NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
03 lipca 2012 17:37
Polecony priorytet ma czas 3 dni.
Polecony ekonomiczny 5 dni.
szukam_szczescia,  na kłamstwa o wcześniejszej wysyłce, która podobno została wykonana też nie mamy wpływu?
tak, tutaj byłam nie do końca szczera. bo paczka miała tego dnia 'być' wysłana. ale tego samego dnia dostałam telefon ze szpitala i przyznam się, żę wysyłka spadła na ostatnie miejsce... za co raz jeszcze Wezyrową przepraszam.
Wezyrowe   Mon cheval cheval!
03 lipca 2012 22:35
SZUKAM_SZCZESCIA dostałam jasne PW o takowej treści:

"I jak paczka? Bo moja moskitiera poszła listem zwyklym "

Jasno napisałaś ,że wysłałaś paczkę , ponadto sama mi stwierdziłaś ,że to ja znalazłam się w nieuczciwych i to ty oczekujesz nr przesyłki w takim razie dlaczego ja go nie dostałam ? mam takie samo prawo do tego jak Ty ale ja się na nr przesyłki nie doczekałam , więc coś tutaj jest nie halo.
Jaką ja mam mieć pewność ,że paczka została wysłana ? do tej pory nie otrzymałam żadnego potwierdzenia wysłania ..
Jeśli idzie zwykłym listem to mogą być nawet 2 tygodnie.
Ja zwykle dostawałam takie przesyłki w przeciągu 1,5-2 tyg. właśnie.
nie wiem ,może i to zbieg okoliczności ale zwykłe listy dostaję na drugi lub trzeci dzień od wysyłki za to polecony szedł z pruszcza gdańskiego do warszawy 2 tygodnie ! z paszportem konia i myślalam już że zaginął po drodze  🤔
Tego samego dnia co paszport wysyłałam jeszcze zwykłą paczkę z obrazem i na drugi dzień obraz był w katowicach -list i paczka wysłane przed 9 rano a obraz był o 17 na miejscu dnia nastepnego a paszport po przeszło 2 tygodniach.
Jednego czego nie lubię to po tym jak puszczam przelew jak nie dostaje wieści czy dotarło i czy ktoś wysyła paczkę -moze po tym oszukaniu już mam jakieś mysli i podejżenia ale na szczęscie rzadko to sie trafia 😉
Nigna   Warto mieć marzenia...
04 lipca 2012 10:33
A ja niestety muszę wpisać tu użytkowniczkę Hadziongowa
Nie jest to oszustwo finansowe a słowne. Jak dla mnie nie musi lądować na liście bo to drobne przewinienie ale zawsze jest ; )
Bardzo nie lubię takich sytuacji ale jeśli ktoś mi pisze że pieniądze wysłał i że wyśle mi zaraz potwierdzenie czego NIE robi , a pieniędzy nie ma nadal mimo że zostały "wysłane" w piątek wieczorem ( miały być wysłane dużo wcześniej ale mniejsza) to dla mnie jest nieuczciwe. Wystarczy napisać że jednak muszę zrezygnować.
Oczywiście przedmiot wystawiłam ponownie ale chce ostrzec przed braniem słów "wysłałam" przez tą użytkowniczkę dosłownie. Nie byłabym tak cięta ale kiedyś, jak zaczynałam sprzedaż w ten sposób dziewczyna mnie oszukała. W każdym razie życzę następnym razem bardziej przemyślanych zakupów ; )
Wezyrowe   Mon cheval cheval!
04 lipca 2012 11:22
Moskitiera doszła ale jestem załamana miałam dostać rzecz Używaną prawie nową wymieniamy o co ze zdjęć o to ogłoszenie jeszcze  istniejące:
http://ogloszenia.re-volta.pl/sprzet/szczegoly/8917?q=szukam_szczescia&kategoria=&stan=&lokalizacja=&sortuj=0&widok=0&strona=

A dostałam brudną , śmierdząca z porozciąganymi gumkami moskitierę..
Jak robie wymianę wszystkie moje rzeczy są czyste na prawdę nie polecam tej użytkowniczki i jakich kolwiek wymian  z nią.
beraiter
tak, to siss, te pusliska tez na rv wystawiala. Nie warto z nia handlowac.  😉
Nie wiedziałam gdzie napisać, więc piszę tutaj 😉
Czy ktoś kupował od użytkowniczki monia? http://re-volta.pl/forum/index.php?action=profile;u=14580
Chcę kupić od niej popręg i nie wiem na co się nastawiać bo wyszukiwarka mi tej Moni nie wypluła ani w uczciwych ani w nieuczciwych 😉
monia jest "starym" i znanym uzytkownikiem. nie sadze, zebys miala z nia klopoty.
katija dziękuję za odpowiedź
Donoszę, że  szanowna Monika Bednarz zwróciła mi prawie całą kwotę za ochraniacze. To co 'zapomniała' dodać, będzie musiała dać listonoszowi, bo paczkę wyślę za pobraniem na brakującą kwotę.
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
07 lipca 2012 11:05
😅 😅 😅
bardzo dobrze
😅 😅 😅
wezyrowa, zdjecia zostaly zrobione i moskitiera czekala w stajni i nikt jej nie uzywal. wyglada tak samo jak na zdjeciach. a, fakt nie pralam jej, bo nie mialam czasu.
Fu. Jak można wysyłać nie wyprane rzeczy?
no nie nie ma sie czym chwalic że nie wyprałas, mi by było az głupio wysłać cos brudnego
Nigna   Warto mieć marzenia...
08 lipca 2012 13:52
kare_szczescie: można 😀  ludziom sie czasami nie chce , też kilka razy dostałam coś niewypranego , z tym że było zaznaczone w ogłoszeniu że jest nie wyprane albo zawsze dana osoba się mnie pytała czy to nie problem jeśli by tego nie wyprała bo np nie zdąży wyschnąć ; )
Ale gdybym kupiła moskitiere która miała być w dobrym stanie a dostałabym spoconą i brudną chyba bym sie wkurzyła ; D
Ja po prostu tego  nie rozumie. Dla mnie to brak szacunku dla kupującego i flejowatość. Jeszcze moskitiere? Serio? Toż to można w 3 minutki wyprać pod zlewem, a schnąć będzie z 2 godzinki.
Dziewczyny, byście musiały zobaczyć szczotki, które do mnie przyszły od sławnej w tym wątku użytkowniczki. Byście nie uwierzyły jaki syf można w paczce wysłać 😀 Kupa piachu się posypała jak otworzyłam plus całe zakłaczone szczotki 🤣 ... Do tego oczywiście droższa przesyłka niż się umawiałyśmy ale nie ma się co dziwić przy takiej ilości syfu  👍
emptyline   Big Milk Straciatella
08 lipca 2012 22:47
Oj kochane, przypomnieć Wam mój wytok w bardzo dobrym stanie z lekko przyrdzewiałymi sprzączkami?  🤣
emptyline a coś się wyjaśniło w tej sprawie?
Przepraszam za post pod postem, ale chciałam żeby temat podskoczył do góry, bo chyba teraz ja się wkopałam.  🤔

[quote author=zielona_stajnia link=topic=5367.msg1439616#msg1439616 date=1340474397]
Uwaga - panna Bednarz na Allegro:
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=25785008

Maria Magdziak  marysia12053@wp.pl na takie dane ma założone konto
facebook'a nawet ma : https://www.facebook.com/maria.magdziak.3 😉
[/quote]

Wylicytowałam dzisiaj od tej osoby derkę na allegro. Na maila przyszły mi dane sprzedającego Maria Bednarz, Biłgoraj,mail: marysia12053@wp.pl
I tak mi się skojarzyło, że to nazwisko pojawiało się w tym wątku wielokrotnie.
Jeszcze nie zapłaciłam i chyba tego nie zrobię. Wolę dostać negatywa niż stracić kasę i użerać się z nią później.
panna/i Bednarz  na allegro też zaczyna przekręty robić , w zeszłą niedzielę wygrała moją aukcję i od tego czasu ani słowa 🤔 pisałam , dzwoniłam i nic. Będzie negatyw tyle
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
09 lipca 2012 23:19
Sprzedaje też ochraniacze eskadrona na 4nogi neoprenowe (para białych i para czarnych) za 120zł więc radzę uważać 🙂
Nigna   Warto mieć marzenia...
10 lipca 2012 09:35
lockmittel: Miałam je kupić jeszcze jak na re-volcie wystawiała : D Ale oświeciła mnie że te 120 to cena za pare nie za komplet więc na szczęście zrezygnowałam.
asds   Life goes on...
10 lipca 2012 10:12
lockmittel: Miałam je kupić jeszcze jak na re-volcie wystawiała : D Ale oświeciła mnie że te 120 to cena za pare nie za komplet więc na szczęście zrezygnowałam.


to powinna łaskawie w ogłoszeniu dopisac ze to cena za parę. Bo czytam i czytam i tam nic na ten temat nie pisze....
Nigna   Warto mieć marzenia...
10 lipca 2012 10:42
asds: pomyłka wtedy wystawiła za 200 zł komplet razem z kaloszkami. Wiadomość od niej :
[quote author=monika12053 link=action=profile;u=19585 date=1339796319]
tam jest pomyłka bo chce 200 ,ale za dwa ochraniacze🙂 Za komplet z kaloszami chce 480🙂
Ewentualnie moge ci spuścić czarne na 130  Nowe kosztują ponad 600zł a są w stanie bardzo dobrym🙂
[/quote]
A w ogłoszeniu wyraźnie było napisane że za komplet 😀  jakby ktoś sie nie spytał tak jak ja czy cena jest za wszystkie  rzeczy pewnie by wysłała tylko przody : D
A jak wysłała dane do przelewu to oczywiście same imie i nazwisko + nr konta ; ] Najwidoczniej nie chce żeby ktoś jej adres znał : ) Tylko zobaczyłam jej nazwisko , podziękowałam ; )
Dopisuję kolorwiatru. Po raz kolejny zwleka (mam nadzieję, że tylko zwleka a nie robi nas w jajo) z wpłatą raty w zabawie "prezenty re-voltowiczów". Jest 10 dni po terminie, wszyscy wpłacili, a od niej ni widu ni słychu - bardzo niepoważne zachowanie.
Chciałam dopisać pestka2012. Wstawiła ochraniacze na aukcję dnia 10/07/2012 pisząc iż licytacja zaczynająca się od 40zł trwa do dnia następnego, wieczorem (link do oferty http://ogloszenia.re-volta.pl/sprzet/szczegoly/14927 ew. mam print screena). Napisałam wiadomość z konkretnym pytaniem, o której dokładnie kończy się aukcja, odpowiedź dostałam, że o 22:30. Do tejże godziny moja oferta (100zł) była najwyższa. Revoltowiczka podała mi na privie dane bankowe i miałam zrobić przelew tak by doszedł do poniedziałku. Dzisiaj dostałam wiadomość, że ktoś wrzucił nową ofertę czyli 120zł i licytacja jest do poniedziałku, a jesli przelałam pieniądze to ona mi je odda  🤔  Uważam, że jest to skrajnie nieuczciwe skoro samemu ustala się datę zakończenia aukcji a następnie wedle własnych potrzeb zmienia ją na inną ignorując kupującego, który rzecz wylicytował  😵

edit. literówka  😡
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się