Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Nigna czyzbyś sprzątnęła mi sprzed nosa popręg 120 villahorse?  😀 🤬
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
11 lipca 2012 19:08
nigna podrzuć linka co jeszcze ciekawego maja  👀
ja złożyłam drugie zamówienie w czterech kopytach i czekam 😉
Nigna   Warto mieć marzenia...
11 lipca 2012 20:27
idaczerwcowa: Tak właśnie  😀  Przepraszam  😁

Niestety już nic nie ma wystawione , sama trafiłam na ostatnią godzinę i były jeszcze tylko 3 rzeczy ; ) Użytkownik Bronta:
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=61700
Może coś jeszcze wstawi
ja mam taki problem, że 15 dni czekam na realizację zamówienia z BECKERSPORT........... z BARDZO utrudnionym kontaktem i współpracą ze strony sklepu..

wczoraj obiecano mi kontakt na 100% w tej sprawie w dniu dzisiejszym i ponownie się nie doczekałam..


Witam w klubie ja czekam 14 dzień, Co najlepsze wszystkie produkty mają cały czas status dostępny, a podobno nie mają jednego czapraka. Wczoraj napisałam maila ale odp jeszcze nie ma  🙄
Okej, ja sie w koncu doczekalam swojego zamowienia, dotarlo w calosci. na plus - ladne katalogi i karta rabatowa w gratisie. na minus - cala obsluga zamowienia.
ja złożylam przed wczoraj do nich zamówienie i pow mi, że bede musiala troche poczekac, bo czaprak muszą ściągać, także jestem ciekawa ile potrwa. Mam jednak problem z drugim zamówieniem, gdyz mój facet chcial wczoraj zamówić i jak wbijalismy kupon to pokazywalo, że jest nieaktualny,albo został już zużyty  🤔 i totalnie nie wiem co teraz zrobić
faith szczęściara z Ciebie!

weronia90 też tak miałam z jednym kuponem, ale próbowałam go zrealizować zaraz po zakupie i nie był jeszcze aktywny, napisałam do sklepu problem usunęli, ale wtedy jeszcze kontakt był lepszy.
Chociaż w Twoim wypadku to chyba nie może być ta przyczyna...
to były moje ostatnie zakupy w beckersport!
Czekałam na zamówienie prawie 2 tyg. Zamówione wodze przyszły w rozmiarze full- zamiast cob. Napisałam maila do sklepu z informacją, że przysłali złe wodze. Odpisali oni- na skrzynkę sklepową (o czym zostałam dopiero powiadomiona przy rozmowie telefonicznej, bo bym na to nie wpadła, że mogą mi tam odpisać), mimo tego że informacja do nich poszła ode mnie z maila:

przepraszamy za pomyłkę w przypadku wodzy. Był błąd na naszej stronie, zamiast PONY dodany był rozmiar COB w rozwijanym menu wyboru. Jednak w opisie były podane szerokości dla poprawnych rozmiarów, tj. pony i full.
Jeśli Pani chodziło o wodze rozmiar pony, może Pani je odesłać, a my wyślemy poprawny rozmiar. Jeśli jednak chciała Pani wodze w rozmiarze COB, niestety takie wodze nie istnieją, więc nie mamy możliwości ich ściągnięcia. "


Czy tak trudno zadzwonić, albo napisać maila przed wysłaniem zamówienia, a nie wkładać do paczki obojętnie jakie wodze?  🤔 🤔
Na moje pytanie, kto ma zapłacić za przesyłkę zwrotu wodzy, odparli, że oczywiście ja. Po zapytaniu dlaczego ja mam płacić za ich błąd stwierdzili, że mogą dorzucić coś do paczki, co będzie pokrywało równowartość kosztu nadania listu z wodzami..  🤔
Ja już przestałam pisać, dzwonić bo i tak nic sie nie pokrywa z prawdą (mowa o Beckersport)
Osobiście byłam w sklepie i jedyne co na plus to miła obsługa ( młoda PAni blondynka) a cała reszta pozostaje bez komentarza.
Kolejny tydzień czekam na rzezcy, które miały być za max 7 dni.
Dzwonić codziennie nie ma sensu bo za każdym razem dostaję informację, że jutro...
I tak od poniedziałku do piątku...

Natomiast sklep cztery-kopyta super- mimo braku zamawianych rzeczy ( wiadomo promocja- kto pierwszy ten lepszy) jestem pod ogromnym wrażeniem.
Super kontakt, jasne zasady, żadnego podnoszenia cen czy braku towaru, zamówienie juz skompletowane i wysłane. Czekam.
Naprawdę szacunek dla tego sklepu za tak dobrze zorganizowaną akcję promocyjną!

Można? Można!

Insomnia_90   equo ius civile
12 lipca 2012 15:20
Jeśli chodzi o beckersport to nigdy więcej!to jest porażka jakaś, na pytanie co mam zrobić bo wysłali mi nie ten rozmiar kantara co chciałam dostałam odpowiedź ,że mogę odesłać na swój koszt i jak przyjdzie im inny rozmiar to mi przyślą dobry 😲
kontakt fatalny, brak szacunku i dbania o klienta. a w paczce nie miałam katalogu ani nawet karty rabatowej, nie wiem od czego to zależało ale jak wszyscy to wszyscy chyba... 😤
za to cztery kopyta mega plus. mimo iż części z mojego zamówienia nie ma, to ciągły kontakt i jeszcze przepraszali że musiałam czekać 2 dni na odpowiedź na @. 😉
Mnie też powoli zaczyna irytować czas realizacji mojego zamówienia w Beckersport.
Czas oczekiwania również miał być równy 7 dni  🙄
Również jestem pod wrażeniem cztery-kopyta.pl. Profesjonalna obsługa, odpisują na każde moje maile, pomagają jak mogą, byle tylko przychylić mi nieba 🙂 (czyt. jak coś nie ma, to pytam czy jest coś podobnego). Dziękuję  :kwiatek:
Orientuje się ktoś,czy nadal w sklepie BECKERSPORT naliczane są punkty zamieniane na pieniążki ? Jeszcze niedawno przy każdym produkcie było,że np.kupując rękawiczki za 48zł,otrzymujemy punkty,które zamieniają się na przykładowo kwotę 4,80zł ,za którą można później coś kupić w sklepie.

Niestety telefonicznie nie można się dodzwonić ...
ja przed chwila dzwonilam, poczekaj na linii, nie wybieraj wewnetrznego to pani się odezwie, jako kosmetyki, ale "to to samo" 😉 ale chyba do 18.30 pracują
Ja się dowiedziałam,że moje zamówienie zostanie "tylko zmienione w naszym systemie" a co za tym idzie status zamówienia nie zmieni się po mojej stronie zatem jak rozumiem punktów nie będzie.
Właściwie to zrozumiałe ale nie było informacji, że w przypadku wykorzystywania kuponu punkty nie są naliczane.
Może warto napisać lub dzwonić do skutku?

Ja mam juz wszystko w komplecie, niestety na wodzach jest jakiś białawy nalot i muszę się zastanowić co z nimi zrobić, bo nie wygląda to najlepiej...
kiedyś na hooksowych ogłowiach mialam taki nalot, to chyba od wosku (tak wygladało włąsnie jak takie jak zle sie wetrze paste z woskiem, nie wytrze). dał się zetrzeć, rozpuścił przy smarowaniu. a inne, piękne i mięciutkie śmierdziało jak popsuta ryba. chyba tranem smarowane. no obrzydliwe. bardzo bardzo obrzydliwe. wolalam ten nalot już ;/
a ja niestety mam problem z cztery-kopyta, bo kurna nie wiem totalnie gdzie mam wpisać ten kod promocyjny, bo koniecznie bym chciała ochraniacze kentaura tyły, a napisalam do nich maila, czy te ochraniacze są w ogole w tej promocji, to mi nie odpisali 🤔
a ja niestety mam problem z cztery-kopyta, bo kurna nie wiem totalnie gdzie mam wpisać ten kod promocyjny, bo koniecznie bym chciała ochraniacze kentaura tyły, a napisalam do nich maila, czy te ochraniacze są w ogole w tej promocji, to mi nie odpisali 🤔


mówisz o tych ochraniaczach?

http://cztery-kopyta.pl/index.php?route=product/product&path=57_66&product_id=694

nie są w promocji.
rabat wpisujesz w koszyku!
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
12 lipca 2012 18:13
W ogóle jeśli chodzi o cztery kopyta to jestem pod wrażeniem.. zakupów narobiłam za 240 zł a zapłacę  ok. 130 z hakiem bo przesyłka 14 zł. No SZOK. 🤔
A obsługa? marzenie. Miałam okazję rozmawiać  z  właścicielką przez telefon:  i nie dość ze laska miła przesympatyczna to bardzo pomocna.
Jeśli mi jakieś rzeczy z zamówienia  zabrakło to oferowała w zamian inną  która akurat była dostępne na magazynie np. kantary.
Jestem bardzo zadowolona.
w tej chwili czekam na przesyłkę.
dokładnie mówie o tych http://cztery-kopyta.pl/index.php?route=product/product&product_id=349


Też nie są w promocji, jest napisane Dostępność: 3-20 dni
zatem odpada.
te rzeczy ktore sobie wybralam, ale zniknely zanim zamówiłam też mialy kilka dni dostępności. wiec moze tez byly w promocji?
te chyba tez były w promocji, ale niestety sie spóźniłam  🙁
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
12 lipca 2012 19:47
no nie gadajcie... 🙁 myślałam że liczy sie TYLKO dostępność magazynowa 🙁
W ogóle jeśli chodzi o cztery kopyta to jestem pod wrażeniem...

Ja też, niestety nic z rzeczy zamówionych nie dostałam, bo kto pierwszy ten lepszy  😉, ale dzisiaj rano dostałam maila z propozycją zmiany zamówienia bądź zwrotu pieniędzy, odpisałam, że jednak poproszę zwrot pieniędzy i mam je już na koncie, bez żadnego zbędnego przeciagania. To mnie zaskoczyło in plus.  😀
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
12 lipca 2012 20:16
bo tak,jest tylko to co bylo w magazynie bylo na promocji. Artykuły z odnosnikiem 3-20 dni i na zamówienie nie były objete wyprzedażą.
Oni oprozniaja swoj magazyn, a nie robia ogolnopolska promocje sprzedajac taniej niz sami kupuja 😉
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
12 lipca 2012 20:24
ja też zamawiałam tylko to, co miało napis "w magazynie", a po dodaniu do koszyka okazywało się, że jest niedostępne. Bywa, byli szybsi. Zmówiłam 3 pary podkolanówek i kantar
cztery kopyta to sklep dziewczyny z rv- czego innego można było się spodziewać 🙂

a ja już 2 tydzień czekam na zamówienie z mustanga...
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
12 lipca 2012 21:09
Aaaa a mi właśnei mąz powiedział że paczka przyszła 😁
Otworzyłam i jestem w szoku! Wszystko, a raczej każda rzecz z osobna zawinięta folia babelkową (zamawiałam rzeczy do pielegnacji: masci, wcierki, psik psiki), dodatkowo unieruchomione folią wolno leżąca w pudełku.
No i dostałam miły gratisik na smaczka dla Grociaka 😅

BRAWO CZTERY-KOPYTA!!!!! Macie we  mnie stałego klienta, a mnie nie łatwo kupić 😁
Czekam na druga paczuszke 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się