Stajnie w Lublinie

ratatuj   Moje rude szczęście
01 lipca 2012 08:44
Witam, gratuluję wszystkim udanych przejazdów.

Jeżeli ktoś miałby zdjęcia moje i rudego kucyka z pręgą na zadzie- Karino (konkursy 60cm, 70cm) , to byłabym wdzięczna za podesłanie mi ich na e-maila: aleksandra-g@o2.pl
byłam 🙂, zdjęcia się dodają właśnie. jak tylko skończą wrzucę linka do galerii. niestety mam tylko do połowy 100 i to nie wszystko, bo byłam jako luzak, a zdjęcia w 90% robił mój facet, kóry... hmm nie ogarniał co powinien fotografować i wypstrykał miejsce na karcie na jakieś śmieciofotki  🙄

edit: https://picasaweb.google.com/114002156355575865633/ZawodyLkj?authuser=0&authkey=Gv1sRgCPDS3KKF2_2mZw&feat=directlink
.
No faktycznie organizacja trochę siadła :-/
Mogli to nagłośnienie wcześniej podłączyć.

Ja mam zdjęcia z 60 i trochę z 70 :-)
Wysyłajcie na pw swój mail i jakieś charakterystyczne cechy pary (maść konia, kolor czapraka, itp.) jeśli będę miała zdjęcia to powysyłam :-D
Azzawa! Czemu nie mówiłaś, że będziesz w LKJ? Przyjechałabym  🤬

A kto się wybiera do Kraśnika w ten weekend? 🙂
bo do ostatniej chwili nie wiedziałam czy będę, ale bardzo prawdopodobne, że będę u ws za tydzień 🙂
Cieszę się! Ale za tydzień zawody są w Kraśniku, a nie w Famaguście 😉
Poszukuję fotek HORSA, jechałam 80 i 90  👀.
Czy w weekend 14-15 lipca są w okolicy jakieś zawody? 😉
Od razu usprawiedliwię organizatorów - zamówiona przez LKJ firma nagłaśniająca (i doprowadzająca prąd) miała wypadek. Dlatego wszystko się opóźniło. I tak zaczęłoby się później, ale z p. Niewiadomskim i p. Woźniewską poprosiliśmy w imieniu wszystkich, żeby rozegrać 60cm bez nagłośenienia ze względu na upał. Myślę, że nie był to najgorszy z moich pomysłów - bo wszyscy byli już rozprężeni i takie krążenie w słońcu nie mialo sensu.
Nagłośnienie które przyjechało w zastępstwie i tak zostało podłączone w tempie błyskawicznym.
Trochę dziwię się, że nie wytłumaczono uczestnikom przyczyny opóźnienia (bo rozumiem, że nie wytłumaczono po zakończeniu 60cm).
ratatuj   Moje rude szczęście
01 lipca 2012 14:25
ratatuj, czyli dobrze zgadłam że ty to ty, zdjęcia jakieś mam, jak obrobię to wyślę 🙂
A organizacja jak zwykle po lubelsku, nie ma jak początek o 11...


Hii, miło że poznałaś że ja to ja  🤣
Co do organizacji to nie było najgorzej, przynajmniej sprawnie szły te niższe konkursy  😉
jesli ktoś miałby zdjecia konia V-Power Z ( taki skarogniady bydlak w zółtym czapraku w 70stce) to prosze wyslac na meila : bulba16@tlen.pl
z gory dziekuje 😉
Powstała już jakaś galeria z LKJ-u? Bo widziałam, że dużo fotografów było  😀
Czy mógłby mi ktoś powiedzieć coś więcej na temat stajni z ulicy Ku słońcu?

Proszę o PW.
Propo, nowa miejscówka Kraśnickich zawodów & poglądowa mapka dojazdowa  :





Stajnia FaMaGusta
PROPOZYCJE
Zawodów Regionalnych w Skokach
Kraśnik dnia 8 lipca 2012 r.

1. Organizator : WKJ Lublin SJ Baskil

2. Miejsce zawodów : Plac trawiasty – SŁONECZNA POLANA – KRAŚNIK DZIELNICA FABRYCZNA
Rozprężalnia – plac trawiasty
3. Termin zawodów : dnia 08.0.07. 2012 r.

4. Termin zgłoszeń : dnia 06. 07.2012 r.

- telefon: 606 736 761 606 736 774
- e-mail: famagusta@op.pl

5. Program zawodów – początek o godz. 9😲0

• Konkurs nr 1 kl. ”LL” (70 cm) – dokładności bez rozgrywki ( konkurs towarzyski )
• Konkurs nr 2 kl. ”LL” (80 cm) – z oceną stylu jeźdźca ( konkurs towarzyski )
• Konkurs nr 3 kl. ”LL” (90 cm) – z oceną stylu jeźdźca
• Konkurs nr 4 kl. ”L” (100 cm) – dokładności z rozgrywką
• Konkurs nr 5 kl. ”P” (110 cm) – zwykły
● Konkurs nr 6 kl. ”N” (120 cm) – dwufazowy
• 6. Komisja Sędziowska w składzie :
Sędzia Główny – Katarzyna Ziemińska - Milanowska
Sędzia + Sekretariat - Przemysław Jankowski
Gospodarz toru – Andrzej Dąbrowski
Lekarz weterynarii - Jacek Kasprzyk
7. Nagrody :
Konkurs 1, 2, 3 – flot’s, nagrody rzeczowe
Konkurs 4 - flot’s, nagrody rzeczowe i finansowe

Konkurs 5 flot’s, nagrody rzeczowe i finansowe

Konkurs 6 – nagrody rzeczowe i finansowe

8. Wpisowe : 60 PLN od konia
Startowe : Konkurs 1, 2, 3 - 10 PLN od startu
Konkurs 4, 5, 6 - 20 PLN od startu

9. Organizator zapewnia stanowiska dla koni – bezpłatnie,

10. Organizator nie odpowiada za ewentualne wypadki i kradzieże zaistniałe w czasie
transportu i podczas trwania zawodów.

12. Organizator informuje, że w przypadku zgłoszenia mniej niż 25 koni ma prawo
odwołać zawody.

13. Dokumentacja zgodnie z przepisami PZJ i LZJ


UWAGA UWAGA!!!!
w TYM ROKU ZMIENIA SIĘ MIEJSCE KRAŚNICKICH ZAWODÓW
ODBĘDĄ SIĘ ONE NA UROKLIWEJ Słonecznej Polanie W DZIELNICY FABRYCZNEJ

Plan dojazdu od strony Lublina:
-ulica Lubelska do świateł; na światłach w prawo w
- ulicę Urzędowską , dalej prosto około 7 km do
- al. Niepodległości, dalej prosto około 2 km do budynku Centrum Kultury i Promocji
- za budynkiem CKiP w prawo
SŁONECZNA POLANA to plac oznaczony w kwadracie B2 na planie miasta pomiędzy CKiP, MOSiR i SP nr 5
http://www.krasnik.pl/mapa/mapa2.php-res=2&ID=b2.htm
O! Jakim to cudem 70cm jest konkursem dokładności? 🙂
Nie wiem czy dobry wątek. Nie bijcie mnie tylko  🙇
Czy tylko mi nie działa strona  sklepu internetowego Baskil ?
została gdzieś przeniesiona ?
Nie wiem czy dobry wątek. Nie bijcie mnie tylko  🙇
Czy tylko mi nie działa strona  sklepu internetowego Baskil ?
została gdzieś przeniesiona ?



jeżeli o ten Ci chodzi to baskil.eu  w Mozilli działa.  Moze ciasteczka trzeba przeczyścić?
hejka. Sorry, że nie piszę tego w ogłoszeniach, ale bym tam zginęła, a poza tym to głównie do ludzi z lubelszczyzny lub mazowsza...

Wybieram się na konsultacje (27-28) z Brigitt van (dalej nie pamiętam) do Centuriona.

Nie wiem jednak na 100% czy będę mogla pojechać (odwołać mogę najpóźniej 2 tyg przed nie ponosząc kosztów). Niestety mój koń uległ wczoraj drobnemu wypadkowi (w skrócie ma potłuczone mięśnie i kuleje).

Mamy ogarniety transport (z drugim koniem z Puław), nocleg do uzgodnienia.

Stąd pytanie czy gdyby moj koń nie wydobrzał znalazł by się ktoś na moje miejsce( na razie pytam teoretycznie, czy ktoś chciałby być "rezerwowym"😉. Wszelkie info, również o kosztach na PW 🙂
jeżeli o ten Ci chodzi to baskil.eu  w Mozilli działa.  Moze ciasteczka trzeba przeczyścić?
chodziło mi o stronę sklepu internetowego 🙂
kiedyś wchodziło się na to klikając po lewej stronie sklep internetowy  😉
Z tego co wiem, to strona sklepu jest w remoncie🙂
Ufff, powiem Wam, ze mimo wszystko jestem zadowolona z wczorajszych zawodow. Bylo nas jeszcze mniej niz ostatnio, ale dalismy rade! Tylko trzeba bylo duzo biegac 😁
Mam nadzieje, ze tez jestescie zadowoleni i zagoscice u nas na kolejnych zawodach skokowych, a moze i nie tylko skokowych...  👀  😅
Jasnowata bardzo fajne zawody  😀
Powstała jakaś galeria, ktoś robił zdjęcia?  :kwiatek:
Kortina, kilka zdjec jest juz na stronie krasnika oraz na fejsbuku famagusty. Ogolnie fotografow bylo duzo, wiec za chwile powstanie galeria. Najlepiej wypatrywac ma fejsie 😉
Witam. strona baskil.eu jest w generalnym remoncie. Mam nadzieje że już w przyszłym tygodniu zostanie uruchomiona. A wtedy czekamy na komentarze. Tym razem bedzie bardzo profesjonalna i mamy nadzieje czesto odwiedzana. Jak tylko ruszy poinformujemy forumowiczów. Pozdrawiamy😉
A pamieta ktos pierwsza trojke w 70tce? Nie moge sobie przypomniec, a wazna sprawa 😉
Trochę spóźniona, ale miałam kłopoty z dostępem do normalnego komputera  😫
Galeria- zawody LKJ - konkursy 60 i 70 cm
https://picasaweb.google.com/113776439994230809185/ZawodyLKJ30Czerwca2012?authkey=Gv1sRgCPmr_7Lzt4KNZQ

Jak ktoś siebie odnajdzie to śmiało kopiować  🙂
Jasnowata w 70 było tylko 1 miejsce, bo inni nie zmieścili się w normie czasu, a to był konkurs dokładności  😉 Niestety nie mam pojęcia kto to był..
"KONKURS LL - 70 cm:
I - Beata Iglicka - Druzilla L - niezrzeszona"

na fb w wydarzeniu ZAWODY REGIONALNE W SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY (https://www.facebook.com/events/344962945573785/) są umieszczone wyniki.
Juz wiem, wiem. Niezla jestem, w budce siedzialam, nagrody rozdzielalam, a nie pamietam takich rzeczy, haha 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się