Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Nie musisz padać, ja po prostu mam kolejne zamówienie w kolejce więc jak mam sprawdzić?
Teraz tego nie ma a na moment zamawiania to było tak?
Może się nieprecyzyjnie wyraziłam ale przecież nie pytam o zawartość sklepu...  🤔wirek:
Po południu weszło mi jeszcze drugie zamówienie, produkty miały wymagany status czyli "w magazynie" ale numer jest juz ponad 440 więc tu pewnie nic nie będzie.
dokładnie tak jak pisze Zairka nie ma tego co lepsze i w dobrych cenach. Pasz,ochraniaczy,szamponów, odzywek,kantarów mało,uwązów tez juz pare, czapraki chyba jakies jeszcze są 🙂 nie wiem w sumie, po 2 zamówieniu sie pogubiłam  😉
Zamówiłam skórzany napierśnik z wytokiem, z wysyłką 60zł  🏇
Dzięki i tak muszę poczekać na przetworzenie zamówienia.
Celowałam w nieco inny asortyment więc zobaczymy.

Cierp1enie chyba mnie wyprzedziłaś bo jak dodawałam do koszyka a po jakis 5 min juz było przy napierśniku *** :P
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
10 lipca 2012 20:23
tak jak mnie ktos z tymi żelowymi podkładkami wyprzedził 🙁
Ale zgarnełam ostatnia absorbine miracle wiec i tak sie ciesze, ja kupiłam praktycznie same pielęgnacyjne preparaty.
Maści do kopyt, wcierki chłodzące, rozgrzewające, psiki do grzywy itp
czy ktoś jeszcze ma MEGA przeboje z realizacją zamówienia i kontaktem od BECKERSPORT?
Cierp1enie chyba mnie wyprzedziłaś bo jak dodawałam do koszyka a po jakis 5 min juz było przy napierśniku *** :P


to się cieszę, bo nie miałam na stanie swoim żadnego i zawsze był problem z pożyczeniem, więc w końcu będę miała swój i tylko swój  🏇
czy ktoś jeszcze ma MEGA przeboje z realizacją zamówienia i kontaktem od BECKERSPORT?


mi przysłali wodzę Full zamiast Cob.. i na maile mi nie odpisują..
A jak prosiłam ich o podanie numeru przewozowego, bo nie mam możliwości całego dnia siedzieć w domu i wyczekiwać kuriera to dostałam w odpowiedzi.. "witam, nie ma niestety takiej mozliwosci, poniewaz sami takiego numeru nie posiadamy a w centrali upos takich inf nie podaja"  😵

każda firma nadająca paczki dostaje albo zbiorczy protokół jak robi to przez internet, albo oderwany świstek papieru od listu przewozowego.. ;/ więc jakoś nie chce mi się w to wierzyć, że nie ma takiej możliwości..
ja mam taki problem, że 15 dni czekam na realizację zamówienia z BECKERSPORT........... z BARDZO utrudnionym kontaktem i współpracą ze strony sklepu..

wczoraj obiecano mi kontakt na 100% w tej sprawie w dniu dzisiejszym i ponownie się nie doczekałam..
Zairka ja też teraz poszłam w pielegnacje konia bo bedzie na teraz jak znalazł 😀 a z podkładkami to chyba znowu ja Ciebie wyprzedziłam, chyba że przyjdzie mi znowu mail że juz ich nie ma 🙂
Cierp1enie także bym chciała w końcu w swój zainwestować no ale czekam w takim razie dalej na przecene jakąś 🙂
Precelek - ja czekalam 8, wczoraj sie dodzwonilam i krotko powiedzialam co mysle na temat braku informacji dla klienta, dzisiaj status przesylki zieniony na wyslany ;>
faith jak ja powiedziałam co myślę na ten temat, to Panią poniosła fantazja i nazwała mnie-klienta w sposób niezwykle wyszukany... wysoki poziom kultury osobistej... również wczoraj
w zeszłym tygodniu jedna osoba z którą ustalałam szczegóły zamówienia powiedziała że nie ma problemu i faktycznie coś im się pomyliło w systemie w sprawie mojego zamówienia i w rzeczywistości nie ma zastrzeżeń (chodziło o wspólną wysyłkę którą uzgadniałam cztery razy telefonicznie wcześniej...) i czekają tylko 1-2 dni na dostawę brakujących rzeczy i wysyłają paczkę do mnie.
To było tydzień temu... wczoraj Pani powiedziała że ona myśli że moje zamówieni jest anulowane... ale może nie! i dziś ktoś w tej sprawie do mnie zadzwoni, oczywiscie ZERO kontaktu .no opad szczęki wszystkiego i wyrazy uznania dla profesjonalnego podejścia do klienta..
a bylas osobiscie? moze trzeba ich opiorkac na miejscu? ;>
fakt faktem ze idiotyzmem jest tez brak numeru przesylki. spodziewam sie jutro telefonu od kuriera bo nie bedzie mnie w miescie akurat, gdybym miala numer - sama zalatwilabym sprawe.
nie, telefonicznie, jedno jest pewne, na pewno tej sprawy nie odpuszczę..
Precelek najlepiej tam pojedź - też nie dostawałam odpowiedzi na maile, ale na miejscu wszystko udało mi się załatwić. Wielu rzeczy ze strony nie mają, ale za to mają inne
Mi tez na miejscu udało się wszystko wyjaśnić
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
10 lipca 2012 21:18
azuazu a jaki mialas nr zamowienia gdzie jeszcze byly podkladki? bo ja mialam 366 i byly, Pani mi napisala dopiero pozniej ze niestety juz ktos mnie uprzedzil 😉
ehh to ja się chyba kopsnę do Wawy  jak będę zamawiać:P
dzięki dziewczyny ale ja naprawdę nie bardzo mam kiedy tam podjechać... 🙁
Zairka pierwsze zamowienie miałam 363 chyba a potem 367 bo domawiałam kilka rzeczy, no a dzis juz ponad 430 zamówienie bo tez domawiałam rzeczy  😉
Nigna   Warto mieć marzenia...
10 lipca 2012 22:00
Zairka: no nie wierze , jak mam status "oczekuje na realizacje" ( zamówiłam rano wszystkie rzeczy były) a teraz wchodzę do "mojego koszyka" który po zamówieniu się nie kasuje i przy wszystkich produktach które zamówiłam są te gwiazdki znaczy że już nic nie ma  😵 ? czy to może ja je wykupiłam.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
10 lipca 2012 22:18
nie mam pojecia, ja sie loguje wchpodze w status zamówień i tam mam liste co kupiłam ale juz nie koszyk.
Jaki masz status?
oczekuje na realizacje? w trakcie realizacji czy skompletowane? 👀
Nigna   Warto mieć marzenia...
10 lipca 2012 22:20
Zairka: "oczekuje na realizacje"  😵 Więc pewnie nawet nie zdążyli przyjąć zamówienia.
Kurde siedziałam i wybierałam to dzisiaj z godzinę bo wszystko co chciałam już było niedostępne 😀  Znalazłam kilka rzeczy które jeszcze zostały i wygląda na to że ich też już nie ma ; o Chyba jeszcze nigdy nie widziałam zeby ktoś sie tak rzucił na promocje ; o
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
10 lipca 2012 22:21
a widzialas gdzies taka fajna promocje? kurde ja zaluje ze nie dowiedzialam sie wczesniej jako jedna z pierwszych bo bym wszystko co fajne kupila, nie wazne czy potrzebne czy nie 😉
Nigna   Warto mieć marzenia...
10 lipca 2012 22:29
Zairka: Ja się dowiedziałam jako jedna z pierwszych, ale stwierdziłam inteligentnie, że "zamówię sobie wieczorem" . A wieczorem już nic nie było ; o
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
11 lipca 2012 18:25
Moja paczucha dzisiaj wyszla 🏇
ja jestem bardzo zadowolona z kontaktu jak i promocji. Nie mieli już sprayu na owady ale Pani wymieniła mi go na maść do kopyt i przesyłka dzisiaj wyszła, oprócz tego dostałam zwrot różnicy w cenie, bez żadnych problemów. Naprawdę świetna promocja i nie ma co narzekać, że produktów nie ma - kto pierwszy ten lepszy niestety  😉
Nigna   Warto mieć marzenia...
11 lipca 2012 18:50
A ja dalej nie dostałam informacji czy moje produkty są czy nie ; o jutro do nich zadzwonię : D
Za to znalazłam na allegro mega okazje , likwidacje sklepu jeździeckiego i wylicytowałam sobie popręg i ochraniacze prawie za pół normalnej ceny : D !
Nigna, podrzuć linka do aukcji  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się