DIY, czyli sprzęt wykonywany samodzielnie

Moge wyskoczyc z przecudowna maska od ivett ?? Moge ??



Kameleonik   Bo życie jest piękne...
03 lipca 2012 22:06
To ja bym sie chciała pochwalic moim nowym wyrobem 🙂 Oto moje ostatnie nauszniki(zdj. nie oddaje koloru w rzeczywistości wełna jest koloru dużo bardziej zbliżonego do materiału na uszy).
xxKooniexx   Wprowadzam do doliny łez, teorie sensu życia.
03 lipca 2012 22:28
Klami , maska cudo, koń cudo!  😜 💘
Ja stworzyłam takie coś - nauszniki , a że nie mam doświadczenia w użyciu takich gadżetów proszę o opinie, czy moje rozwiązania by je odpowiednio przytwierdzić do ogłowia są trafne, niestety nie mam na razie szansy by je przymierzyć na koniu , tak mi się wydaje że te punkty mogłyby najlepiej się sprawdzić . Nauszniki podszyte są podszewką , by je ładnie wykończyć na lewej stronie i by po paru praniach trzymały fason .
Uszy są wyprofilowane tak by przypominały naturalne koński i te końskie mogły swobodnie w środku się układać , bo jak widzę te zwinięte w rulonik stożkowy to myślę ze nie jest to wygoda dla konia , ale to tylko moje odczucie, nie jest poparte doświadczeniem , ale obserwacją tego co widzę na fotkach
Widek07 - nauszniki rewelacja 🙇
Widek super są!
nie wiem tylko czy wentylacja na uszach nie za mała ale wykonanie boskie!
xxKooniexx   Wprowadzam do doliny łez, teorie sensu życia.
04 lipca 2012 23:10
Widek, są genialne!
Tak , to fajnie ze się podobają  😅

Bardzo się podobają. Twoje wyroby trafiają w mój gust. I jak zwykle są dopracowane w szczegółach.  😍
Widek07- jeszcze nie widzialam takich fajnych nauszników-- SUPERRR!!!!!
risotto   Życie końmi prowadzone
05 lipca 2012 07:47
Widek07 jak nie lubię nauszników w ogóle, to Twoje są REWELACYJNE !!!

Czekam na zdjęcia na modelu ;]
deborah   koń by się uśmiał...
05 lipca 2012 08:21
moim zdaniem są koszmarne. wyglądają jak kask dla motocyklisty 😉 czekam na zdjęcia na koniu może całkowicie odmieni moje zdanie.
Nie zmienia to faktu że wykonanie 1 klasa!
Ja zaliczyłam kilka masek przeciwowadziwych, ale tylko u ivett spotkalam się z możliwością wyciągnięcia grzywki. Fajny pomysł. Przyznam, że w pierwszej chwili nie wiedziałam, czemu ma służyć ten otwór.   
Foty na koniu postaram się zrobić jak uda się do niego dostać,sama jestem ciekawa czy spasują się z ogłowiem, jak będzie Ok. przedstawię formy jakie opracowałam by je wykonać samodzielnie i kilka wersji ozdobnego przodu , a można go modyfikować dowolnie, tak jak pasuje nam najlepiej .
Z braku końskiej głowy, przymiarki dostąpił mój pies Owczarek Niemiecki  😉, wyglądał bardzo fajnie i nawet nie starał się ich pozbyć, myślę ze jest wszystko dobrze . 
Kolejny Filcuś dla Tunridy 🙂

sasqach piękne są ja to juz nie moge sie takiego łaciatego doczekac😀😀😀 Koniecznie wrzuc tu zdjęcia 😀
Widek07 wstaw fote owczarka w nausznikach -- może bedzie nowa moda 😉
Nigna   Warto mieć marzenia...
06 lipca 2012 09:22
Jej ale wy macie talent wszystkie ; o Ja się nawet nie próbuje brać za takie rzeczy : D Nie potrafiłam sklecić kantara sznurkowego według dokładnych punktów : D
Za to zrobiłam "bramę" do przechodzenia dla konia : D Taką ze zwisającą bibułą , koń miał w nią wejść : D To był mój największy i jedyny sukces DIY : D
Sio   nowe wcielenie marchewki
06 lipca 2012 09:47
Widek07  proszęęęę, wstaw zdjęcia psa  💘
ja wrzucałam na psa maskę przeciwmuchową w rozm na szetlanda 🙂 rozmiar się prawie zgadzał 🙂
A to mój syn w masce w rozmiarze full 🙂
Jezu Chryste- to maska dla słonia chyba, skoro prawie cały Twój syn w nią wlazł.  😀
A mi się podobają nauszniki dla motocyklisty, bo ja np nie lubię jak jest skromnie, elegancko i minimalistycznie.
A konik dotarł i zastanawiam się gdzie ma mieszkać. Przy kluczach mi go szkoda, bo chyba zbyt szybko by umarł....
to zwykły full 🙂
młody ma tylko 3 lata🙂
Wygląda na duuużo więcej.  😀 Ucałuj go od ciotki.
ucałowany  😀
Tunrida powiem Ci ze już troche robie koniki i wieksosć mieszka przy kluczach lub pod lusterkiem w aucie i jeszcze nikt nie zgłaszał by umarły 🙂
Widek - mi się nie podobają, nie wiem jak to było ale wyglądają jak przerobione z jakiejś czapki czy koszulki.
Ale czekam na zdjęcia na modelach 😀
ivett, super model. Moze wszystko powinnaś na nim prezentować?  😀
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
06 lipca 2012 18:03
Maska dla Czekowskiego od Ivett jest nba prawdę bardzo fajnie wykonana! Mam konia który jest baardzo delikatny, obciera się od od wszystkiego. Ivett-owa maska zdała egzamin!





i baardzo wytrzymałe zapięcie!



Nie wiem czy to odpowiedni wątek.

Robiłyście ten sprej? Jakich dodatków użyłyście? Jest to skuteczne? Macie do tego jakieś uwagi ?

mam zamiar go zrobić
siwa: ja dałam ocet jabłkowy, czarną herbatę, wodę, olejek waniliowy, czosnek i goździki, działa przez pierwsze 10 minut...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się