CSIO Sopot 2009, 2010

Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
14 czerwca 2010 20:38
Moon
Właśnie też ją widziałam przed GP i bardzo się zdziwiłam, że była ubrana "po cywilnemu" 😉

Cimeries, nie mial - duzy zapas mial 🙂 (przynajmniej w pucharze narodow)

Mi też się kojarzy, że miał błąd, ale w GP.
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
09 czerwca 2011 11:55
Jako, że rozpoczęło się CSIO 2011 odkopuję temat 🙂 (nie ma chyba sensu zakładać nowego wątku)

Kto się wybiera?
Ja bym chciała dotrzeć przynajmniej na GP, ale nie wiem czy mi się uda...
Ciekawa jestem jaka pogoda szykuje się na weekend.
A mnie w tym roku CSIO raczej ominie. Uczelnia akurat dokładnie w tym i przyszłym tygodniu zaserwowała mi wszystkie egzaminy z tej sesji.
🙁
Moon   #kulistyzajebisty
09 czerwca 2011 14:38
I trzeba dopisać datę w tytule wątku :]

Ja obowiązkowo sterczę wszystkie dni, nie straszny mi w tym nawet jutrzejszy egzamin  😁
Dziś mnie tylko deszcz przegonił, oczywiście, wszakże csio w Sopocie bez deszczu to nie csio. Mam nadzieję, że jutro będzie ładnie...  🙄

Jeden pstryk z dziś:

Wilejka   nie. na wiele sposobów !
03 lipca 2012 19:58
(kurcze, nie ma wątku na rok 2012? :P)
piszę, bo jutro z rana wyjazd, a w tym tygodniu zapowiadają nieciekawą pogodę.
Czy jeśli będzie padać, konkursy CSIO będą odbywać się na hipodromie, czy na jakiejś hali ?
na stronie csio.sopot.pl nie ma żadnej informacji na ten temat
Z tego co mi się zdaje, to nawet gdyby pogoda była zła to nie mogą tego przenieść w inne miejsce, więc jeśli będzie padać to po prostu zmokną. Ale w sumie czemu nieciekawą? Ja sprawdzałam pogodę to jakiejś tragedii nie było (chociaż ostatnio często się nie sprawdzają)
Wilejka, na hipo nie ma dużej hali 😉 często jest makabryczna pogoda, GP w ulewie i wietrze, który przewraca stojaki to nic nowego. A akurat na weekend zapowiadają przyzwoitą pogodę.
Czy jeśli będzie padać, konkursy CSIO będą odbywać się na hipodromie, czy na jakiejś hali ?

Jedyna hala to Ergo Arena (trzeba przejść przez ulicę) - ale szybciej jest poczekać, aż przestanie padać niż nawieźć podłoże 🙂
Konkursy są z takim zapasem czasu, że spokojnie można je przenieść na inną godzinę, o zwrot biletów nikt się nie upomni (bo ich nie ma) - a zwykły deszcz to pikuś.
Konkurs nie może odbyć się w hali - co najwyżej rozprężalnia mogła by być, ale z oczywistych względów ta opcja jest niedostępna.
nie no, hala przecież stoi 😀  Jedyna w swoim rodzaju z górą piachu, można przyjść zjeżdżać na sankach.
Rozprężalnia jest już przygotowana 🙂  Ładnie pokryta piaskiem kwarcowym i ogrodzona.
Wilejka   nie. na wiele sposobów !
03 lipca 2012 21:41
agnesix, rozumiem 😉
dziękuję za odpowiedzi,
do zobaczenia na hipodromie !
Ej.... przeciez na CSIO w Sopocie zazwyczaj jest jakas koszmarna pogoda. Ulewy, wiatry wywracajace przeszkody.
Takie anomalie szczególnie lubia pojawiac sie akurat kiedy maja sie rozegrac najwazniejsze konkursy.
Ładnie pokryta piaskiem kwarcowym i ogrodzona.

A czy jakiś koń ją próbował, jest nawodniona?
a więc tak, aktualnie na Hipodromie są już trzy place kwarcowe.
Główny był ostatnio cały dzień nawadniany (teraz myślę że już tego nie robili, bo po ostatnich ulewach jest pełno wody i zalewa okolice), codziennie tak naprawdę widać całą ekipę pracującą nad tym wszystkim. Rozprężalnia tuż obok, jeszcze do niedawna pokryta zwykłym piachem, jest także pokryta kwarcem. Jest nawadniana i równana (tak samo jak ten trzeci plac) i do tej pory otwarta dla każdego. W poniedziałek był tam jeszcze rozstawiony czworobok ale już pewnie go sprzątnęli. W poniedziałek wieczorem przyjechała pierwsza ekipa (chyba z Francji, ale nie dam sobie głowy uciąć) dzisiaj już pewnie są prawie wszyscy.
Lecę na hipodrom właśnie, więc zaraz sprawdzę co tam się dzieje  😀
Mozna gdzies obejrzec CSIO w telewizji? Szukalam ale bez efektu, takze bede wdzieczna za info  😉
Leci relacja online na swiatkoni.pl ,a w telewizji mają puszczać jakieś konkursy na tvp sport.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
05 lipca 2012 20:34
Wilejka   nie. na wiele sposobów !
11 lipca 2012 12:03
Ja trochę po czasie, ale zapraszam - kilka zdjęć z 3 dni
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.329084933845783.77833.290096004411343&type=1
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
11 czerwca 2013 14:26
Kogo będzie można spotkać w tym roku?
będę jako widz w sobotę k.15.00 ; kto mi napisze, jak najłatwiej dojechać z Wita Stwosza(UG) na hipo?  :kwiatek:
ja będę - zapowiada się o dziwo słoneczny weekend  🙂 zawsze pamiętam deszcze z tych zawodów
Ja będę zapewne rodzinnie. Mąż z dziećmi na karuzelach a ja na trybunach 🙂
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
11 czerwca 2013 18:28
😜 ja chcę autograf i jeszcze fotkę z Malin  💃
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
11 czerwca 2013 19:01
RioBrawo, to Bażyńskiego, nie Wita Stwosza. Wsiadasz w tramwaj 6. albo w 11. jedziesz do "Subisława" wysiadasz, schodzisz schodkach i idziesz wzdłuż ulicy, aż się ulica skończy, a zacznie się hipodrom =) 
Ponia   Szefowa forever.
11 czerwca 2013 21:36
Mnie można spotkać od wczoraj ;-)

Jakby ktoś chciał  to szukać mnie w biurze zawodów - załatwiam cuda i spraw niemożliwe ;-)

Maxowa, fajnie byłoby Cię poznać 😉

Pzdr!
Ponia dawaj numer tel na priva - zadzwonię 🙂
oo Ponia to poznasz wcześniej mojego męża - już tam jest na miejscu i działają z P. Łukaszem Jankowskim hehe właśnie dostałam fotę że przeszkody przyleciały 😀
trzymajcie pogodę i do zobaczenia
Daleko nie mam więc pewnie dotrę
RioBrawo, to Bażyńskiego, nie Wita Stwosza. Wsiadasz w tramwaj 6. albo w 11. jedziesz do "Subisława" wysiadasz, schodzisz schodkach i idziesz wzdłuż ulicy, aż się ulica skończy, a zacznie się hipodrom =) 

Filologie są na Wita Stwosza🙂, ale mi chodzi o dojazd autem ( nie uściśliłam);
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
12 czerwca 2013 09:20
Ja pewnie też się pojawię, możliwe, że uda mi się dotrzeć w sobotę na ostatni konkurs, no i obowiązkowo w niedzielę. Udało mi się nawet zainteresować skokami mojego mężczyznę (zupełnie nie koniarza) 😁
Moon   #kulistyzajebisty
12 czerwca 2013 13:35
Tradycyjnie, będę i ja. Takie chude wysokie z dużym obiektywem przy Strzydze to najpewniej będę ja  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się