paznokcie, żele, tipsy

Scottie, dziękuję :kwiatek:
Zgadza się, ta 8 w 1 jest genialna 🙂
to ja od siebie polecam wcierać olej rycynowy codziennie na noc w płytkę. po 2 tygodniach miałam tak twarde paznokcie, że nie mogłam ich obciąć, tylko siedziałam ponad godzinę z pilnikiem i piłowałam... 😉
na stronie zlotewyprzedaze jest promocja lakierów OPI. Pękające po 19, a reszta po 26.
W zasadzie opłaca się zamówić w kilka osób, ponieważ sama przesyłka kosztuje 20 zł 🤔
http://allegro.pl/herome-extra-strong-kuracja-paznokci-10ml-nowa-i2379115605.html

Jestem zachwycona! W końcu coś, co pomogło mi na rozdwajające się i bardzo miękkie paznokcie! 🙂 a stosowałam już wieeeeele rzeczy


grast, właśnie sobie zamówiłam tą odżywkę, zobaczymy czy zadziała. Tylko martwią mnie opinie osób które już stosowały kurację, że mogą boleć bardzo paznokcie a nawet sinieć płytka paznokcia :/
asds   Life goes on...
06 lipca 2012 11:28
Ja zmaówiłam dziś dwa zestawy lakierów OPI- jakaś seria z Serena Williams.

No jestem ciekawa tych lakierów, bo OPI jeszcze nie uzywałam.
ja tez stosuje herome, mysle, ze z tym bolem to lekka przesada, na ulotce jest wyraznie napisane, zeby nie zaczynac kuracji od razu po zdjeciu zeli, ja odczekalam doslownie 3 dni i owszem przez chwile jeden paznokiec nieco piekl, ale trwalo to naprawde pare sekund i bylo zdecydowanie do przezycia 🙂
paznokcie mam fatalne, efekt dlugotrwalego obgryzania w dziecinstwie- herome mi naprawde pomaga....
Dzionka, ja właśnie dostałam i działam od kilku dni. Jedyne co jak na razie zauważyłam gołym okiem to skórki mi rosną jak szalone. Nie moge ich opanować.
Kupiłam sobie tę odżywkę SOS, zobaczymy jakie będą efekty. 😉
Strasznie brakuje mi pomalowanych paznokci, szkoda że pewnie przez lakier ta odżywka pewnie by nie działała..
In.   tęczowy kucyk <3
11 lipca 2012 12:23
Dlaczego miałaby nie działać?
In., właśnie nie wiem. A na ulotce nic nie jest napisane na ten temat.
In.   tęczowy kucyk <3
12 lipca 2012 22:11
Normalnie maluj, to działa jak baza pod lakier... Nie wiem skąd pomysł, że nie można malować po niej...
In., pomysł wynikał po prostu z mojej niewiedzy na ten temat.
Scottie   Cicha obserwatorka
13 lipca 2012 08:26
NA ODŻYWKĘ można malować, ale jeśli nakładasz 2 warstwy lakieru kolorowego, to jej możesz nałożyć tylko jedną warstwę, bo inaczej zejdzie wszystko. Robiłam tak, ale lakier, który normalnie trzymał się w dobrym stanie tydzień, po 3 dniach zaczął odpryskiwać. W ogóle ta odżywka przy jej 3 warstwach bardzo słabo się trzyma paznokcia.

NA LAKIER kłaść odżywkę jeszcze nie próbowałam- ale podejrzewam, że też by razem z lakierem zlazła szybko... Ale podobno niektóre lakier utwardzają, jak któraś z Nail Teck.


In., właśnie z tego, co doczytałam, to Karolinie chodziło o nakładanie odżywki na pomalowany już wcześniej paznokieć, a nie odwrotnie.


PS. Teraz w Rossmannie jest znowu przecena na odżywki Eveline- kosztują ok. 8,50zł. Wcześniej, jak zrobili taką przecenę, to WSZYSTKIE rozeszły się w ciągu 2 godzin.
In.   tęczowy kucyk <3
13 lipca 2012 13:04
Żeby lakier się długo trzymał to się nakłada dobry top coat, a nie kombinuje ze zmniejszoną ilością odżywki... Można mieć i 10 warstw lakieru na paznokciu, z dobrym topcoatem i tydzień bez żadnych odprysków będzie.
Scottie   Cicha obserwatorka
13 lipca 2012 17:42
Nie mam żadnych topcoatów, dla mnie to zbędny wydatek 😉
Pytanie totalnego laika- czy tzw "żele" przedłuzają lekko płytke paznokcia czy nalezy zapuścic swój paznokiec do oczekiwanej długosci? Marzą mi sie estetyczne, naturalne w wygladzie paznokcie ktore beda twardsze niz moje własne, ale nie beda to jakies mega tipsy- na co powinnam sie zdecydowac?? A no i zeby przetrwały w stajni  😉
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
14 lipca 2012 16:03
żel można położyć na własnym paznokciu wtedy będą tej samej długości co naturalne paznokcie, na tipsie i można nim przedłużyć paznokcia bez tipsa.
Evson, żele będą idealne do Twoich wymagań 🙂 Żelami możesz sobie przedlużyć bardzo paznokcie albo tylko troche, wyglądaja estetycznie i naturalnie.
Dzieki dziewczyny  :kwiatek:
asds   Life goes on...
17 lipca 2012 13:12
Przyszły moje zestawy lakierów z OPI! Już się nie mogę doczekać wieczornego nakładania! 😀  Są cudne!
Ja się wczoraj wybrałam do Rossmanna i kupiłam dwa lakiery- czarny maybelline MNY, to testuję go dzisiaj na stópkach, oraz JEDYNY, który znalazłam w pożądanym przeze mnie kolorze- Wibo. O ile ten czarny nawet dobrze kryje, tak po pierwszym pociągnięciu tym wibo myślałam, że padnę... Taki jasny był. Ale druga warstwa już ok. 😵 Zobaczymy jak się będą trzymały.
A na łapce- ten w moim najukochańszym kolorze
edit: przepraszam za to "cudne" zdjęcie, ale robiłam je ziemniakiem  😉
Scottie   Cicha obserwatorka
18 lipca 2012 13:11
aga020596, ja mam Wibo express growth z serii trends nude, kładę go 3 warstwy (w przypadku tego lakieru właśnie wtedy kolor wygląda najkorzystniej),a trzyma się spokojnie tydzień 🙂
uwielbiam nowe lakiery miss sporty, mam 2- jeden miętowy, a drugi taki bardzo jasny pomarańczowy. Są w rossmannie za nie całe 6 zł, fajnie się trzymają i fajnie się nimi maluje.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
24 lipca 2012 20:50
Mona - ja mam pomarańczowy i uwielbiam go. Dokupiłabym jeszcze parę, gdybym nie miała chorej wprost ilości lakierów, które się psują =/
hehe ja o te dbam nawet i trzymam w lodówce  🤣
Strzyga, może jakieś wymiany lakierowe zrobimy? 😀 ja dziś wybierając kolejny lakier uświadomiłam sobie, że każdy który chcę wziąć już mam... a i tak je kupuje mimo, że są prawie identyczne. To się chyba leczy  🤔wirek:

a dziś zakupiłam Virtual Pistachio cream  😜
cieciorka   kocioł bałkański
24 lipca 2012 21:41
Ja też mam Eveline 🙂 cudów nie oczekiwałam, ale widzę poprawę 🙂
dodatkowo łykam skrzypowitę i co trzeci dzień, po zmyciu robię dzień przerwy i intensywnie wcieram olejek rycynowy. Stosuję już miesiąc, prawie wcale się nie zużyła, nie zgęstniała jeszcze, nie bolało mnie nic i na moich paznokciach dobrze się trzyma.
Pamiętam tę promocję w rossmanie- coś koło 7zł kosztowały wtedy, też polowałam, ale mogłam kupić dopiero wieczorem- nigdzie już nie było 🙂

Też nie używam top coatów, chyba że z efektem. Wolę dobrą bazę.

Mnie też brakuje malowania paznokci, chyba za jakiś czas, jesli nie zacznie mi odżywka szybciej schodzić, zrobię sobie przerwę i będę używać pod lakier 🙂

Z tanich z rossmana:
wibo espress growth dla mnie trageria. mimo bazy przesiąkł, zafarbował mi paznokcie i po jednym pomalowaniu kilka miesięcy miałam je żółte! od razu poszedł do kosza.
tej samej firmy, ale z serii levely mam dwa lakiery crystal strenght i je uwielbiam! są rewelacyjne. miałam i trzeci ale oddałam koleżance, bo kolor mi nie leżał.
miałam też dwa inne, nie pamiętam nazwy- jakby z koronką na słoiczku, też bardzo fajne 🙂
Jednak moim number one jest i będzie riemmel. Dla odmiany, ze względu na ładne kolory i szeroki pędzelek będę testować teraz joko 🙂

I jeszcze raz przestrzegam przed lakierami ados! masakra!
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
24 lipca 2012 21:48
Sigma - spoko 😀
In.   tęczowy kucyk <3
24 lipca 2012 21:49
Lakiery się nie psują. Jak się rozwarstwia to wystarczy zamieszać, jak wysycha to dolać rozcieńczalnika do lakierów (np. OPI).
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się