KOCHAM KINO :)

Pokój 1408 najprawdopodobniej.
aaga84 - zgadnij kto jest reżyserem tego filmu 🙂

Boska książka, boski film...
ankers dziękuję to to"! A ja się tyle naszukałam
Matinka Redford 😀
nio właśnie 🙂🙂🙂  😍
Bischa   TAFC Polska :)
27 czerwca 2012 10:30
Wybieramy się z koleżanką na 12:50 (dzisiaj) na Czarnobyl. Był ktoś na tym filmie?
kujka   new better life mode: on
27 czerwca 2012 11:29
oglada ktos dokumenty?

bylam wczoraj na "Chwała Dziwkom"... Moze byloby ciekawsze, gdyby mialo jakas puente, gdyby nie przydlugawe ujecia... a tak, to po 2 godzinach w kinie wyszlam jednak troche zmeczona.
Tania - zaklinacza koni uwielbiam, ostatnio kupiłam sobie ten film za pieniądze urodzinowe 🙂 Mam go już na własność  🏇

Obejrzałam Flicka 3 - jakby nie konie to trochę bym się wynudziła, podchodzi pod saddle club i bardziej pasuje jako film dla najmłodszych.
kujka   new better life mode: on
27 czerwca 2012 11:41
Cierp1enie, a czy Flicka to nie sa generalnie filmy dla dzieci/nastolatek?
kujka ja chciałam na to iść, ale jak nuda to nie warto chyba.
Obejrzałam tymczasem "Iron sky". Przeżyłam, chociaż ciężko było. 😉 Nie polecam.
Zaliczyłam również "Niebezpieczną metodę", ale też mnie jakoś specjalnie nie urzekł. Wiało nudą momentami. Dam jednak jeszcze jedną szansę Cronenbergowi zanim zupełnie go skreślę i wybieram się w najbliższym czasie na "Cosmopolis".
No i "Mroczne cienie" też mi chodzą po głowie, chociaż recenzje zniechęcają.
Nie mogę się doczekać premier zimowych. Zapowiadają się ciekawie. Poza "Hobbitem", nowy film Tarantino obowiązkowo do zaliczenia.
kujka   new better life mode: on
27 czerwca 2012 11:54
ashtray, tzn moze tak... jesli wiesz jak wyglada prostytucja w Azji czy Ameryce Poludniowej - to Cie tam raczej niewiele zszokuje czy zdziwi. Film pokazuje costam, ale nie niesie zadnych odkrywczych tresci ze soba. Nie ukazuje problemu z innej strony, w innym swietle. Jest calkiem ladnie zrobiony jesli chodzi o obraz. Oczywiscie ma pare fajnych momentow. Ale jak dla mnie calosc jest tak na 3+/4-.
Cierp1enie, a czy Flicka to nie sa generalnie filmy dla dzieci/nastolatek?


Może i jest, ale Flickę jedynkę oglądało się przyjemnie i mogłabym bez końca ją włączać, dwójka była jakby powtórką jedynki, za to 3 część Flicki jest po prostu beznadziejna.
Obejrzałam wczoraj "Odrobinę nieba" z Kate Hudson. Spłakałam się jak głupia  🙁
Ma ktoś napisy do Oxygen? [[a]]http://www.filmweb.pl/film/Zab%C3%B3jczy[[a]]+warunek-1999-30373
:kwiatek:
The cup - podobał mi się  😅

Człowiek na krawędzi - polecam, cały czas trzymał w napięciu.
nie wiecie gdzie mogę obejrzeć "Żonę astronauty" w necie?
na ekino.tv nie działa niestety
any idea?
trzynastka   In love with the ordinary
16 lipca 2012 22:21
Możecie mi powiedzieć jakie filmy ostatnio były "na topie"?
Chciałabym nadrobić nawet najgłupsze zaległości, na pierwszy ogień poszedł "Zmierzch" ale nie wiem co dalej ruszyć... 😉 
Numer jeden to ''Nietykalni'' polecam! Fantastyczny film 😉
trzynastka   In love with the ordinary
17 lipca 2012 00:26
Widziałam  😍
Dworcika   Fantasmagoria
17 lipca 2012 16:04
Hmm... Ja ostatnio widziałam "Avengersów", "Mroczne cienie"... hmm... Te oba moge polecić, fajnie się oglada.
Poza tym teraz będziemy zaczynać "Grę o tron", ale to już serial. Z tym, że opinie ma świetne.
Nie mogę się doczekać  😍

kujka   new better life mode: on
20 lipca 2012 09:16
nine, Rozstanie. Ogladalam przedwczoraj i polecam. Ale ja jestem zakochana w iranskim kinie wiec moge byc stronnicza 😉
Ja w ostatnim czasie byłam w kinie na Epoce lodowcowej 4 - przyjemna bajeczka, ale na kolana nie powala, Prometeusz - zdjęcia i widok kosmosu w 3D super, fabuła mogłaby być ciekawa, akcji mało.... za mało jak dla mnie...

Polecam natomiast Bezcenny dar z 2006  😉 wzdychałam, śmiałam się i płakałam na tym filmie na zmianę

Widział ktoś Magic Mike? Warto pójść do kina?
Dworcika   Fantasmagoria
24 lipca 2012 07:26
A ja wpadnę ze starociem 😁 Idę niedługo do kina na maraton "Władcy Pierścieni", wersje rozszerzone. Dla mnie o tyle ciekawie, że dotychczas udało mi się obejrzeć tylko pierwszą część (i to kilka miesięcy temu), więc pozostałe dwie nadal są dla mnie nowością :P
ładna wprawka przed grudniowym "Hobbitem".
slojma   I was born with a silver spoon!
24 lipca 2012 07:31
Ja wczoraj obejrzałam "Lęk wysokości" całkiem fajnie nakręcony i zagrany film psychologiczny.
Bylam wczoraj na Prometeuszu, wizualnie absolutnie powalajacy.
fabularnie - amerykance musieli splycic😉 niemniej jednak temat jest trudny i walkowany juz na wiele sposobow, ja w sumie jestem dzieckiem wychowanym na Neo genesis Evangelion, wiec chyba juz nic w temacie kreacji czlowieka tak do mnie nie przemowi😉
Polecilby mi ktos jakis w miare lekki film kostiumowy [mile widziane sredniowiecze], najlepiej milosciowy i z happy endem?
[Ale sobie dzisiaj zachcianke wymyslilam.  😁]
Ja bym Ci Dumę i Uprzedzenie poleciła, choć nie wiem czy to lekkie (dla mnie owszem) no i na pewno nie średniowiecze😉
Ale o miłości i się fajnie kończy🙂

Prometeusz zaliczony. Ciekawy (dziwny w sumie), ale film tylko na raz do obejrzenia.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
31 lipca 2012 20:53
Szukam czegoś fajnego na samotny wieczór, najlepiej z Youtube, żeby bez problemu obejrzeć 😉 Może być jakaś fajna komedia 👀
Nigna   Warto mieć marzenia...
31 lipca 2012 22:09
Ja właśnie jestem po filmie "Przetrwanie" i przyznam szczerze... dawno nie widziałam takiej beznadziejnej fabuły ; o Ktoś kto pisał opis filmu na okładce też go chyba nie polubił i postanowił zmienić beznadziejną fabułe bo nie ma ani słowa o krwiożerczych i mściwych wilkach które próbują zjeść głównych bohaterów( a na tym opiera sie cały film)
Zaczęło sie super, po opisie też spodziewałam sie dobrego kina, oceny nawet dobre.
Ale gdy zobaczyłam zachowanie tych wilków... no każdy kto ma jakąkolwiek wiedze o tych zwierzętach parsknie śmiechem. Gorzej niż "anakonda"
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się