Wiek dyskutantów-ANKIETA

czekaj, czekaj.....już niedługo, czas leci szybko  😉
kujka   new better life mode: on
29 czerwca 2012 20:07
Dworcika, to tak jak moj 😉

ale ludzie z przedzialu 20-30 to rozpuszczeni leniwi idioci, ktorzy mysla ze im sie wszystko nalezy i czekaja az im wszystko spadnie z nieba, bo sami reka nie umieja ruszyc.
skoro sa (jestesmy) tak beznadziejni, to juz moga (mozemy) sie normalnie ubierac przynajmniej 😁

edit: chociaz nie... a HIPSTERZY to gdzie, jak nie w 20-30?  👍


tunrida, kok to zbytnia ekstrawagancja. pamietaj - wlosy krotkie na walek! (patrz Hiacynta)
No i uj bombki strzelił. Eh...
Facella   Dawna re-volto wróć!
29 czerwca 2012 20:19
edit: chociaz nie... a HIPSTERZY to gdzie, jak nie w 20-30?  👍

A nie 15-20?  👀
kujka   new better life mode: on
29 czerwca 2012 20:22
Facella, 15-20 to sie co najwyzej moga wzorowac na prawdziwych hipsterach imo 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
29 czerwca 2012 20:30
No nie wiem, te 18-20 już się powinno łapać na rasowych hipsterów 😁
Kurde a co to jest hipster ??
Bo hipisa to ja kojarzę, ale hipstera?
Małolaty to się niedawno umartwiały jako emo. A co teraz jest na topie to nie wiem.
Czy hipster to nowoczesny hipis, czy to coś innego? A może to ten co słucha hip hopu? Chociaż nie...bo on blokers powinien chyba być bardziej,.
tunrida, ja najwyraźniej jestem z pokolenia hipsterów, ale za diabła zdefiniować nie potrafię. Sama nie ogarniam zjawiska.
Czyli taki grzeczny, elegancki bunt. A to proszę bardzo, może sobie moje dziecko zostać hipsterem.  😉 Nie będę mu stawać na drodze do szczęścia jakby co.
tunrida, a ja nazwiesz komplet z marynarki i spodni? "Garnitur damski"? Imo - kostium to to i to, a garsonka - komplet ze spódnicą.


Marynarka i spodnie w damskim wydaniu kiedyś nazywało się "spodnium". Też fajnie  😂
A spodnium to nie jest po prostu kombinezon- czyli bluzka i spodnie zszyte razem?
Mnie się wydaje, że takie zszyte, to kombinezon po prostu. A garnitur ze spodniami, to spodnium.  😀
I znowu mamy problem z nazewnictwem?  😜
A spodnium to nie jest po prostu kombinezon- czyli bluzka i spodnie zszyte razem?


Tak,  spodium to taki kombinezon http://allegro.pl/nowosc-spodnium-kombinezon-spodnie-preska-34-xs-i2431305956.html

Swoją droga ja za cholerę nie wiem co to ten ''hipster'' dawajcie więcej przykładów. Tak samo jak nie do końca wiem kto to są ''hejterzy'' niby trochę wiem, ale nie do końca czaję o co chodzi.

Aaaaa Taniu dziękuję ci za ten podział 20-30, a nie np. 20-25 i 25- 30 bo ja już na granicy jestem 😁
spodnium to jest takie cos co ma nogawki, ale jak spodnica wyglada.
wrotki zupełnie nie wpisujesz się w standardy czterdziestolatka.Zrób cos z sobą.Albo przynajmniej przyznaj,ze włosy w nosie przycinasz już  😁
zapalniczką wypalam...
a wracając do mody, to kiedyś zdobyłem takie spodnie plamiaki

chodziłem w nich dzielnie dwa lata, aż zupełnie z nich wyrosłem i podarowałem wdzięcznemu koledze...dziś, po ponad 20 latach, ze zdziwieniem zauważyłem, że w identycznych paradują dziewczyny, które raczej zupełnie nic nie wiedzą o kulturze "Boots and Braces"
Jejku! To ja jestem hipsterką??? (zmienię se ten przedział wiekowy, co tam :lol🙂
Piosenka o hipsterach

Ogolnie hipster zawsze robi rzeczy niemodne zanim stana sie modne:
Korwin-Mikke
😉
A takie coś co ma nogawki a wygląda jak spódnica to nie są szarawary?
Facella   Dawna re-volto wróć!
30 czerwca 2012 07:11
Hipster to krótko mówiąc pozer, może trochę gadżeciarz. Każdy z nich jest oryginalny, ale wszyscy tacy sami 😁
A hejter to ktoś, kto siedząc w necie głównie narzeka, krytykuje i obraża - rzuca hejty, hejtuje. Od angielskiego "hate" - nienawidzić.
Spodnium to marynarka i spodnie w damskim wydaniu.
A to co ma nogawki,a wygląda jak spódnica(prawie),to szarawary  😉
a wracając do mody, to kiedyś zdobyłem takie spodnie plamiaki


Tylko nie mów, że resztę garderoby miałeś takie jak ci jegomoście na załączonym obrazku. I taką fryzurę i taki kolor oraz sposób wiązania sznurówek, wskazujące na przynależność do pewnej "subkultury"....?
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
30 czerwca 2012 17:05
No, właśnie! Według SJP spodnium to żakiet i spodnie, ale według wszystkich sprzedawców są to po prostu spodnie połączone z górą.  🙄

wrotki Kilkanaście lat temu też miałam takie spodnie i również nie wiedziałam nic (w sumie to nadal nie wiem) o kulturze "Boots and Braces". Wydawało mi się, że jestem po prostu modną nastolatką 😉
Ja bym wolała ankietę z rocznikami - za dwa lata nadal byłaby aktualna 😉
dokładnie 🙂
Oj, nieee: szarawary mają mankiet wokół kostek. Natomiast b. szerokie spodnie, które wyglądają jak spódnica, to spódnico-spodnie!  😜
[quote author=wrotki link=topic=88523.msg1447111#msg1447111 date=1341005650]
a wracając do mody, to kiedyś zdobyłem takie spodnie plamiaki


Tylko nie mów, że resztę garderoby miałeś takie jak ci jegomoście na załączonym obrazku. I taką fryzurę i taki kolor oraz sposób wiązania sznurówek, wskazujące na przynależność do pewnej "subkultury"....?
[/quote]no nie...nie miałem "szwedki", a glany były owszem wiązane białą drabinką, ale były obuwiem BHP zdobytym w bazie MZK (tzw."rumuny"😉 na Ostrobramskiej i tylko przypominały te ze zdjęcia,no ale nie było żadnych wątpliwości co do identyfikacji subkultury...z resztą może potwierdzić ten zacny jegomość

link do filmiku: http://dai.ly/jZfEie

wrotki Kilkanaście lat temu też miałam takie spodnie i również nie wiedziałam nic (w sumie to nadal nie wiem) o kulturze "Boots and Braces". Wydawało mi się, że jestem po prostu modną nastolatką 😉
jak jeszcze miałaś na głowie taką fryzurkę, to nawet bardzo modną i bardzo w temacie...no i naprawdę większość ludzi uczestniczących w jakimś kultuowym zjawisku, nie zdaje sobie z tego zjawiska sprawy- od tego są właśnie socjologowie. 😉
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
30 czerwca 2012 20:46
No nie takiej fryzury nie miałam  😲. Ja byłam nastolatką raczej z rodzaju różowa szminka 😉 Na szczęście ludzie dorastają haha.
na szczęście nie wszyscy...nie zniósłbym takiego ubranka jak ten zacny jegomość, a kiedyś ubierał się zupełnie jak ja 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
30 czerwca 2012 20:53
Kurczak, nie załamuj mnie! Ja odczuwam wstręt do różu jako koloru, a szminki, błyszczyki czy kredki do oczu gryza. Chyba się nie nadaję na nastolatke 😲
Facella, a co ma piernik do wiatraka? 🤔
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się