Czasopisma branżowe- czujecie niedosyt?

abre   tulibudibu
04 lipca 2012 13:27
Złota, to jak będziesz jechać daj znać - umówimy się na kawę 😀

Mnie się pismo podoba, choć czuję lekki niedosyt. Ale ja czytam wręcz maniakalnie, więc mała ilość treści w stosunku do zdjęć mnie trochę smuci.
Mam cichą nadzieję, że wraz z kolejnymi numerami będę z niego coraz bardziej zadowolona.
Mnie się podoba i jestem za!

Każda inicjatywa propagująca dobre jeździectwo jest dobra, trzymam kciuki!

Ja kupuję wszystkie magazyny jeździeckie na polskim rynku i uważam że wydając dodatkowo 11 zł na nowy magazyn nie zbiednieję (nie palę papierosów).

Życzę sobie i wszystkim koniarzom, aby gazety jeździeckie się rozwijały, były ciekawe tematy, dzięki którym poszerzam swoją wiedzę.
Życzę aby mieli dużo reklamodawców (wtedy taniej te magazyny będziemy kupować).

Osobiście mnie - Pingwinowi, Gallop jest bliski sercu :-)

Pełen szacun dla Ewy (Gallop), Robertowi (ŚK) i Pawłowi i p.Markowi (KP), że Wam się chce!

A konstruktywne krytyki też się przydają :-) Aż miło było czytać niektóre wpisy na r-v. Może nie ze wszystkim się zgadzam, ale z pewnością pociesza mnie fakt, że do jeździectwa trafiają inteligentni ludzie :-D

Lekki off top: do moderatorów - szkoda, że nie można na r-v lajkować wypowiedzi :-)


arabiansaneta   Konie mamy zapisane w gwiazdach
04 lipca 2012 18:57
A to by nawet było zabawne!
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
04 lipca 2012 19:01
Ja w weekend też przeczytałam od deski do deski i czekam na więcej 🙂 pewnie, że artykuły wydają się ciut za krótkie, ale wychodzę z założenia, że pierwsze koty za płoty. I bardzo mi się podoba, że gazeta ma formę "miłą, łatwą i przyjemną" (jednocześnie mam trochę więcej niż 20 lat i dla mnie to żaden obciach, czy wstyd kupować gazetę wydawaną w takiej formie). Mamy już na rynku kilka "cięższych" pism, "Gallop" będzie dla mnie miłą odskocznią od tamtych. Jako, że kupuję wszystkie końskie gazety nałogowo, Gallop też będę kupować co miesiąc.

Całej załodze życzę wytrwałości i powodzenia.  🙂
Pismo Gallop jest bardzo dobre - dla konkretnej grupy docelowej której ono będzie odpowiadać. Dobra jest dystrybucja - jest wszędzie. no jasne, że tak..."młodych, wykształconych, z dużych ośrodków miejskich", to przecież nigdzie nie brakuje... 😁
i to nie jest żadna nowość, ćwierćinteligentów z aspiracjami nigdy przecież nie brakowało. 🤔
Lekki off top: do moderatorów - szkoda, że nie można na r-v lajkować wypowiedzi :-)

Dokładnię, czasem aż chce się krzyknąć - "lubię to"  💃
Na forum bulterierow mamy taka opcje: postaw piwo. Taki fajny sposob na pokazanie, ze sie cos lubi/zgadza/dziekuje za post 🙂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
04 lipca 2012 23:42
kupiłam Gallop.
Dużo ciekawych rzeczy.. ale czegoś mi brakuje.
Nie wiem.. może kącika artystycznego, na pewno cześć poświęconej dla westernowca czy  rekreanta. Warto by się zająć też i tymi odbiorcami.
Mile byłyby też widziane jakieś porady typu- ciekawy sprytny  pomysł i opis jak można w prosty sposób ulepszyć stajnie, wybieg, skonstruować coś z niczego przy niskich nakładach pieniężnych - coś podobnego jak nasze DIY.
O wiem
Brakuje mi głównie  stałego kącika o żywieniu. Nie mam tutaj na myśli konkretnych firm i reklam ale  np. porady ,artykuły i nowinki związane w tym temacie.

Tyle ode mnie 🙂
[quote author=Złota link=topic=22707.msg1451361#msg1451361 date=1341396868]
czytam i czytam Wasze opinie... a nie moge nigdzie kupic Gallopu wrrrr
wczoraj w warszawie- mysle jest!!!! na kiosku piekna reklama. wchodze, pytam- no nie ma. Na stacjach benzynowych szukalam, bo tam wygodnie sie zatrzymac- nie ma!!!

jutro w Otwocku bede szukala znowu.
[/quote]
W inmedio jest.
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
05 lipca 2012 09:49
w Empikach warszawskich jest tego pełno 🙂
Mam pytanie. Będzie strona internetowa Gallopu? 🙂
EWA  🙇

Gazetka dla mnie rewelacja  😅 Bardzo dużo ciekawych i przydatnych artykułów

BRAWO  👍
W końcu i ja miałam okazję przejrzeć i przeczytać. Graficznie - rewelacja, idealnie trafia w mój gust estetyczny. Co do merytoryki tekstów się nie wypowiem, bo się po prostu na tym nie znam (-; Ale napisane są w bardzo łatwy do zrozumienia sposób, a duże zdjęcia pomagają w rozumieniu danego zagadnienia.

Jedyne co mnie irytuje to źle zjustowany tekst. Niby kolumny, ale z prawej tekst nieładnie się układa.

Co do wzbudzającego emocje działu Shopping - jak dla mnie pomysł bomba. Świetne zdjęcia, które miałam okazję oglądać wcześniej, miny modelek faktycznie niezbyt fajne, ale cała idea zrobienia profesjonalnej sesji w studiu - chapeau bas! Brawa dla Agnieszki i dla Ewy za zaangażowanie.

Czekam z niecierpliwością na kolejne numery i chętnie dalej będę wspierać Gallop fotkami 🙂 I nie tylko 😉
🚫

ElaPe Ty masz chyba menopauzę, wchodzisz do wszystkich wątków i gadasz tak absurdalne głupoty, że nikomu nie chce się tego czytać, a jak już to biedak zrobi to załamuje wszystkie kończyny. Odpuść sobie, idź sobie na onet i potrolluj. Każdy ma prawo wyrazić własne zdanie, ale Ty robisz to w tak obrzydliwy, złośliwy i chamski sposób, że jak widzę Twój nick to mi od razu szczena opada. Pytam, po co?


menopauza..dobre  😁

Rozumiem że osoby wypowiadające się o modelkach są piękniejsze i zgrabniejsze  😎
Mam jeszcze mieszane uczucia. Padło tu parę świetnych pomysłów jak ten dotyczący porad fotografowania, kącika żywieniowego, porównywania pasz ale także innych produktów z rynku z uwzględnieniem opinii (na + i na -), kącika DIY. Poczekam na następne numery i na pewno je kupię. To nie znaczy, że zrezygnuję z kupowanych dotychczas. Ot po prostu na razie dorzucę gallop jako coś lżejszego. Mój mąż (laik niekoniowy kompletnie) uznał, że to taka końska Avanti i że nawet on mógł sobie coś tam poprzeglądać i nie odrzuciły go zdjęcia przedstawiające mało ciekawe schorzenia jak np. choroby skóry 😉
Jak dla mnie gazeta jest kompletnie inna i jestem bardzo ciekawa jak potoczą się jej losy.
Trzymam kciuki pod warunkiem, że osoby tworzące nie zamkną się na konstruktywną krytykę i dobre pomysły z zewnątrz!
flygirl, póki co jest fanpage na facebooku: http://www.facebook.com/Gallop.Magazyn
Codziennie coś nowego się pojawia i bardzo fajnie popatrzeć na kulisy powstawania tej gazety.
O, dziękuję bardzo. 🙂
Weszłam na facebooka (mimo, ze nigdy z tego nie korzystam) i obejrzałam film promocyjny Gallopu. Film super, ładne ujęcie, ciekawe napisy... baardzo mi się podobał.
A film z sesji foto...  ekstra 😅
Szczególnie pan rytm i pani rozluźnienie,no i w ogóle fajny filmik ;-)
Szkoda, że trzeba się logować, żeby zobaczyć ten film.
trusia
Dzięki.  :kwiatek:

Niestety, film zacina mi się wciąż w tym samym miejscu pokazując symbol ładowania dokładnie na biuście (konkretnie lewej piersi) dziewczyny w niebieskiej koszuli i brązowym kasku.  Koło/symbol ładowania kręci się na tej piersi bez końca. Zadam niedyskretne pytanie: kto jest właścicielką biustu będącego w stanie zafascynować nawet maszynę? 
Rozumiem że osoby wypowiadające się o modelkach są piękniejsze i zgrabniejsze  😎


A to jak ktoś ma garbaty nos, pryszcze i mały biust nie może się już wypowiadać na temat kogoś ładniejszego, że mu się nie podoba??
trusia to chyba lostak  😀
zima właśnie te osoby są najbardziej krytyczne..powody oczywiste

Ludzie litości  😵 W pierwszym numerze nie może być wszystko  ❗
trusia, to lostak🙂
Do filmu powinno być dołączone Who Is Who  ❗  ❗  ❗

Jutro spróbuję na innym komputerze, bo jak rozumiem, są komputery, które nie fiksują sie na biuście lostak.  😀
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
05 lipca 2012 21:44
w mojej małej mieścinie wczoraj kupiłam Gallop 🙂
i powiem Wam, że jestem bardzo mile  zaskoczona
fakt okładka do mnie nie przemawiała ( duzo napisów różnymi czcionkami , ale  rozumiem , pierwszy nr. chcieli jakoś zwrócić uwagę) papier rewelacja ! nie  zmieniajcie  go ,pierwszy raz tak super mi się czytało gazetę 🙂


zima właśnie te osoby są najbardziej krytyczne..powody oczywiste



No to dupa, podsumowałaś mnie elegancko, bo w skrócie opisałam siebie  😁
Mi się filmik nie zacina.

Mi się filmik nie zacina.



Mi tez działą normalnie. Bardzo mi się podoba to urozmaicenie fanpage filmami.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się