hucuły.

Szumka94   This opportunity comes once in a lifetime yo ! ♥
01 lipca 2012 21:29
ja też dołączam się do ekipy bansującej w Hawłowicach, chociaż miałam już przyjemność poznania stajni od strony zawodów i od ''kuchni'' ( i obie strony wypadły baaaaaaaardzo pozytywnie! )  🏇
m.indira   508... kucyków
01 lipca 2012 22:51
no to wszystkich serdecznie zapraszamy 😉

a ja mam akurat wakacje w tym czasie.
To ja przedstawię mojego osiołka 🙂
Pampero (po Pacyfek od Pisanka po Sajgon)
gniadosrokaty 5 latek (ur. 30.03.2007)
w sierpniu minie 2 lata u mnie 🙂
Mega inteligentny cwaniak, który jest mistrzem od wymigiwania się od roboty.
bardzo skoczny (pode mną skoczył 100 cm, sam wziął 110)  😅
mega szybki. W terenie potrafi cwałować i szybko galopować bez wytchnienia (jego ulubione chody)  😎




110


pampera-śliczne konisko i taki jakiś strasznie pozytywny charakterek od niego bije-nie wiem jak to okreslić, ale ma strasznie sympatyczną mordkę, taka uśmiechnietą 🙂
On jest strasznie przyjacielski ! I w stosunku do ludzi i do koni  😉
Taki filmik, który przedstawia co udało mi się go nauczyć:  🏇

Kastorkowa   Szałas na hałas
02 lipca 2012 20:13
Wybiera sie ktos do Rzeszotar na sciezke?
pampera- obejrzałam filmiki twoje, normalnie wariatka jesteś 😁 miałam kiedys taką koleżankę z takimi pomysłami, a najlepsze jest to, ze ten twój koń super współpracuje-nic na siłę, zero złośliwości, on się tym bawi jak dla mnie 🙂
emptyline   Big Milk Straciatella
03 lipca 2012 07:27
pampera, bardzo fajny konik. Ile w kłębie? Chyba nieduży jest, czy ty tylko kwestia zdjęcia?
Hipp   Hipster Hippoland
03 lipca 2012 09:10
pampera-oddaj mi go  💘
palemka no wiesz... za marchewkę wszystko !  🏇 Ogolnie raczej pracujemy wieczorami, gdy koń po całym dniu jest wypoczęty i chętny do współpracy  😉 hehe ale to jest mega obrażalski koń ! Jak cos mu nie wychodzi to sie obraza i odchodzi po czym wraca po jedzonko 😵
emptyline ma 135 cm w kłębie  😁 ale przynajmniej daleko do ziemi nie ma  😅
Hipp nieee ! nie oddam :P za dużo potu i łez w niego wlozylam  😉
Szumka94   This opportunity comes once in a lifetime yo ! ♥
04 lipca 2012 20:44
pampera jest śliczny  🤣
pampera super chłopak! Miałam kiedyś okazje poznać jego matkę - osobiście nie ujęła mnie ani jej uroda, ani charakter, tym bardziej jestem pełna zachwytu! 🙂
emptyline   Big Milk Straciatella
05 lipca 2012 20:27
Kochani, powiedzcie mi jaki rozmiar wypinaczy zwykłych macie na hucki? Bo coś mi się wydaje, że moje będą za długie jednak.
emptyline jeżeli chodzi o mojego hucułka, cały sprzęt jest ciut za mały, jeżeli pony i ciut za duży, jeżeli cob...
Więc najczęściej kupuję cob i skracam, zmniejszam w różne sposoby.
emptyline   Big Milk Straciatella
05 lipca 2012 20:33
Ale Law jest chyba sporo mniejsza od Całka jednak , to mnie troszkę pociesza. Dotarły do mnie w końcu po przeprawach ze złym wymiarem i czekaniu chyba z miesiąc, ale jak tak teraz spojrzałam, to wydało mi się, że zmieszczę tam jeszcze co najmniej szyję szetlanda. Poprzednie zaginęły cholera, a nie pamiętam co to był za rozmiar, bo je dostałam. :/
Dzięki za pomoc, jest nadzieja, że będzie ok.
Chyba zależy też od firmy, bo jak miałam cob to były takie wielkie, że na wielkopolaka 175 o mało co a byłyby za duże. Ostatnio , jak kupiłam kantary cob z pfiffa to musiałam po trzy dziurki dorobić u szewca. A do tej pory zawsze pasowały.
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
05 lipca 2012 23:05
Przedstawiam Wisienkę ur. 2.07.2012r. o godz. 20.30, po Milusiu od Wróblicy  🤣 Jestem w niej po uszy zakochana, mimo że ciąży klaczy w ogóle nie przeżywałam i myślałam, że drugi źrebak, to będzie dla mnie pikuś jeżeli chodzi o jakikolwiek uczucia, a wpadłam po uszy. Nawet nie potrafię jej obiektywnie ocenić, dla mnie to maleńkie cudo  😍
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
06 lipca 2012 04:18
śliczna 🙂
Kurczak no a jak się nie zakochać? 😍
Piękna lalunia🙂
Jaki cudowny zrebol !  😍
Jak to jest z Rzeszotarami, że tak szybko lista zgłoszonych koni została zamknięta?
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
06 lipca 2012 13:16
Dziękuję dziewczyny  :kwiatek: Złośnica z niej straszna, pierwszego kopniaka mamy już za sobą 😉 Jestem też miło zaskoczona zachowaniem Wróblicy. Mimo, że jest pierwiastką, to zachowuje się wzorowo. Od początku wiedziała co ma robić, sama naprowadzała Wisienkę na wymię, nikomu obcemu nie pozwala się do niej zbliżyć.
m.indira   508... kucyków
07 lipca 2012 21:59
wiesci z pola bitwy
próba I m Lena i nasza forumowa drobna-Kat Wąs
sportowa I m Neron i B.Woźnica
czempionką klaczy kobyła od A.Pelca Polatucha
czempionem Wieśniak
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
07 lipca 2012 22:04
No to widzę, że Wieśniak furorę w tym roku robi 🙂
Pochwal się zdjęciami 😉
m.indira   508... kucyków
07 lipca 2012 22:10
jutro, dzis pogoda dowaliła na maksa, rano bąki tak do 13, potem komary tak od 18-19
35 w cieniu lekka przesada aż zazdrościłam koniom wjazdu do stawu
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
07 lipca 2012 22:20
Chyba w całym kraju jest w tej chwili tak samo. U nas upały niesamowite i przez cały dzień jakieś owady. Przyjechały do nas trzy konie, dwie surowe klaczki do zrobienia i przygotowania do ścieżki i jedna już fajnie chodząca, która też ma iść próbę. Dodatkowo są jeszcze nasze dziewczyny i objeżdżenie wszystkich koni graniczy z cudem. Zasuwamy jak motorki, żeby tylko ze wszystkim się wyrobić wieczorem, bo w dzień o jeździe nie ma mowy. Wklejam dwie klaczki, które uczymy: Połoninę i Bogatkę. Niestety mam tylko takie zdjęcie, bo utrzymanie ich w jednym miejscu graniczy z cudem. Fajne z nich kobyłki, szybko się uczą, ale to totalne dzikusy, które znają wyłącznie łąkę.

m.indira a jak konie i zawodnicy znieśli te upały? Ja mam ogromną nadzieję, że w Chmielewie będzie bardziej znośna temperatura.
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
08 lipca 2012 08:02
pogoda to  jakaś  masakra ,u mnie  na Maurach  juz  o 6rano duchota i robactwo
w teren najlepiej wstawać  o  4 🙂 albo  wieczorem

m.indira gratuluje  i  czekamy  na  zdjęcia 🙂

Kurczak też mam nadzieję , że  pogoda  bedzie normalna
Jestem teraz w Hiszpanii i tutaj temperatury są OK. nie grzeje tak jak w Polsce...  😁
ciekawa jestem jak te upały znosi mój hucek.  👀 Dla niego wszelakie owady to wielki wróg, którego trzeba atakować i uciekac od niego...  🏇 ale przynajmniej byłam kilka razy świadkiem jak mój koń zrobił kapriole  😅
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się