pielęgnacja i stylizacja włosów, fryzury

ekuss   Töltem przez życie
05 lipca 2012 22:24
Co byście poleciły dla mnie? (Wiem-foto głupie,ale nie mam aktualniejszego od przodu), grzywka, pazurki? Dodam,że teraz zmieniłam styl na glam rock- szukałam coś fajnego,ale same rockowe fryzury (te fajne) są na krótkich włosach :/

Ekuus: Z pomysłów mojej dobrej koleżanki, która się tak ubiera (chyba, bo ja się nie znam na tym) to pamiętam irokeza na środku i pomarańczowe pasemka (nie na raz, tylko 2 osobne fryzury).
Pierdzielnęłam sobie wczoraj pomarańczo-miedź i pieczarkę z grzywką na bok. Olaboga, jestem podgolona  😜 Na starość mi odbija chyba  🤔wirek:
Natomiast układanie - bajka. Nic nie trzeba robić. Prostownico, baj baj  🙂
miss_misery, żebyś Ty wiedziała jak mnie kusi na krótką fryzurę z grzywką na bok... ale nieee, dzielnie się trzymam!

tylko kombinuję jak podciąć, żeby włosy nie wyglądały nijako, a nie straciły na długości. 👀
Sankaritarina, ja zawsze robię sobie "wind of changes" na głowie jak zmieniam fryzjera. W sumie od dawna mam krótkie włosy i to co mam teraz wcale nie jest najkrótsze w historii moich fryzur. Natomiast tak odważnego koloru to jeszcze nie miałam. Boski jest, zwłaszcza, że niejednolity, od spodu na odroście zrobił mi się oczojebny pomarańcz, od góry mam nieco ciemniejszą miedź. Mogę jechać na Openera i nie wyróżniac się z tłumu hipsterek 😉
Trzeba się odważyć i tyle. Włosy odrastają (co prawda trochę długo  😀 )
Spoko, spoko, ja tam na odwagę nie narzekam -> jakieś 2 lata temu włosy za łopatki ścięłam na długość ledwo za ucho i jeszcze z grzywką 😁 ale lepiej się czuję w długich i bez grzywki, więc nic z tym nie robię, choć kusi.

Pokaż no jakieś zdjęcie koloru 😀
A proszę, cięcie i kolor:

Aczkolwiek nie jest oddany idealnie, jest bardziej marchewkowy 😉
Czy dla osoby z pociągłą twarzą pasowałaby ta fryzura ? 😉
myszowiec, bardzo niewykluczone, że by pasowała. Z tym, że to jest fryzura "o czaszce" mniej "o twarzy". Przekażę ci, co mawiał mój ojciec: "wybieraj to tylko, co Naprawdę cię zdobi" 🙂
Myszowiec, jeslimktos ma bardzo grube, sztywne, gęste włosy, to TAK...
Jeśli ma siano, sieczkę, to nie da rady... nie ułoży sie...
Averis   Czarny charakter
07 lipca 2012 19:01
A ja znów jestem rudobrązowa!
Dzięki Florcik i sposobowi z tej strony http://anwena.blogspot.co.uk/2012/07/czytelnicy-maja-gos-dominika.html
(ja trzymałam 15 minut i żegnaj kolorze black!)  💃
Kastorkowa   Szałas na hałas
08 lipca 2012 14:53
Averis bardzo ładnie Ci było w czerni.

Chiałam zmienić kolor na wakacje (szamponetk) i teraz tylko nie wiem jaki by mi pasował. Zastanawiałam się nad mahoniową tylko nie wiem co by mi wyszło na moich kłakach. Więc przyszłam tu po porade
Przepraszam za kamerkowe zdjęcie ,ale innego nie posiadam.
Averis   Czarny charakter
08 lipca 2012 15:11
Kastorkowa, dziękuję, ale to nie byłam ja (tzn. nie czułam się ze sobą dobrze). Po tym jak się opaliłam czułam się jak solarium baby.
Kastorkowa   Szałas na hałas
08 lipca 2012 15:20
Nie no oczywiście, że najlepiej jest jak sie dobrze czujemy z tym co mamy na głowie,bo to ma sie nam podobać i nam odpowiadać a niekoniecznie innym. 🙂
Czy po rozjaśnieniu włosów (przed nałożeniem tonera) mogę je jakoś naolejować? Czy toner nie będzie się trzymał? Chcę poprawić ombre i zrobić tonerem na niebiesko, ale nie chcę mieć znowu siana na głowie...
A że tak zapytam, może mi któraś polecić jakąś dobrą odżywkę do włosów?
Zniszczyłam moje prostownicą i wyglądają jak kupka siana  😵
bandofhorses, polecam wątek niżej -> włosomaniaczki.
yga   srają muszki, będzie wiosna.
12 lipca 2012 10:49
Dziewczyny, proszę ładnie o pomoc  🙇 Nie mam pojęcia, co zrobić z łbem, a moje czarne nijakie kudły zaczynają mi sie już nudzić..
Od zawsze mam grzywkę, nie mogę się przełamać (bo mam kompleks wysokiego czoła- choć wg  niektórych wcale nie jest aż tak wysokie) do przedziałku na środku- chociaż strasznie mi się podoba, czy podpiętej grzywki. Także chciałabym zmienić kolor..
I tu prośba do Was, mogłybyście mi podradzić babeczki co nieco?











chciałabym mieć coś w stylu:



Poza tym zauważyłam, że bez grzywki moja pyzata buzia wygląda nieco chudziej.. aj sama nie wiem
Averis   Czarny charakter
12 lipca 2012 10:51
yga, czy aby na pewno wiesz co oznacza pyzata? 😉
Scottie   Cicha obserwatorka
12 lipca 2012 11:28
yga, czego byś nie zrobiła- to i tak wrócisz do czerni i grzywki- bo w takiej fryzurze Ci najładniej 😀
yga   srają muszki, będzie wiosna.
12 lipca 2012 12:34
Scottie, no nie gadaaj, ciągle żyję myślą iż istnieje specjalnie dla mnie stworzona fryzura, w której bym wyglądała naprawdę fajnie. Szukam, Szukam i nie wiem już w co brnąć  😤
Chyba w czarnych jak dotąd mi najlepiej, ale nie zaszkodzi popróbować radykalnych zmian byle bez ostrego cięcia, zawsze jak coś można wrócić do strych kłaków, w moim przypadku oklepanych czarnych nijakich..
yga, podeślij mi na maila kilka fot głowy ze związanymi włosami (tak żeby cała twarz była odkryta), to w wolnej chwili (najpóźniej w niedzielę) w photoshopie zrobię wizualizację i sama ocenisz 😉
yga   srają muszki, będzie wiosna.
12 lipca 2012 13:09
PW  :kwiatek:
yga - pyzata to jestem ja  😉

Wyrównałam długość, podcięłam grzywkę, zafarbowałam i zapuuuszczam  😎


było tak - a jak mi włosy zaczynają falować to znaczy, że czas na fryzjera  😉
tulipan, o kurcze, to chyba Twoja najlepsza fryzura 😉 - przynajmniej z tych, w których CIę widziałam...

Ja potrzebuję wyszukać jakąś fajną farbę w kolorze takiego dość chłodnego blondu, ale średniego. Nawet trochę ciemniejszy niż tulipan na pierwszym zdjęciu.
epk - pierwszy raz od długiego czasu mam FRYZURĘ właśnie, a nie powiewające lub wiecznie związane długie kłaki  😁 Dziękuję  :kwiatek:
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
18 lipca 2012 20:07
Tulipan - ślicznie, cudownie, pięknie!  😍 Aż sama mam ochotę ściąć włosy!  🤬
Ponia   Szefowa forever.
18 lipca 2012 20:37
tulipan, ślicznie tak wyglądasz!
martva, tez o tym myślę! :P ale narazie muszę to odłożyć,ze względu na wyjazd.
dziękuję dziewczyny, bardzo mi miło  😡 :kwiatek: Może jednak zostanę przy krótkich włosach  😁
Ponia   Szefowa forever.
25 lipca 2012 19:42
Zainspirowana troszeczkę krótką fryzurą tulipan, zawędrowałam dziś do fryzjera.
Włosy miałam długie - było mi już trochę cieżko, a że wypadały też w dużych ilościach postanowiłam dać im trochę odpocząć 😉

są nie ułożone i świeżo po myciu - ale wkońcu suszę 10 min a nie 25! :P

Takich krótkich nie miałam no z 6/7 lat jak nie dłużej 😉

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się