In memoriam

slojma   I was born with a silver spoon!
06 lipca 2012 00:15
Cobrinha, Met- trzymajcie się dzielnie [*]
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
06 lipca 2012 06:34
Cobrinha, Met-bardzo mi przykro
🙁 Trzymajcie się dziewczyny!
Dava   kiss kiss bang bang
06 lipca 2012 07:48
Bardzo, bardzo mi przykro. Jesteśmy z Tobą  :kwiatek:
Gillian   four letter word
06 lipca 2012 08:07
o nieee 🙁
Miałam nadzieję, że się uda...
[*]

Cobrinha, Met trzymajcie się.
Met   moje spore
06 lipca 2012 15:39
powoli emocje opadają... zostaje pusty smutek

dostałam od C zgodę na wykonanie sekcji - okazało się, że 3/4 żołądka było zajęte przez wrzody. jeden pękł. bezpośrednią przyczyną śmierci Dakoty było wewnętrzne krwawienie
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
06 lipca 2012 16:07
biedne konio  🙁 musialo bardzo cierpieć... i to długo cierpieć skoro stan był taki  🙁

żal bardzo konia 🙁
Bardzo wam współczuję, trzymajcie się dziewczyny.
m.indira   508... kucyków
06 lipca 2012 17:02
biedne konio  🙁 musialo bardzo cierpieć... i to długo cierpieć skoro stan był taki  🙁

żal bardzo konia 🙁

duunia wyjełaś mi te słowa z ust... wrzody to nie dzień-dwa
Tusia   zośkowo - monologowo mi :)
06 lipca 2012 18:32
smutne wieści.... 🙁
Cobrinha bardzo mi przykro 🙁
Met trzymaj się.
Cobrinha, Met trzymajcie się. Szczerze współczuje  🙁
Cobrinha, Met - przykro mi bardzo

a ja właśnie doczytałam, że odszedł ojciec mojej gniadej-
Harwest kwpn
http://www.bazakoni.pl/article,id-292.html
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 lipca 2012 15:23
Ojj jaka szkoda, pamiętam go sprzed 10 lat z Sierakowa. Fajne konisko było. Wtedy jeszcze Łukasz Krajewski był małolatem jak na nim jeździł 🙂
Dziękuję wszystkim za trzymanie kciuków za Daki i słowa otuchy...
Niestety czasem tak bywa, że los chce inaczej i trzeba pożegnać ukochanego zwierzaka... ;(
Żałuję, że mnie przy niej w tych ciężkich chwilach nie było, ale wiem, że miała wspaniałą opiekę.
Kiedyś dzięki niej dostałam ksywkę Pipi, której nie znosiłam... dziś mi tego brakuje.
Spędziłyśmy wspaniałe trzy lata i mimo, że była chorowita, nigdy nie chciałam z niej zrezygnować i jak wielu mówiło pozbyć się problemu.
Wiem, że drugiej takiej nigdzie nie ma... i nie tylko ja ale i Klusio będzie za nią bardzo tęsknił bo były bardzo zżyte.
Mimo, że czuję iż cząstka mnie odeszła razem z nią, wiem że czas leczy rany i kiedyś będzie lepiej - zniknie żal i pozostaną same miłe wspomnienia.
Piękne napisane. Piękne podsumowanie. Trzymaj się.
Dziękuję wszystkim za trzymanie kciuków za Daki i słowa otuchy...
Niestety czasem tak bywa, że los chce inaczej i trzeba pożegnać ukochanego zwierzaka... ;(
Żałuję, że mnie przy niej w tych ciężkich chwilach nie było, ale wiem, że miała wspaniałą opiekę.
Kiedyś dzięki niej dostałam ksywkę Pipi, której nie znosiłam... dziś mi tego brakuje.
Spędziłyśmy wspaniałe trzy lata i mimo, że była chorowita, nigdy nie chciałam z niej zrezygnować i jak wielu mówiło pozbyć się problemu.
Wiem, że drugiej takiej nigdzie nie ma... i nie tylko ja ale i Klusio będzie za nią bardzo tęsknił bo były bardzo zżyte.
Mimo, że czuję iż cząstka mnie odeszła razem z nią, wiem że czas leczy rany i kiedyś będzie lepiej - zniknie żal i pozostaną same miłe wspomnienia.


-Witaj Agnieszko... Bardzo mi przykro z powodu odejścia Dakoty, tym bardziej, że to był przecież młody, fajny koń.  Pamiętam nasze wycieczki do Puszczy. Trzymaj się dzielnie i wracaj z obcych landów.  Pozdrawiam - Janusz 
Cobrinha
Trzymaj się 🙁

Pod koniec czerwca do grona galopujących po wiecznie zielonych pastwiskach dołączył og. Harwest/Indoctro 🙁
Cobrinha, Met trzymajcie się 🙁((
Facella   Dawna re-volto wróć!
09 lipca 2012 12:28
w KP jest wzmianka o Chacco Blue (nie jestem pewna, czy dobrze napisałam) i Jogurcie...
asds   Life goes on...
09 lipca 2012 12:40
Wyrazy współczucia

['][']['][']['][']
Folio hann 🙁      wczoraj, miał 25 lat...
omnia   żeby zobaczyć świat, trzeba przejść przez próg
09 lipca 2012 16:09
miałam nadzieję, że tu nie zawitam jeszcze chociaż rok. niestety, zawitałam dziś 😕. Ambusia biega już po zielonych łakach i oddycha pełną piersią.
gwałtowna reakcja uczuleniowa na użądlenie.
co mogę powiedzieć...  😕 😕
śpieszcie się być z końmi. odchodza nie wiadomo kiedy...
Cobrinha, rany, jak mi przykro 🙁 Trzymaj sie dziewczyno. Musi to byc bardzo przykre - tyle kilometrow z dala od kobylki, nie moc sie z nia tak wlasciwie pozegnac 🙁 🙁 Chociaz, moze lepiej - zaoszczedzilas obrazkow, ktore prawdopodobnie przesladowalyby cie bardzo, bardzo dlugo.

omnia, nie wiem, co powiedziec, ogromna zlosliwosc losu 🙁 Trzymaj sie.
omnia tak mi przykro, trzymaj się jakoś  :przytul:
omnia   żeby zobaczyć świat, trzeba przejść przez próg
09 lipca 2012 17:00
dzięki za dobre słowo. nie wiem, siedzę, czytam, piszę, chyba odganiam smutek. ale za to powiem tak: dziękuję mojemu koniowi z to, ze był. i nie ważne że grzeczny i kochany, za to że był. dziękuję losowi, za to że udao sie nam pożegnac. naprawdę, za to, że Ambusia odeszła z łbem na moich kolanach, tak.. i za to, że ostatni raz usłyszałam jej rżenie kiedy wpadłam do stajni i że przytuliła mi łeb do kolan (bo już nie wstawała) i ze byłyśmy razem na Moście. tylko ja zostałam po innej stronie. ale kiedy patrzyłam jak odchodzi, jak nie chce być sama w tej chwili, kurde, zabiłabym każdego debila ktory uważa, ze stary koń to na klej.
tylko ciągle mi się wydaje, ze wejdę do stajni i usłysze jak rzy i wyciągnie wargi po ciastka... 😕 😕
omnia, strasznie przykre. Współczuję.
Met   moje spore
09 lipca 2012 17:32
Omnia, szczere wyrazy współczucia 😕
omnia, bardzo mi przykro :przytul:
😕 Omnia popłakalam się jak czytałam Twój post. Bardzo mi przykro, trzymaj się dzielnie dziewczyno
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się