
Bay, zobacz w Reserved. nie do konca pamietam jak wygladaly, ale kolezanka kupila sliczne wlasnie w tym stylu

edit. o takie, ale nei wiem czy kolor ci odpowiada
http://www.reserved.com/pl/collection/woman/shoes/T4735
Kolor nie, ale dzięki, zaraz przejrzę ich. :kwiatek:
Facella   Dawna re-volto wróć!
24 czerwca 2012 18:49
Bay, musialas wrzucac te ze Stradi? sa piekne, megawysokie i drogie, powoduja u mnie cierpienie na tle butoholizmu  😕
Te ze stradi są prześliczne, wiem 😜 Niestety potrzebuję koturnów, bo mi się lepiej chodzi i są dla mnie wygodniejsze, a potrzebuję je na obóz, gdzie chodzenia będzie trochę, w różnych... warunkach 😉 😉 😉 Chociaż podobają mi się na tyle, że jak nie znajdę ładniejszych to się nie będę zastanawiać. Mnie, mimo, że cena nie gra roli, strasznie trudno jest znaleźć fajne buty...
Te mi się jeszcze bardziej podobają, bo nie mają tej klamry u góry: klik Może kupię dwie pary? Takie i koturny 😁
słuchajcie, oddawała któraś z Was do szewca buty do lakierowania? wzięłam na wesele moje ukochane lakierki i wiadomo.. zostałam podeptana i moje buciki nie są już takie piękne 😕 albo czy próbowałyście same coś takiego robić? znalazłam w necie taki specyfik http://sklep.tarrago.pl/quick-color-szybki-kolor-barwnik-farba-do-skor.html
Teli   Koń to zwierzak. Animal.
Rży i wierzga. Patrzy w dal.
Konstanty Ildefons Gałczyński

25 czerwca 2012 22:53
Ja oddałam moje ślubne białe do przefarbowania na czarno. Teraz mam eleganckie wizytowe buciki, które baaardzo lubię. Po farbowaniu mają dwa minusy: 1) biała podeszwa, kórą też trzeba było przemalować, znów zaczyna być biała; 2) buty nieznacznie farbują w miejscu, w którym stykają się ze stopą. Buty też miałam podeptane i troszkę uszkodzone, ale pan szewc zrobił tak, że nic nie widać.
te akurat są czarne 🙂 jaki jest mniej więcej koszt takiej reanimacji butów? :kwiatek:
Teli   Koń to zwierzak. Animal.
Rży i wierzga. Patrzy w dal.
Konstanty Ildefons Gałczyński

26 czerwca 2012 07:10
Zapłaciłam 20zł? Tak mi się wydaje, bo poprosiłam jeszcze o zrobienie innych rzeczy. Mogę się mylić o dyszkę.
dziękuję, przejdę się do szewca w takim razie 🙂
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
26 czerwca 2012 18:15
http://www.shoesofprey.com/3d coś niesamowitego! mozna stworzyc wlasny wymarzony model butów. wybiera się jedną z opcji a potem modyfikuje kolory, dodatki, obcas, wykonczenie z przodu i z tylu  😜
Cena, jaką się stworzy to też pewnie coś niesamowitego.  😁
edytka a tutaj masz stronę na której również możesz stworzyć buty wg własnego projektu, róznica taka, że to naprawdę Polska produkcja dwóch babeczek 😀

http://loft37.pl/pl/c/Zaprojektuj-Swoje-Buty/70
Ada   harder. better. faster. stronger.
27 czerwca 2012 17:18
hanoverka, bardzo fajna opcja! Sama się od dawna zastanawiam ale niestety, te które wpadły mi w oko kosztują 450zł, co jednak dla mnie jest nie małą kwotą.
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
27 czerwca 2012 20:44
hanoverka loft37 znam, posiadam i kocham 😉
jak wypada rozmiarówka w kaloszach Hunter?  :kwiatek:
Dzisiaj dostałam  🙂 Nike, sznurówki i środek są mocno oczodajne, neonowe. Idealne jedynki na lato  😁


i kupiłam:


+ mokasyny ze Stradivariusa

Facella   Dawna re-volto wróć!
30 czerwca 2012 20:41
Tulipan, te lordsy to zara?

Btw. Szukam butów na płaskim obcasie, ew. do 8 cm koniecznie z platformą. Czarnych, z cwiekami, najlepiej cwieki-stozki, BEZ cekinow czy dzetow.
tak, lordsy z Zary
Facella   Dawna re-volto wróć!
30 czerwca 2012 20:46
One są skórzane? Ktoś mi mówił, że są, ale nie widzę dobrze na telefonie.
tak, mega miękkie
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się