Sesja/Studia i t d ;)

Jeeeeeeeeeee
Egzamin licencjacki, część teoretyczna zdana na 4,5, idealnie na dobry start do praktycznego w piątek!
Prawo Rzymskie, bez ani chwili nauki zdane na 3,5, a zdało tylko 8 osób z roku, ale szczęście  😅
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
27 czerwca 2012 10:06
Za wszystkich walczących - kciuki obecne!

Rtk - jesteś masterem! GRATULACJE!  😅
Praktyczny zdany. Jutro teoria u profesora. I waaakacje 😜
Averis   Czarny charakter
27 czerwca 2012 12:41
Obroniona! Usłyszałam od jednego profesora, że w przyszłym roku zaprasza na seminarium magisterskie, a od drugiego, że mam niezwykłą wrażliwość na poezję. Czad, jestem ogromnie szczęśliwa! 💃
ash   Sukces jest koloru blond....
27 czerwca 2012 13:03
oooooo gartuluję! Ale fajnie, że już jesteście po!
Ja mam obronę we wrześniu, bo moja praca magisterska strajkuje i nie chce się sama napisać! 🤬
Dlatego ja się cieszę, że na moim kierunku nie trzeba pisać licencjatu 😉
No i 1 rok farmacji za mną xD  Dzisiaj dostałam ostatnie wyniki egzaminu o wakacje!!!
te kciuki na prawdę działają cuda! 😀 gratulacje dziewczyny!

zdałam anatomie na 3,5. teraz tylko wyjazd do rogowa, zaliczyć bukiet i wekejszyyyyn 🏇
wieeelkie gratki wszystkim, zwłaszcza tym obronionym 😉 !

ja mam już dość, nie mogę się skupić na nauce, a w sobotę poprawiam mikroekonomie i jak nie zdam to jestem w czarnej d*.
nie mogę się doczekać końca kolejnego semestru, kiedy skończą mi się te wszystkie ogólne dyrdymały. na rzecz dyrdymałów kierunkowych :p
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
27 czerwca 2012 19:43
Ja też gratuluje serdecznie wszystkim  :kwiatek:

Ale mam pytanie. Mamy kogoś na r-v na psychologii stosowanej lub psychologii sportu na UJ, albo nie koniecznie na UJ, ale w ogóle?  :kwiatek:
A ja proszę jutro o kciuki o 8.30  :kwiatek:
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
27 czerwca 2012 20:25
I ja o 8.  :kwiatek:
ash   Sukces jest koloru blond....
28 czerwca 2012 07:42
Mogę oficjalnie się wpisać! Skończyłam studia!!!!! Ze średnią 4,5 🏇 🏇 🏇
Czekam na obronę 😅
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
28 czerwca 2012 09:20
Ash - gratulacje!
gratuluję dziewczyny!!!🙂😉)

i dzięki za kciuki - statystyka chyba poszła nieźle😉 natomiast pato życia społecznego mam w plecy, na własne życzenie:/ no ale... trudno😉
Ja się odmeldowuję, za niedługo ruszam w stronę Rogowa na terenówki na 4 dni 😉 trzymajcie kciuki w poniedziałek na zaliczeniu botaniki 😀
Czy jest na forum student/ka lekarskiego/stomy? Po prostu ktoś, kto jest chętny podzielić się wrażeniami z 1 roku? Doradzić przy wyborze?
Jeeeeeeeee! Skończyłam studia!

Mam licencjat! Jestem ratownikiem medycznym, w dodatku od poniedziałku zaczynam pracę w zawodzie  😅 4,5 na dyplomie!
💃 💃
rtk, gratuluję! 🙂

Dziewczyny, kiedyś coś mi się o uszy obiło, że po wejściu nowej ustawie o szkolnictwie wyższym ma być coś takiego, że jeśli np. chce się przezimować przez rok na czymś tam, by po roku ponownie starać się o przyjęcie na nowy kierunek, no może być z tym problem.
Znaczy się, że bodajże trzeba będzie opłacić ten rok, na którym się zimowało.
Prawda to?  👀

Czy mogą być jakiekolwiek problemy w takiej sytuacji?
Mogą mnie nie przyjąć na ten"wymarzony" kierunek, bo np. będę miała za dużo punktów ECTS albo właśnie w ramach "kary" za porzucenie studiów będę musiała coś płacić?

Pytam się, bo to nie chodzi o mnie, a sprawa dość pilna.
Wolałabym, żeby to były jakieś bujdy tylko.

Edit: Już wszystko wiem.
tak, trzeba bedzie płacić bo zużywasz pkt ects.

edit: nie doczytałam że ogarnełaś już sobie 😉
U nas sie dop. egzaminy zaczynaja. W poniedzialek mam pierwszy, wiec dziobie statystyke i programowanie w "R". Co za baran wymysla egz. z programowania na papierze..phi...

Niestety pisanie Bachelora odsunelo mi sie w czasie, bo nie mam jeszcze skonczonej praktyki 🙁
gavi ale to jeszcze nie od tego roku🙂
Zaczynam dzisiaj praktyki, serce mi zaraz wyskoczy ze stresu  😵
A co to za praktyki? Ja swoje uwielbiałam, wszystkie wspominam bardzo dobrze
Firma zajmująca się inwentaryzacjami przyrodniczymi, ekspertyzami, ocenami oddziaływań inwestycji na środowisko itd. Swoją pracę inżynierską będę opierać m.in. na ich publikacjach  😎

Jeszcze tylko 55 minut  😵
a ja właśnie wróciłam z terenówek. ledwo żyję ale było całkiem fajnie 😀 nawet znalazłam sporą czaszkę w lesie  😀

a bukiecik zaliczony na 4!
kotlet czyja czaszka?  👀

A ja przeżyłam  🏇 Powiem więcej, jest faaajnie  😎 Ludzie bardzo sympatyczni, kilka lat starsi ode mnie, więc generalnie w biurze jest wesoło. No i akurat przydzielona jestem do zespołu, gdzie dziewczyny są po moim kierunku, więc obgadałyśmy prowadzących  😜
Ja jestem dziś po pierwszym dniu w straży pożarnej i powiem tylko tyle:  😜  😍 i jeszcze raz  😜 Strasznie mnie kręcą wozy strażackie

jedyny minus to, że mam stłuczone żebra po wchodzeniu na ściankę wspinaczkową, a raczej spadnięciu z niej, bo strażak który mnie asekurował troszkę się zagapił  😂
Carunia, robisz tam praktyki, tak? Z ratownictwa?
tak, mam praktyki w każdej jednostce ratowniczo-gaśniczej w Krakowie i w Skawinie.

dzisiaj drugi dzień- wozy to nic, ale strażacy  😜
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się