Doggi-game

Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
22 czerwca 2012 21:29
Ja również mam psy na sprzedaż, szczeniaki hodowane na maść głównie, cena do negocjacji- wszystkie bezimienne na sprzedaż 😉
Może mi ktoś powiedzieć, po co są ciastka (w kształcie kości, nie smakołyki) w grze? Nie są to smakołyki, do żadnej innej rzeczy też się nie przydają...
W jakim wieku umierają psy?
Może mi ktoś powiedzieć, po co są ciastka (w kształcie kości, nie smakołyki) w grze? Nie są to smakołyki, do żadnej innej rzeczy też się nie przydają...


można dać psom innego gracza.
In.   tęczowy kucyk <3
23 czerwca 2012 18:47
borowska, obecnie po 15tym roku życia.
Hej, witam wszystkich po 2 tygodniach urlopu i odcięciu od neta,  i od razu mam pytanie  :kwiatek:, jak się oddaje psa do schroniska? bo nie widzę takiej opcji?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
30 czerwca 2012 12:15
bo nie ma takiej opcji
Misskiedis, to oznacza ze nie można oddawać psów do schroniska? kiedyś można było.....
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
30 czerwca 2012 14:03
oddawac mozna bylo konie na howrse, na doggi mie mozna oddawac psow do schronu, mozna jedynie adoptowac ze schronu.
hmm przecież ja na początku gry oddałam psa, od gry dane  do schroniska mają imię  szczeniaczek, a te z różnymi  imionami i w różnym wieku są od graczy, wiec dlatego się  pytam ( ja nawet trafiłam na moją psicę w schronisku, która oddałam) A może to tylko można było na początku istnienia  gry, a potem zmieniono.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
30 czerwca 2012 14:52
psy wracaja do schronu jak resetujesz konto lub kasujesz
mi to by się tylko przydała opcja zakładek, gdzie można posegregować psy, trochę dużo ich mi się zrobiło..  😵
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
01 lipca 2012 09:24
Moderacja zablokowała mi konto K...  😵 A zanim się zorientowałam, że to ona, to wysmażyłam wiadomość "o co do cholery chodzi?"  😁 No ładnie. Ech... chyba czas zrezygnować z gry  😵
CzarownicaSa,  ja mam to samo 🤔 wczoraj mogłam wejść a dzisiaj nie mogę, napisałam z użyczonego konta znajomej, zobaczymy co z tego będzie 🤔
U mnie to samo! I też zanim się zorientowałam napisałam wiadomość z konta znajomej.
O co chodzi?? Dlaczego ?
Jest to błąd, nie z winy doggi. Ona też jest zcreaturowana.
Wiele kont tak ma, modzi tez.
Czekamy na naprawę.
Jakiś błąd w bazie się zrobił. Esef już szuka przyczyny i próbuje naprawić. W najgorszym przypadku, będzie przywrócona baza z wczorajszej nocy. Póki co, nie ma się co martwić i panikować.
Eledie, aha to ok, bo ja chyba do ciebie napisałam, nick w grze Deni.
Mnie, chyba na szczęście, nic takiego nie spotkało. Już wszystko u Was naprawione?
Hanulqa, tak gra już działa 🙂 Jednak dane serweru musiały zostać przywrócone z 30 czerwca.
haha.. ja już nie gram w tą gre bo mnie strasznie znudziła i dziś wlazłam w loterie i

GRATULACJE!!!! Oto twoja wygrana:

Szampon przeciwpchelny

Karma superenergetyczna dla psów z ADHD

Kość aromatyzowana

Obroża z kolcami

Szampon przeciwpchelny

Adresówka

Kong ze smakołykami

Mięso w kawałkach

plastikowa miska

Obcążki do pazurków

Adresówka

Smycz wystawowa - ringówka

plastikowa miska

Automatyczna smycz spacerowa

Sucha karma

Adresówka
Doglary: 60 $dgl
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
06 lipca 2012 21:45
POtrzebuje 5 glosow w jutrzejszej wystawie. Pies LILA dalmatynczyk, kat. otwarta, suczki  :kwiatek:
Chce ktoś może moje konto? 😉 flygirl
kupię dorosłą sukę , najlepiej mieszańca  jakimś fajnym charakterem po rozsądnej cenie :kwiatek: (nie aktualne)
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
10 lipca 2012 14:28
O co chodzi z tą opłacalnością przy zapisywaniu na zawody? 🤔
In.   tęczowy kucyk <3
10 lipca 2012 20:14
jeżeli zajmiesz pierwsze miejsce, ile $ będziesz na plusie (czyli, że zwróci ci się wpisowe + co dostaniesz dodatkowo)
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
10 lipca 2012 20:26
Dziękować :kwiatek:

edit: Jeśli komuś będzie się chciało, to proszę o głosy na psiaka Roztrzepaniec- Mieszańce - kategoria otwarta, pieski, strona 3 :kwiatek: Takie jamnikopodobne, biało-brązowe 😁
In.   tęczowy kucyk <3
14 lipca 2012 05:42
No i co, teraz znowu dwa dni gry nie bedzie? Ile mozna? :/ wiecej problemow z ta gra niz przyjemnosci z grania :/
Do licha! znowu problemy?? wejść na grę nie można, czyli znowu powtórka z rozrywki?  🤔 😵
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
14 lipca 2012 09:34
Czyli nie tylko ja nie mogę się zalogować? :/ Ktoś wie, o co chodzi? Może do esef napisać?

edit: Jaka tu cisza... gracie w to jeszcze w ogóle? 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się