Zdjęcia Naszych Koni

k_cian slodki ten twoj rudzielec i fotki tez udane
wątek zamknięty
k_cian rudy jest najcudniejszy na świecie 😜
wątek zamknięty
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
11 stycznia 2009 21:29
k_cian widze, ze nie tylko u nas kantary gina smiercia tragiczna  😁 debros jest mega fotogeniczny!
wątek zamknięty
Dexia ;],  ale śliczny!!!
k_cian, jak zwykle ładne zdjęcia!Jak rudy w nowej stajni? 🙂 PS. Co mu się stało z grzywą?
wątek zamknięty
margaritka - jak na moje potrzeby jest ok
taka typowo do stajnni i na wietrzne spacerki
wątek zamknięty
k_cian, rudy przepiekny jak zawsze. Jest niesamowicie fotogeniczny. Normalnie Ci go podkradne chyba. 😉 No i jak wam sie zyje w nowym miejscu, bo juz chyba zdarzyliscie sie zaaklimatyzowac.
Co do mojego rekonwalescenta. Fotek mam jeszcze kilka, ale musze je obrobic itp. a jutro egzamin, wiec zmykam sie uczyc. Wszytsko wyglada na to, ze powolutko wracamy do zycia. W tym tygodniu najprawdopodobniej przyjedzie doktor i zobaczy jak to rzeczywiscie wyglada. No i do tego zdjecia moge dac niezla zagadke. Mianowice, zgadnij, ktory staw byl bardzo niedawno operowany. Jak tak patrze na lobuza to gdybym nie wiedziala to bym, nie znalazla.
wątek zamknięty
wanda, margaritka,Dyra, solusiek,   :kwiatek: przekażę mu choć pewnie w dowód uznania wolałby marchewki 😉

armaquesse  :kwiatek: grzywa przechodzi bolesne i jak dla mnie bardzo naciągające moją cerpliwość powracanie ze stanu stojącego na leżący 😉 innymi słowy odrasta z irokeza - i problem w tym, że w kilku miejscach uparcie większość jeszcze trochę stoi... i stąd ten śmieszny efekt ni to schodów ni to czego.. 👿

klami  :kwiatek: dobrze że zdrowiejecie, koniecznie obrabiaj i wrzucaj! chłopak bardzo urokliwy 🙂

a koń czuje się tu rewelacyjnie, tak dobrze nie czuł się jeszcze nigdzie i zaskakuje mnie z dnia na dzień 🙂
wątek zamknięty
wanda Co ten koń ma na nogach albo z nogami?  🤔
wątek zamknięty
lets-go jezeli chodzi ci o te czarne na kopytach to kaloszki!!! A jezeli chodzi ci o cos innego to wszystko z jego nogami jest ok
wątek zamknięty
k_cian, dokładnie schody tak to bym określiła. myślałam ze bawiłaś się w fryzjera pod wpływem alko 😉

klami obrabiaj , ja tu czekam  😎
wątek zamknięty
k_cian, to super, ze znalazlas miejsce, w ktorym jest wam dobrze. Ciesze sie.
A fotki obiecuje, ze obrobie i wrzuce, ale juz nie dzisiaj. Moze jeszcze cos sie zrobi przy okazji... 😉

armaquesse  😡 sie robi, ale nie dzisiaj. Uciekam do moich "kochanych" ksiazek.
wątek zamknięty
k_cian ale fajny puchacz! Twój koń zdecydowanie jest jednym z ulubieńszych na volcie 😉
p.s co do lansu, to oczywiście nie miałam nic złego na myśli 😉 Poprostu-kantar eskadrona, dobre zdjęcia jak na profesjonalnej sesji, to tak ot tak przytoczyłam 😉
wątek zamknięty
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
11 stycznia 2009 23:40
Kilka zdjęć Kuca


wątek zamknięty
MoniaaA , tak właśnie potem się zastanowiłam i doszłam że to o kantar chodzi  😁 prawie nie zakładany był bo inny tyrał, więc kichowo nawet się układał, bo podszycie jeszcze niewyrobione i przekręcał się niemiłosiernie 😉 dziś już lepiej  😁
taki nasz mikołajkowo -wchodzinowy prezent ten kantar

klami, największe zaskoczenie to to, że koń nie zrywa się w boksie jak tylko usłyszy że się wchodzi do stajni, mogę podejść, wygłaskać... zresztą w przerwie w trakcie tarzania też mogę pomiziać za uszkiem czy wetknąć kawałek smakołyka w paszczę - po czym koń wraca do tarzania
a to tylko jeden z banalnych przykładów
wiewiór mnie zachwyca ostatnio niesamowicie



arma,  😁  niesetety moim jedynym przewinieniem jest opitolenie na jeżyka.. moja wina, teraz cierpię, koń nie robi sobie z tego nic  🙄 ale dam radę, wytrzymam i doczekam... najgorsze za nami bo było tak:
jak próbował nieśmiało stanąć po ścięciu 😉

jak się postawił i wyrównał trochę

a potem już z górki :/


co jest dzisiaj widzisz sama.. ale doczekam mimo iż nożyczki korcą.. bo w planie ponownie loczek   😁
wątek zamknięty
Klami dziękuję bardzo!!!

Jumpgirl niezły golasek hihi
wątek zamknięty
gracja03   "Kto dosiadł konia ten dosiadł wiatr"
12 stycznia 2009 08:37
to i ja wrzucę mojego chudzielca ,
apetyt już zdecydowanie lepszy więc teraz tylko czekać na efekty  solidnego odżywiania




wątek zamknięty
zuza   mój nałóg
12 stycznia 2009 10:45
Zuziasta fajny Kuc-bardzo podoba mi się pierwsze zdjęcie
k_cian Rudy świetny,a kolor w lecie - prawdziwa marchewka - śliczny
gracja03 dobrze,że apetyt dopisuje-trochę ciałka by jej się przydało  😉
A to połowa mojego stadka z dzisiejszego poranka-ruda

i siwy-prawie jak tatuś (czyli oo)
wątek zamknięty
dośc duzo tu Podlaskich stworów to może i ja swego wstawie ;]







i jeszcze akcent świateczny i moje dwa stwory ;]


i z kumplem Kadetem ;]





i może pochwale sie moją podopieczną parą, która mam nadzieje w tym roku wystartuje na Podlasiu ;]





wątek zamknięty
Proti   małymi kroczkami...
12 stycznia 2009 13:09
szukam_szczescia, super, że z Dużym już pracujecie 🙂 no i trzymam kciuki za podopiecznych 😉
wątek zamknięty
justyna możesz podać rok urodzenia Dowgirda?
Jest podejrzanie podobny do pewnego źrebaka...
wątek zamknięty
Lena o ile moja pamięć się nie myli to 2003
wątek zamknięty
k_cian przepiekny portret rudego  😜
wątek zamknięty
Lena czyżbyś znała mojego dzieciaka ?
wątek zamknięty
Justyna - to nie ten, choć podobny 😉

" Mój " Dowgird był z rocznika '98 lub '99.
wątek zamknięty
kpik   kpik bo kpi?
12 stycznia 2009 14:08
szukam_szczęścia - aaale się pan duży ofutrzył - łał
wątek zamknięty
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
12 stycznia 2009 17:11
zimowe potwory z dziejszego treningu:

młody:






i Killerowy:







wątek zamknięty
ehh Brzask, ile bym dała za taką łączkę po której mozna śmigać a do tego lasek... 😉
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
12 stycznia 2009 18:03
MoniaaA My taką mamy- zapraszam 😉 I to z laskiem nieopodal 😀

To teraz troszkę nas



wątek zamknięty
Averis nawet nie wiesz z jaką chęcią... ...ale troche kilosów od Lublina do Opola mam 😉
wątek zamknięty
Brzask Boskie zdjęcia 🙂. A killer ślicznie wygląda w Niebieskim  🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.