Weterynarze- opinie o wetach, do kogo w potrzebie

Desire ja bym poleciła Blankę Wysocką - z tego co wiem ona podróżuje po Polsce do większych grup, ale umówmy się że 4 konie i to w jednym miejscu to już jest coś.
Moim zdaniem bada dokładnie, jest delikatna dla konia, bardzo rzeczowa i poświęca mu wiele czasu. W porównaniu do wcześniejszego badania przez pewnego weta mojego konia przez 5 minut to jej 40 minut oglądania, robienia zdjęć i analizowania robi wrażenie. Ceny normalne, dostajesz zdjęcia na maila i mnóstwo informacji i wyjaśnień.
Namiary można znaleźć w spisie.
Tusia   zośkowo - monologowo mi :)
04 lipca 2012 08:41
Możesz tez spróbować zadzwonić do Agaty Porzuczek z Krakowa: 693415164
Znajoma robiła endoskopie i była bardzo zadowolona.
Desire ja bym poleciła Blankę Wysocką - z tego co wiem ona podróżuje po Polsce do większych grup, ale umówmy się że 4 konie i to w jednym miejscu to już jest coś.
Moim zdaniem bada dokładnie, jest delikatna dla konia, bardzo rzeczowa i poświęca mu wiele czasu. W porównaniu do wcześniejszego badania przez pewnego weta mojego konia przez 5 minut to jej 40 minut oglądania, robienia zdjęć i analizowania robi wrażenie. Ceny normalne, dostajesz zdjęcia na maila i mnóstwo informacji i wyjaśnień.
Namiary można znaleźć w spisie.

do mojego przyjechała jako jedynego (na śląsk).
PILNIE potrzebuję kontakt do weterynarza z endoskopem, który ZNA się na tym co robi, potrafi poprawnie odczytać co widzi  no i który by przyjechał w podkarpackie (bieszczady dokładnie) -  mogę nawet dokonać przedpłaty jeśli któryś się zgodzi przyjechać i przebadać konie fryzyjskie (4) i ewentualnie jednego wałaszka sp.  Z swojej strony mam do zaoferowania wynagrodzenie, jakie sobie zażyczy weterynarz.

Mogę ppolecić zarówno Blankę Wysocką jak i Agę Bestry. Obie mają dobre podejście do koni i tłumaczą dokładnie.
desire   Druhu nieoceniony...
05 lipca 2012 21:08
a korzystał ktoś może z usług p. Moniki Szubart ?? 
karolciaequilano   marzenia się spełniają
07 lipca 2012 13:17
Dziewczyny kogo polecicie z Wielkopolski- dojeżdżającego w okolice Kalisza, do badania konia przed kupnem? Mam na oku dość dużą dwulatkę i wolę zrobić jej komplet dobrych/ pewnych badań w dość rozsądnej cenie🙂
Karolciaequilano polecam Michała Podgórnego ze Słupcy- namiary masz w spisie  😉
karolciaequilano   marzenia się spełniają
07 lipca 2012 20:23
baffinka - dzięki 🙂
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
07 lipca 2012 21:47
a korzystał ktoś może z usług p. Moniki Szubart ??  

Tak ja i jestem bardzo zadowolona, mogę ją polecić z czystym sumieniem w 100%
ze śląska polecam Izabele Głazowską z Mysłowic
Czy ktoś posiada jakikolwiek kontakt z Andrzejem Golachowskim? Potrzebuje aktualnego, działającego maila 😉
)
zulu   późne rokokoko
08 lipca 2012 11:50
Posiada 🙂 Poszło na pw.
Desire korzystałam z jej usług i bardzo ją sobie chwalę. Dokładnie ogląda konia, nigdzie się nie śpieszy. Bardzo cierpliwa, zdjęcie mojemu koniowi próbowałyśmy zrobić godzinę, na spokojnie i w końcu się udało. Dokładnie tłumaczy i cenowo też jest bardzo przystępna. Zdjęcia daje od razu na płytce. Nie ma problemu z kontaktowaniem się z nią a nawet pomogła nam w kontakcie z innym weterynarzem, gdzie koń pojechał na operacje. Jestem jak najbardziej zadowolona z jej usług.
A kogo polecacie w zastępstwo za dr Golachowskiego?

Bardzo nam pasował, mi, mojemu koniowi i mojej kieszeni  🙂
Czy ktoś miał do czynienia z Dorotą Zauszkiewicz ?
Pestka, ja zawsze będę z moimi dwoma czworonogami za dr R. Henklewskim 🙂
Dr Blanka Wysocka, przyjechała z endoskopem tylko do jednego konia, aż pod Kalisz 🙂
kjpasja, ja. I cała stajnia. To bardzo uważny wet.
A co sądzicie o A.Bestry i K.Żukiewicz jeśli chodzi o problemy z kręgosłupem konkretnie mam na myśli mezoterapie, i jak te obie panie mają się do siebie cenowo ?
desire   Druhu nieoceniony...
23 lipca 2012 20:19
bardzo dziękuję za wszystkie opinie  :kwiatek:
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
23 lipca 2012 20:22
Ruffian, ja Kasię z całego serca polecam, ma 1 minus obecnie - rzadko bywa w kraju.
Ruffian popytaj m.in Nirvane o Bestry
my polecamy, moi znajomi takze🙂
Potrzebuję przeprowadzić badania przed kupnem konia w okolicach Łodzi.
Najlepiej z cyfrowym rtg i usg. Czy możecie polecić kogoś kompetentnego??  🙂 :kwiatek:
Poszukuję dobrego lekarza weterynarii z woj. wielkopolskiego. Fajni gdyby dojeżdżał do pacjenta na miejsce bez względu na odległość. Gdyby jeszcze specjalizował się w problemach ze ścięgnami i stawami byłoby super. Jeśli znacie kogoś naprawdę dobrego może być spoza województwa. Byle był jak najlepszy. BARDZO WAŻNE  :kwiatek:
Czy ktoś się orientuje w sprawie gastroskopii?
Słyszałam, ze można to badanie zrobić na miejscu bez konieczności transportowania konia do kliniki.
Ktoś wie ile to orientacyjnie kosztuje? i Który weterynarz wykonuje?

edit: okolice Warszawy
tuch wydaje mi sie, że Agata Kamionka wykonuje gastroskopię, znajdziesz dane kontaktowe w necie  🙂
tuch, gastroskopię w Warszawie i okolicach wykonuje Paweł Dukacz.
Ja mogę jak najbardziej go polecić, moja folblutka była przez niego badana w kwietniu.

Jeżeli masz jakieś pytania, to odpowiem na pw.
Dzięki dziewczyny  :kwiatek:
Który wet we Wrocławiu robi RTG kręgosłupa? (dojazd do konia) (pytanie już nie aktualne)
Możecie polecić jakiegoś weta z USG okolice Chojnic, Dziemian?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się