NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

Loguje się codziennie.
Wczoraj dodała post w wątku Czy Re-volta.pl zabezpiecza zakupy?

Napisała:
Idź przeczytaj regulamin! Nie jest to żaden portal zakupowy
Ręce opadają z szelestem. 


Ja rozumiem, że to nie jest portal zakupowy ale też nie do oszukiwania ludzi.
Ma wystawione sporo innych rzeczy na sprzedaż dlatego- OSTRZEGAM!
indi, a może ash nie otrzymuje Twoich wiadomości?
Dlatego wysyłałam też maile i pisałam w wątku w którym brała udział.
Skończyły mi się już pomysły.
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
26 czerwca 2012 15:59
indi dziwne, bo to jest naprawdę uczciwa osoba  😉
spróbuj może jeszcze raz  😉
Po ilości dodanych postów też mi się tak wydawało  😵

Może ktoś ma ash na FB albo byłby w stanie napisać do niej PW czy otrzymuje wogóle moje wiadomości? :kwiatek:
asds   Life goes on...
26 czerwca 2012 16:12
Po ilości dodanych postów też mi się tak wydawało  😵

Może ktoś ma ash na FB albo byłby w stanie napisać do niej PW czy otrzymuje wogóle moje wiadomości? :kwiatek:



Indii

A dlaczego nie wejdziesz na strone jej sklepu www i nie zadzwonisz na podany nr telefonu komórkowego?
Jej sklepu?
Szukałam info o niej w necie ale nic nie znalazłam, żadnego numeru.


edit. Znalazłam horseplay.pl, niestety numer nie odpowiada, będe próbować do skutku.
Sprawa wyjaśniona.
Dostałam maila z informacją, że użytkowniczka ash była zagranicą.
Dzisiaj dostałam przesyłkę, a nawet gratis frędzelki- chyba za opóznienia 😉
Julia1999   Gniady to nie maść, gniady to siła♥♥♥
27 czerwca 2012 20:10
katija wiem że dawno i nieprawda ale strona 133 . Nie zabardzo zyze sobie żeby tak o mnie mówiono:P  👿 👿 👿
to sobie nie zyz. niczym cie nie obrazilam. a ze wypisujesz duzo bzdetnych postow? no coz, smutny fakt. 🙁
W końcu doszły bryczesy od chudejpigi. Dokładnie po 17 dniach odkąd wpłaciłam zostały nadane na poczcie, dotarły dzisiaj. Za czas oczekiwania wielki negatyw... ale na duży plus muszę ocenić stan bryczesów - są idealne 🙂 wszystko zgodne z opisem i tu nie mam absolutnie do czego się przyczepić 😉
Wezyrowe   Mon cheval cheval!
29 czerwca 2012 13:09
Witam wszystkich mam problem dokonałam wymiany z użytkowniczką :  szukam_szczescia ja jej wysłałam poleconym 2 kantary a ona miała mi wysłać moskitiere w poniedziałek stwierdziła ,że moskitiera poszła listem zwykłym.. nie doszła do dzisiaj co najlepsze obawiam się ,że nie dojdzie ponieważ tak jak kiedyś ze mną był problem bo rzekomo nie wysłalam paczki (oficerek gumowych) ja je wysłałam ale też wysłałam listem zwykłym bez potwierdzenia . Kompletnie nie wiem co teraz ? podkreślam że użytkowniczka nie loguje się na re-volcie od 26.06.12r .Proszę o pomoc może ktoś z nią ma kontakt lub ją zna?
Wezyrowe, poczekaj jeszcze kilka dni. Ja jak sprzedałam wędzidło miałam podobny problem, bo zrobiłam źle i rzecz została wysłana listem zwykłym na drugi dzień od przelewu. Przesyłka szła ponad tydzień chyba jak dobrze pamiętam...
Nigna   Warto mieć marzenia...
29 czerwca 2012 22:34
A ja chce ostrzec nie tyle przed re-voltowiczem co allegrowiczem.
marcingalowski
Zakupiłam u niego na aukcji "naczółki z USA" - okazało sie że to JEDEN naczółek.
Powiedziałam że czekam na pozostałe naczółki ze zdjęcia ( były 3) , w przeciwnym razie będę musiała napisać komentarz na re-volcie i wstawić negatywa.
Gościu który wcześniej nie odpisywał i nie odbierał , zadzwonił stwierdził że "zapomniał" napisać na aukcji że chodzi o jeden naczółek ( zgaduj zgadula który skoro na zdjęciu są 3 ; o )  i że jeśli coś mi sie nie podoba mam odesłać naczółek a on odda kase. Nie wiem dlaczego miałabym być stratna za jego błąd, więc nadal utrzymywałam że zakupiłam 3 naczółki i chce je dostać. No i sie zaczęło: stwierdził że jeżeli wystawie negatywa to pożałuje , potem zaczęło sie na "ostro" . Mówił że dowie sie gdzie mieszkam i cytuje " wyru*a mnie w dup*" Wyzywał mnie od s*k , non stop klnął, stwierdził że będe mieć po 20 telefonów w nocy. a to dlatego żeby zastraszyć mnie abym NIE wystawiała negatywa.
Oczywiście go wystawiłam co spowodowało też negatywny komentarz zwrotny ^^
Ale chce ostrzec ludzi przed transakcjami z tym człowiekiem . Jest totalnie nieprzewidywalny , być może faktycznie "zapomniał" napisać że tyczy sie to jednej sztuki: ale jego zachowanie w kontaktach z klientem przechodzi ludzkie pojęcie ; o
Nigna, a zglosic sprawe dla allegro bo przeciez jakby nie bylo nie dostałas przedmiotu odpowiadającego zdjęciom - w tym przypadku zamiast trzech jeden, dla mnie to zwykle oszustwo
Nigna   Warto mieć marzenia...
29 czerwca 2012 23:10
emade: zgłosiłam , niestety mam pecha do allegro bo bardzo rzadko raczą mi odpowiadać na moje wiadomości  🙂 mam nadzieje że tym razem się odezwą ; /
ale mozna chyba 'wytoczyc' spór tak szybciej idzie
Nigna   Warto mieć marzenia...
30 czerwca 2012 08:51
A jeśli wystawiłam już negatywny komentarz to także moge wytoczyć spór  ; )? Nie wiem czy to nie jest traktowane jako "zamknięcie sprawy"
Z tym sporem to jakaś ściema. Jakiś czas temu zamówiłam przedmiot, zapłaciłam, przedmiotu nie dostałam, kontakt się urwał. Zgłosiłam do allegro, rozpoczął się spór, spór się skończył i tyle  🤣 Pieniądze nie zostały mi zwrócone. Jedyne co, to konto tego oszusta zostało zablokowane przez allegro. ...a gościu już pewnie dawno ma nowe :/
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
30 czerwca 2012 21:27
panienka Siss raczyła się pojawić na revolcie. Ciekawa jestem czy tu się też zjawi 😀iabeł:
oczywiscie ze nie pojawi sie tutaj.
Ona dawno sie juz pojawila na rv z powrotem, i co najlepsze wystawia ogloszenia jak by nic.
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
02 lipca 2012 07:08
to ona nie była zabanowana?!  😲 Zgłaszał to ktoś do modów?  👀
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
02 lipca 2012 11:15
No pewnie, sama ją zgłosiłam robiąc listę, by moderacja podjęła jakieś kroki w stosunku  do tej userki.. Myślę, że nie tylko ja. Moderacja stwierdziła, że bez sensu zamykać jej konto, bo inni pokrzywdzeni wogóle stracą szanse na odzyskanie kasy. Dlatego jest jeszcze aktywna.
Wezyrowe   Mon cheval cheval!
02 lipca 2012 23:29
do ilu dni można czekać na przesyłkę to pytanie podpisuje po moim wcześniejszym postem o użytkowniczkę szukam_szczescia. Ponieważ nadal nie doszła..?
Jeśli idzie zwykłym listem to mogą być nawet 2 tygodnie.
Ja zwykle dostawałam takie przesyłki w przeciągu 1,5-2 tyg. właśnie.
Wezyrowe   Mon cheval cheval!
03 lipca 2012 12:24
nagle mi odpisała ,że jednak wysłała później przesyłke i już nie w poniedziałek i nie listem zwykłym tylko listem priorytetowym  ..  a dzisiaj jest już wtorek i jej nadal nie ma. Rozumiem kurde! każdy może mieć jakies problemy ale jak się z kimś umawiam to słowa dotrzymuje oj nie lubie czegoś takiego bardzo!
Priorytet nie zawsze tak szybko dochodzi. Kiedyś czekałam na niego 3 dni, tak jak na normalny list.
poleconym?
Wezyrowe   Mon cheval cheval!
03 lipca 2012 14:49
rzekomo tylko priorytet..
Szczerze.. ? To na początku liczyłam na to , że wymieniam się z uczciwą re-voltowiczką niestety użtkowniczka szukam_szczescia okłamała mnie oraz nie dotrzymała umowy wymiany teraz sobię mogę czekac na paczkę a może ona mi za 2 dni powie ,że niestety jeszcze nie wysłała?..

DODAJE DO NIEUCZCIWYCH: SZUKAM_SZCZESCIA
odpisałam Wezyrowej ,że bardzo przepraszam ale miałam problemy rodzinne. Mój tato trafił do szpitala i przez tydzień byłam praktycznie w szpitalu. Przeprosiłam i wytłumaczyłam , że paczkę wysłałam priorytetem. Niestety na niektóre sytuacje w życiu nie mamy wpływu.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się